Ana Sayfa İletişim

Club Phaselis Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Phaselis hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Phaselis Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat
Otelin mimarisi mükemmel fakat maalesef otelle ilgili söylenebilecek tek iyi şey bu. Hayatımda bu kadar pis bir otel görmedim, otelde temizlikç, falan göremezsiniz hiçbiyerde. Çağırsanız da gelmiyorlar. Otele ilk girdiğimiz gün odamızın bulunduğu katta içi yemek artıklarıyla dolu bulaşıklı kaplar yerlere ve duvarın üzerine bırakılmıştı, 3. gün akşamında kapların sadece bir kısmı toplamışlardı. Odaları süpürüp pislikleri kapının ağzına biriktirmişler. Asansörler ve yerler yüzyıllardır temizlenmemiş gibi insan dokunmaya iğreniyor. Yemek yediğiniz bahçede hemen yanımızda duran ahşap duvarda dışkı vardı ama kimsenin umrunda değildi. 3 gün boyunca sadece ekmek yedim. Yemek salonu da dahil her yer iğrenç kokuyo. Hijyenden kimsenin haberi yok. Hastalık kapmadan dönebildiğimiz için kendimizi şanslı sayıyorum. Çalışanlardan birşey istiyorsunuz, arkasını dönüp gidiyor. Pislik içinde yüzüyor herşey, sakın gidip tatilinizi rezil etmeyin, hele çocuğunuz varsa ruh ve beden sağlığınız için kesinlikle uzak durun bu otelden. Adıkları para karşılığında verilen hizmet sıfır ötesi. Kesinlikle helal etmiyorum.


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat ötesi
Bu otel berbat ötesi. Yemekler berbat odalar pis pis pis. Çocuğumuz a tarihi geçmiş süt vermişler. Çocuk hastalandı. Meyveler yıkanma dan servis ediliyor.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat Ötesi üste para verseler kalmazsınız..
Bu otele Mart ayında erken rezarvasyon indirim fırsatına kanarak para ödedim hayatım boyunc daha kötü yönetilen ,otel ismini haketmiyen bir yer ile karşılaşacağımı sanmıyorum. Otelde çok çeşitli haşere ile karşılaşacaksınız, berbat ötesi yemekler yiyeceksiniz belkide aç kalacaksınz, pislikten hastalık kapmamak için eksik varsa aşılarınızı olmanızı tavsiye ederim.. Yazık yazık bu otele ..


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
arkadaşlar yılda bir kez tatil yapıp bu kadar kötü bir yere giderek paranızı da vaktinizde boşa harcamayın. yemekler kötü. aç kalırsınız. üzerlerinde sinekler uçuşuyor. garsonlardan iki defa birsey isterseniz resmen diklenip neredeyse dövecekler. odalarda yeni yapıldı diyorlar doğru ama kertenkelelerle iç içe yaşıyorsunuz 1 hafta da 4 kere oda da kertenkele gördüm. resepsiyondaki ler bile allah kahretsın nereden geldiniz tavrıyla yasklaşıyorlar. otel müdürüne şikayet ettiğinde sadece bakacağız deyip geçiştiriyor. ayrıca tedbirsizliklerinden çünkü havuz da olay olana kadar cankurtaran yoktu. sonra koydular. 6 yaşında kız çocuğu havuzda boğularak ÖLDÜ. ben ce kesinlikle ama kesinlikle gidilecek yer değil.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET
tam bir hayal kırıklığı otel rezil durumda odalar pislik içinde servis kötü yemek kötü havuz kötü yani her şey berbat dı bir yıl bekleyip bir tatile çıkıyorsunuz ve tatil tam anlamıyla rezalet lütfen kimse gitmesin parasını çöpe atmasın


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Tesis pis, , temizlik rezalet, yemekler iğrenç, heryer leşgibi kokuyor, personel yetersiz olduğu kadar tecrübesiz.buraya gittiğime bin pişmanım.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Otelin sahibi ölmüş. Bu sebeple de ekonomik krizde imiş. Bunu söyleyenler çalışanlar. Hatta istediğiniz kadar şikayet edin başbakanın akrabası Konya Taşkent li, hiçbir şey olmaz gibi tehditkar ve cüretkarlar.Yorumdan sonra rezervasyon yapmış olanlara tavsiyem iptal ediniz. Bir yıllık tatil hayalimiz rezil oldu. Dava açmayı düşünüyorum. Oda temziliği, iyi yemek, plaj temizliği, garson, şikayet edeceğiniz mercii gibi hususları unutun. Bazı barlarda soğuk su, bira unutun...Şikayet halinde dayak bile yiyebilirsiniz. Bir çocuk havuzda boğuldu, cankurtaranı geçtik doktor yok. Belki bölgenin en güzel konumunda ama yazık olmuş....


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Rezalet, pis ,yemekler kötü, servis kötü,garsonlar leş gibi,kaba,çatal kaşık pis,tuvaletler rezalet
2 oda değiştirdik kokuyo, bellboy yok, eşyaları kendimiz taşıdık , yine pis, temizlik yapıldı dediler kanlı yatak, dolu çöp, boklu tuvalet
Li odaya verdiler. Müşteri ilişkişerine bir rus oturtmuşlar, anlamıyo, söylenenler havada kalıyo,
Anı tur u aradık başka tesisde yer yok istiyorsanız para iadesi yapalım paranıza göre otel yok.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Club Phaselis Kemer

Şikayet Et