Ana Sayfa İletişim

Mirada Del Mar Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mirada Del Mar Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mirada Del Mar Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

REZİLLİK
18 eylülde 2/7 ekim arası konaklamak için 3 yetişkin olarak Mirada Del Mar otele ait çağrı merkezine ait olan 0242 815 14 80 numaralı hattan rezervasyon yaptık. Bir arkadaşımızın son dakika toplantı tarihinin değişebileceğini ve iptal hakkımızın olup olmadığı sorduk bize 25 Eylüle kadar iptal ettiğimiz takdirde tek kişilik paramızın tamamını alacağımızı söylediler. Bizde sözlerine güvenerek rezervasyonumuzu yaptık ve 4860 lira ödedik. 25 eylül olduğunda tekrar aynı numarayı aradık toplantı nedeniyle arkadaşımızın katılamayacağını belirttik onlar iptal süremiz geçmediği için kesintisiz iade yapacaklarını 1620 lira ödeyeceklerini belirttiler. bir kaç kez sormamıza rağmen herhangi bir kesinti olmayacağını belirttiler bu çağrı merkezi kayıtlarında mevcuttur. Otele iki kişi olarak konaklamak için gittiğimizde öğrendik ki iade olarak 1260 lira yatmış tekrar aynı numaradan iptal sürecinde görüştüğüm Sezen hanımla görüşmek istedim kendisi bana bu kadar iade yapılacağını kendisinin bilmediğini beni yanlış bilgilendirdiğini belirtti. ben ısrarla para iademi istediğimi belirttim. kendisine iptal etme sürecinde eğer ki eksik para yatırılacaksa ya da herhangi bir kesinti olacaksa rezervasyonun tamamını iptal edeceğimi belirttiğim halde bana yanlış verdiğini belirtmiştim ancak kendisi beni kandırmakla kalmamış bunu sadece yanlış bilgi vermişim yapabileceğim bir şey yok diyerek savunuyor ve ben otelde iken bana benimle dalga geçer gibi tamam isterseniz iptal edelim diyor. sonrasın beni otelin rezervasyon bölümüne yönlendiriyor onlarda beni Serkan bey diye bir yetkiliye yönlediriyor serkan beyde Sezen hanımla ses kayıtlarımı dinleyip haklı olduğu söylüyor yanlış bilgilendirme yapıldığını mağdur olduğu söylüyor ancak kesinlikle hiçbir şekilde çözüm üretmeden paranın neden kesildiğini açıklıyor ve benim anlayışıma bırakıyor. Her yıl 10000 tane rezervasyon yaptıklarını her rezervasyonda yapılan 100/200/300 liralık hataları müşterilerinin mazur görmemesi halinde batacaklarını söyleyerek kendini bu şekilde rezaletle savunuyor. Ben yapılan hatalar ve yanlış bilgilendirmeler sonucu oluşan maddi mağduriyetimin ve tatil sürecimin berbat geçmesinden dolayı otelden şikayetçiyim. Sırf oda satmak için insanları yanlış bilgilendirmeleri kesinlikle müşteri memnuniyetine sığmamaktadır olmayan şeylerin otelde varmış gibi pazarlamaları da cabası. gereğinin en kısa sürede yapılmasını ve paramın tam olarak hesabıma aktarılmasını talep ediyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok ve çok beyenmiştim
Beş yada 6 yıl önce üst, üste iki defa kamu semineri için gelmiştik, o gün bu gündür tadı damağımda kaldı, deniz havuz, bahçe, tatlısından tuzlusuna, etinden balığına harika yemekler odalar temiz , Türk hamamı sauna buhar banyosu, hele, hele kapalı havuzu bir dünya harikası kaç yıldır Antalya'ya Allah nasip eder geliriz tadı damağımda kalan, doyamadığım 2 otelden biridir burası tekrar gelmeyi çok isterim ama 5 yıldızlı olduğu için buraya ayırabilecek bir ekonomimiz olmuyor neyse bizim gitmemiz önemli değil burayı yeryüzündeki herkese öneririm, inanın çok güzel parayı verdiğinize tatile çıktığınıza değiyor gerçi 6 yıldır gitmedik ama bir şey değişmediğini öğrendim kafasında denizle havuzla oda yemek hamam ne sorusu olan varsa aşsın ben söyleyeyim tatil burada çok güzel saygılarımla bakarsın Allah nasip eder bir gün yine hayran kaldığımız ulatamadığımız o güzel mekanda tatil yaparız. çok güzeldi bayıldım


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇocuklarıma havuz sözü vererek otele geldik. Kapalı kavuzların sıcak olması gerekirken Kasım 1 den önce acamıyacaklarını söylüyorlar .. havuzlar buz gibi . Biz havuza girmeye geldik.. Bence fiyasko.. Havuza girecekler bu oteli tercih etmesin%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMEL
güzel bir tatildi reklam yapmak niyetinde değilim ama çalışanların kibarlığı işlerine gösterdikleri özen ,hayranlık vericiydi.otelin hizmetleri yemekleri yeterliydi ,abartılı şeyler yoktu.animasyonlar güzeldi .tüm çalışanlara teşekkür etmek istedim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEğitim için geidiğimiz otelde garip bir şekilde eşyam kayboldu. Türk misafirlerine hiç hizmetkar değiller. İlgileri malasef yok.. Odanızda kaybolan bir eşya onlar için hiç önemli değil. Tatil için ailece gelmeyi düşünüyoru


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFiyasko
Yemeklerin kotu oldugu aldigi parayi haketmeyen 3 yildiz kalitesinde bir hotel.
Ozetle ;
Sikayet dilekcem :
http://i.hizliresim.com/oZB329.jpg


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumvasat
tatilimize karşılanma dahil olmak üzere aldığımız hizmet bakımından 5 yıldızlı bir otel formatında olmayan bir oteldi. Türk misafirlerin değersiz olduğu umursanmadığı yabancı misafirlerin daha çok sevildiği umursandığı bir otel tatilimiz sırasında otele dair gözlemlerimizi maddeleyecek olursak;
1. çalışan personelin Türk misafirleri önemsememesi uslüp ve iletişim konularında yetersizliği ( yabancılara karşı gayet yeterliler). eğer bahşiş vermiyorsanız yanınıza uğramayı bırakın, bir içecek almak için bile yarım saat bekletilirsiniz.
2. yemekler vasat ötesi her gün aynı tür yemekler bol hindi kullanılıyor otelin hindi çiftliği var sanırım. hind ızgara varsa öğlende akşam da hindi kapama yada hindi yahnisi vs vardır. sabah kahvaltısı ultra herşey dahil bir otelin açık büfsine yakışır biçimde değil domatesler çürümeye yaklaşmış her gün yumurtanın türleri mevcut börek namına sadece su böreğine benzer bir tepsi böreği çıkıyor. herşeyi geçtim çeşitlilik az olmasına rağmen bari lezzet iyi olsaydı fakat yemekleri lezzet bakımından da vasattı.
3. minibar ve oda temizliği konusuna gelelim. minibarı 1 gün dolduruyorlar alkolsuz çeceklerle 2 ve diğer günlr sadece su koyuyorlarmış ancak minibarımız 4. günde dolduruldu ki otelin resepsiyonuna bilgi verdiğimiz halde ilgilenilmedi 4 gün boyunca su dahi konulmadı. odaya ilk geçtiğimizde odanın temizliği yetersizdi odayı teslim edenlerin bakım kitleri kirli bir çöp mevcuttu. 2. gün bakım kitleri yenilendi ancak diğer günler hiç bir şekilde bakım kitleri yenilenmedi heralde bunlar da ücrete tabiidi anlayamadık. odaların temizliği son 2 gün iyi yapıldı ama ne fayda bizim tatilimiz tatil olmaktan çıkmıştı. odanın düzeni de bir garipti 2 tane tekli yatağı yan yana koyup çiftli yatak haline getirmişler ve yataklar acayip rahatsız klima sistemi çok saçma çalışıyor gece terliyor ve 4 5 kez klimayı açmak için uyanıyorsunuz. deniz manzaralı odada kaldık odamızın manzarası güzeldi. oda çok küçüktü yani verdiğiniz paraya değecek bir yer değil malesef.
4. oteli organizasyonları her akşam iptal oluyor hiç eğlenceli bir tatil geçirmeyeceksiniz buna emin olabilirsiniz. her gün akşama şu gösterimiz var diyorlar ancak her gün iptal oluyor tek başardıkları köpük partisi:)

1 yıl boyunca beklediğimiz tatilimiz tatil olmaktan çıktı tatil kavramını unutmamıza neden oldular... tur şirketine şikayetlerimizi bildirdik çok ilgilendiler sağolsunlar değişim dahi teklif ettiler ancak 2 aile olarak tercih ettiğimiz otelden birlikte geldiğimiz ve onların tur şirketinin farklı olması sebebiyle devam etmek zorunda kaldık . bu oteli tercih etmeyi düşünenler varsa 2 defa düşünmelerini tavsiye ederim balayı için kesinlikle tercih etmeyin tamamen ileri yaşların kafa dinleyeceği bir otel... yazdıklarım tamamen doğru ve samimidir. otel tercihi yaparken tur şirketinin dışında da araştırmalar yapmanızı öneririrm iyi tatiller....


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
harika bir tatildi. Bu bölgede gittiğim en güzel otellerden biriydi. İlk defa bir otelde sabahın 6 sında kalkıp havu koymak zorunda kalmadım.Her zaman her yerde boş bir alan bulabilmek güzeldi. Gece sovları muhteşemdi. İskele ve gece diskosunun dışarda olması muhteşemdi. Temizlik ve yemek hizmetleri çok iyiydi. Çok keyif aldığım bir tatil oldu. Belirtmek istediğim tek bir şey var türk misafirler için özellikle bayanlar için türk bayan animatör almaları gerektiğini düşünüyorum. İngilizce ve rusça konuşmaktan konuşmaktan fenalık geldi.
Kendi ülkemde türkçe konuşmak isterim doğrusu. Bunun dışında her şey çok güzeldi. Seneye yine aynı yere gitmeyi düşünüyorum .


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Mirada Del Mar Hotel Kemer

Şikayet Et