Ana Sayfa İletişim

Artvin OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Artvin otellerini görmek için tıklayın!

Artvin bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: TERZİOĞLU OTEL - Hopa
Bölge: Artvin

Yaşamış olduğum bir olayı anlatmak istiyorum. Otel odasındaki eksiklikleri dile getirdiğim için otel yetkilileri beni KIRMIZI LİSTEYE ALMIŞLAR Aşağıda yaşananları anlattıktan sonra yorumu sizlere bırakıyorum. 20 Temmuz 2023 tarihinde otelde oda ayırttık odamız eski oda dediler mecburen kabul etmek zorunda kaldım. oda eski yerler fayans banyo sadece lavaboyu ve wc yi kullandım duşa kabin hiç iç acıcı değildi. gene olsun dedim.
Gece uyumadan önce telefonu şarja koyacaktım yataktan çok uzakta bir priz var fakat altında sehpa felan olmadığı için şarj sırasında telefonun konacak herhangi bir sehpa yoktu. bende girişe doğru açıkta mini buzdolabı vardı üstü boşta olduğu için ve başka priz olmadığı için buzdolabının fişini çektim ve telefonu şarja koydum gene yatağa uzak giriş kızmındaki diğmeden lambayı söndürdüm ve uyudum sabah 05 gibi uyandım ve lambayı yakmak için yataktan çıktım giriş kapısına yakın olan düğmeye gitmek isterken ayağım kaydı ve düşmekten son anda kurtuldum ( geçmişte kayak yaptığımız için ayaklarımız güçlü :) ). ayağı kayaya kaya lambayı yaktım ve fayans olan yer hep suydu. biraz inceledim buzdalabı erimiş ve olanca eriyik su odanın zeminine yayılmış. banyıdaki havlula kuruladım daha sonra uyudum.
sabah bu durumu otel görevlisine yaşadığım sıkıntılı durumu izah ettim ve şayet düşseydim kesin bir yerimi kıracağımı bu durumunda otel için hiç hoş olmayan bir durum olacağını izah etmeye çalıştım ve bu olayın başkasının başına gelmemesi için bir takıj önerilerde bulunarak. yatağı yakınına uzatma priz çekilebileceğini ayrıca fayansın üzerine bir yolluk konulabileceğini yapıla bilirse aydınlatma anahtarını yatağa yakın bir yere çekebileceklerini söyledim. görevli arkadaş sanki kendilerinin hiç suçu yokmuş gibi yok siz hatalısınız dolabın prizini çıkatmamam gerektiğini ve zaten eski oda olduğunu ve yakında yeniden yapılacağını vs sözler söyleyerek hemen savunmaya geçtiler. adam özür dilemek yerine bu şekilde hiç doğru olmayan bir tavır alınca bende Allah korusun bana bir şey olsaydı size dava ederdim dedim ve farklı bir söylem içine girmeden ücretini ödedim ve çıktım.
10 Ekim 2023 tarihinde telefonla Terzioğlu otelin resepsiyonunu arayarak yer ayırttık. akşam otele gittik ve oda kaydını yaptırmak istediğimde beni yönetim kararıyla yukarıdaki yaşananlardan dolayı kırmızı listeye almışlar kendilerince. sanki benimde çok umrumda müşterisine değer vermeyen bir işletmenin benim gözümde hiçbir şekilde değeri yoktur. Hakkımızı savunduğumuz için adamlar kırmızı listeye almışlar. yorum ve karar siz değerli okurlarındır. Saygılarımla
Otel: Gökçe Pansiyonu
Bölge: Artvin

Odalar hergün temizlik yapılıyor fiyat çok iyi ve personel çok iyi kısaca pişman olmazsınız
Otel: PAPİLA OTEL - Hopa
Bölge: Artvin

Papila otel Hopa şehir merkezine yakın olmakla birlikte,diğer otellerle mesafesi çok yakın..Otelde sıkıntılar daha girişte resepsiyonda başlıyor..Size sanki kalsanızda önemli değil kalmasanızda bakış ve hareketleri bar..Parayı senden kazanmıyorlarmış gibi bir havaları var..Odalar pis,yataklar düzensiz çarşaflar lekeli..Düşünüm ki tuvaletinde tuvalet kağıdı ve yüz havlusu yok..Daha ne söylenebilir ki..Gerisini siz hayal edin..
Otel: FLASH OTEL
Bölge: Artvin

merhabalar şehre yakın fiyatı uygun personel idare ediyor hopa için ideal bir otel
Otel: USTABAŞ OTEL - Hopa
Bölge: Artvin

Bence denizin dibine gömülesi bir yer, yer yüzü bu kadar kötü bir yeri haketmiyor
Otel: Gonca Otel
Bölge: Artvin

çok temiz ve sakin bir oteldi
tek kelimeyle muhteşemdi
kafa dinlemek isteyenlerin gonca otele gitmesini tavsiye ederim...
Otel: USTABAŞ OTEL - Hopa
Bölge: Artvin

Gazinonun gurultusu var saat bir ama hala uyuyamadim b une sacmaliktir
Otel: CİHAN OTEL - Hopa
Bölge: Artvin

çok mükemmel
Batum'u gezmeye gitmiştim. Cihan otelde misafir oldum ,kendi evinde bile insan ancak buradaki kadar rahat edebileceğini düşünüyorum. Otel çalışanlarına tekrar teşekkürler
Otel: TERZİOĞLU OTEL - Hopa
Bölge: Artvin

HOPANIN VE KARADENİZİN EN İYİLER ARASINDA DİYEBİLİRİM, HİZMET VE KALİTESİ İLE PERSONELİN ÇOK İLGİSİ BENİ ÇOK MEMNUN ETTİ.GÖRDÜĞÜM KADARIYLA YERLİ TURİZMİ ÖN PLANDA TUTUYORLAR.GÜVENLİ HUZURLU BİR MEKAN DOĞRUSU.YÖNETİCİLERİNE BAŞARILAR DİLİYORUM.
Otel: CİHAN OTEL - Hopa
Bölge: Artvin

Karadenizi gezmeye gitmiştim. Cihan otelde misafir oldum ,kendi evinde bile insan ancak buradaki kadar rahat edebileceğini düşünüyorum. Otel çalışanlarına tekrar teşekkürler ..............
Otel: PERONTİ OTEL - Hopa
Bölge: Artvin

tek kelime ile süper bir otel tatilde iyiydi saygılarımla..

disco iyi
restorant iyi
yemekler süper


Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz