Ana Sayfa İletişim

Kemer OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Kemer otellerini görmek için tıklayın!

Kemer bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Limak Limra Hotel and Resort
Bölge: Kemer

Limak Limra... Limak grubuna ait şahane peyzajı ve çok ferah alanları olan ancak yönetimsel ve hizmet anlamında kendine yazık eden otel...
Biz 18 Nisan salı günü otele iki çocuk iki yetişkin giriş yaptık. Rezervasyon sırasında not olarak yazıp, bir gün önce de gelmeden arayıp oda konumu konusunda ricada bulunmuştuk ancak geldiğimizde ana binaya verilen oda çok uzaktı. (Biz bu oteli kapalı havuzu büyük, sömestr tatilinde 7 ve 6 yaşında iki kızımız eğlenir diye seçmiştik. Hava yağmurlu ve rüzgarlı olduğu için ana bina dışında konumu olan odaya, çocuklar kapalı havuz sonrası giderken yolda hasta olur ve iki çocukla yemek yeme gibi ana binada olan eylemler zor diye rica etmiştik.) Biz iyileştirme talep ettik, bizi yemeğe alıp, bekletip, nihayet çözdüler.
Biz oda konusunda iyileştirme beklerken yemek yedik. Ana binada restaurant kısmında içecekleri sipariş veriyorsunuz ancak sipariş verecek birini bulmak mümkün değil. Personel sayısı yetersiz değil ancak göz göze asla gelemiyorsunuz. Çoğu otelde el kaldırmak ve çağırmak işlerinden olmalarına neden olurken burada eliniz havada tam tam dansı yaptıktan bir süre sonra fark ediliyorsunuz.
Biz yemek sonrası, oda problemi çözülünce odaya geldik. Balkon sandalyeleri ve oda Tozlu, 4 kişilik oda 3 kişilik havlular ile 3 kişilik hazırlanmış gibi eksikleri vardı.
Wi-Fi ye bağlanmak istedim. Oda numarası ve doğum tarihim eşleşmedi. Misafir ilişkilerini aradığımda doğum tarihiniz doğru gibi harika bir cevap aldım sonradan öğrendim ki odada başkası kalıyor gözüküyor. Bugün otelde üçüncü günümüz hâlâ bu sorun çözülmedi.
Odada setup lar eksik. (Su ısıtıcısı, çay ve kahve, diş fırçası bardağı, kulak çubuğu, lif, diş fırçası ve macunu, tıraş seti, mendil, banyo seti gibi tüm setler eksik. Daha doğrusu hiç yok) Misafir ilişkileri istediğiniz de gönderiyoruz cevabı veriyor. Buradan anlıyoruz ki otelde maddi olarak bir masraftan kaçma durumu var. O zaman bana bir liste verilmeli ve girerken isteklerimi işaretleyerek odaya girmeliyim. Ben otelde olan ama istediğimde sunulan hizmetleri nasıl bilebilirim?
Otelin sayfasında 1 Nisan da yaz konseptine geçildiği yazıyor ancak otel bu konuda söylenen tarih 20 gün geçtiği halde hazırlıksız ve istediği konular da yaz konsepti istediği konular da kış konsepti uyguluyor. Mesela otelin sayfasında yaz konsepti ama QR kod ile girdiğim bilgi kısmında kış konsepti. Oteli tercih etme sebebimiz kapalı havuz ancak kapalı havuzun ısısı dışarıdaki havuzlardan daha soğuk. Bu havuzu ısıtabilir miyiz dediğimizde ise yaz konseptine geçtik, dışarı havuzları açtık cevabı geliyor. Sayfa da yazan sandal restaurant a rezervasyon isteyince o restaurant kapalı daha yaz konseptine geçemedik cevabı geliyor.
Sakinleşmek için lobi bardan bir şeyler içelim dediğimizde ise personel koldaki bilekliğe rağmen alkollü içecek verme konusunda sorguluyor. (33 yaşındayım, bu sırada yanımda sürekli anne diyen 7 ve 6 yaşında iki çocuk var) Bu durumu misafir ilişkilerine iletince de önce ama küçük gösteriyorsunuz cevabı sonradan ise personel şaka yapmıştır cevabı alıp personel ne kadar laubali, izin vermeden şakalaşıyor düşüncesi ile tatile devam ediyoruz...
Oda problemi, yemek biterken verilebilen içecek siparişi, Alkollü içecek krizi, oda tozu, havuz soğukluğu sonrası alacarte restaurant a rezervasyon yaptırmaya karar veriyoruz. Ancak oda numarası ile doğum tarihi uymadığı odada başkası gözüktüğü için uygulamadan yapamıyoruz. Misafir ilişkilerini arıyoruz. (18 Nisan salı günü saat 17.02) Bize ücretsiz sadece kazan açık, konaklama boyunca bir kez kullanılabiliyor deniliyor. Oysa sayfada sandal, kazan ve bir restaurant daha yazıyordu ancak 1 Nisan yazan yaz konseptine 20 gün geçtiği halde geçirmediği için kazan dışında açık yok. Yanı konaklama boyunca 3 ücretsiz restaurant hakkınız 1 e iniyor. Kazan a rezervasyon istiyorum. Bugün dolu cevabi geliyor. Cuma yapalım diyorum. Cuma kapalı cevabı geliyor. Perşembe yapalım diyorum. Kazan sadece Pazartesi, salı ve çarşamba açık deniliyor. Biz salı günü giriş cumartesi günü çıkış şeklinde rezervasyon yaptırdık. Tamam o zaman tek şansım var Çarşamba olsun diyorum. Oda numarası ve saat 19 için anlaşıyoruz. Çarşamba günü 19da gidiyoruz ve final... Rezervasyon yok, doluyuz, alamayız. Misafir ilişkilerine 10 dakika odada kimse yok diye ulaşamadıktan sonra ulaşıyoruz ve ben restaurant ı arayıp sorucam cevabı geliyor. Dolular ve rezervasyon yok, 7 ve 6 yaşında iki çocuk aç şekilde bekleyemez. Zaten size 10 dakikada ulaştık bana 5 dakika içinde dönüş yapar mısınız dediğimde ise tamam cevabı geliyor ama benden isim, numara ve oda numarası almadınız ben kimim? Kimin rezervasyonu yok diye soracaksınız deyip numaramı kendim veriyorum. 10 dakika cevap yok, kazanın önünde beklemeye dayanamıyoruz ve ana binada yemeğe gidiyoruz. Telefon çalıyor ve istersek İtalyan restaurant da rezervasyon yapabileceklerini söylüyorlar. Ben İtalyan restaurant da yemek istesem yapardım. Türk restaurant ı istedim ki buna yaptım. Sorun çözülemiyor. Benim kızım sandal restaurant a heveslenmişti, kapalı diye kazan restorana ikna ettik ve o restaurant a ait son açık günde de personel hatası yüzünden (19 Nisan saat 17.02 de telefonu cevaplayan misafir ilişkileri personeli) olmadı.
Bu arada misafir ilişkileri personelleri oda Tozlu ve setler yok diye mail attığımda maili cevaplamadı bile. Bu arada Türkiye de bulunan bu otelde misafir ilişkileri ima, deyim, atasözü ve konuşma hızını anlatabilecek yeterli Türkçe bilgisine sahip değil. Evet Türkiye de Türkçe anlatamıyoruz. Bu nedenle ben on büro müdürü gibi bir Türkçe bilen yetkili bir kişi ile görüşmek istedim. Müdürler bu saatte (19.00) yok cevabı aldım. Otelde normalde gece müdürü ya da yetkili biri olmalı. Otelde en yetkili bulunan tek kişinin yetersiz Türkçe bilen misafir ilişkileri personeli olması pek normal gelmedi.
Ayrıca iki gün boyunca yüzümüze bakmayan, yabancı müşterinin gözünün içine bakan animasyon ekibi akşam Bingo bileti satmak için gözümüze baktı. Otelde Türk müşteri ile ilgilenmeme prensibi olduğunu düşünüyoruz.
Otelde üçüncü günümüze acaba otel yaz konsepti mi uyguluyor? Kış konsepti mi? Kapalı havuz ısınır mi? Gibi sorular ile Otelde sorun olsa müdür yok, misafir ilişkilerinde Türkçe bilgisi yok. Bugün neler olacak diye güne devam ediyoruz.
Otelin fiziki şartları dışında tek güzel olan yanı ikinci günü misafir ilişkilerinin çözemediği sorunları çözen kattaki temizlik görevlisi bayandı. Adının sema ya da semra olduğunu düşündüğümüz kişi çok yardımcı oldu hatta Türk müşteri olduğumuz halde bizimle göz teması bile kurdu. Türkçe biliyor, sizi dinliyor, sizi anlıyor, çözüm üretiyor. Şefini arayarak istediğimiz setupları temin edip, odaya ve balkona şahane bir temizlik yaptı. Hatta çocuklarım için havludan köpek yapıp iki gün sonra mutlu olacakları bir neden yarattı. Şahane ilgisi, güler yüzü, temizliği için sema / Semra hanım dışında teşekkür edilebilecek bir kişi ya da olay yaşamadık.
Otel: Asdem Beach Hotel
Bölge: Kemer

Otele yorumlara bakıp geldik ama gelince öğrendik hepsi şişirme odaların yataklar değişmeden yerlestiriyorlar pike ve çarşafı değiştirmek istedim gelenlerde pis sordum anlaşma yerimizde sıkıntı var diyorlar yönetim böyle serin gitsin diyormuş yemekler rezalet içeceklere su koyuyorlar yani verdiğiniz paraya yazık olur asla gelmeyin ultra lüks diye kandırıyorlar alakası yok
Otel: Turkız Hotel
Bölge: Kemer

Bende ayni durumdayım.mavi dönem üyesi idim.irtibat kuramıyoruz.yerine uğradık
Borçlarına karşı devlet el koymuş satilmis

Otel: Canada Hotel Çıralı Olympos
Bölge: Kemer

verdikleri balık bayattı ve gece sabaha kadar kendime gelemedim istifra ettim , havuza fazla fazla kılor'u basmışlar 1 kere havuza girdim 2 gün gözümü açamadım kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum ... ( neden olayların yaşandığı zaman haber edilmedi denilirse , 2 gün kafa dinlemeye gittim kimsenin kafası ağrımasın diye uğraşıyım derken bi baktım tatil bitmiş herşey burnumdan gelmişti bile )
Otel: Valeri Beach Hotel
Bölge: Kemer

2 Mayıs 2022-5 Mayıs 2022 tarihleri arasında Valeri Beach otelde tatil yaptık. Otelin eksileri ve artıları üzerinde durmayacağım ki bu durum tamamen kişilerin beklentileri ile ilgili bir konu; ancak çalışanların olağanüstü özverili çalışmaları her türlü takdirin üzerinde.
Tatili bitirip erkenden otelden ayrılmak için hazırlıklarımızı tamamlayıp 12'00'de yola çıkmadan önce öğlen yemeğini yiyip öyle ayrılmak düşüncesiyle saat 12.30'da restorana indik ve çorbadan bir iki kaşık almadan otelin resepsiyon görevlisi bayan karşımıza dikilip saat 12.00'de oteli terketmeniz gerekiyordu diyerek yemek yiyemeyeceğimizi söyledi. Biz, o otelin misafiri olarak sebep ne olursa olsun Türk milleti misafiri baş tacı olarak görür ve öyle davranır düşüncesiyle bu ilkel davranışı çok yadırgadık bu durum çok zorumuza gitti. Bu sebeple bu ilkel ve taş devri zihniyetini kınıyor ve de ayıplıyorum. Sadece birkaç kuruş fazla kazanmak hırsıyla her her türlü maddi ve manevi yok sayan bir ticaret anlayışıyla bir yere gidilemez. Memnun bir müşteri kazanılmış bin müşteri demektir. İşletmeciler bunu dahi anlayamayacak kadar gözlerini karartmıs ve büyük bir aymazlığın İçine düşmüşler. Yazık ama çok yazık diyorum. Yazıklar olsun diyorum.
Otel: Amara Dolce Vita Hotel
Bölge: Kemer

Jolly tura güvendik ve web sitenize kandık bin pişman olduk. Bu kadar mu kötü yönetim ucuz hizmet olur?

Karşılamadan başlym sözde içeçek meyve vs ile karşılanıyorduk bırakın bunları bize kapıyı açan olmadı. Resepsiyonda elma bilmemnesi ikram ediliyormuş yalan. Beklemek zorundayken bile bir personel burası yabancılara ait oturma grubu diye uyardı kalkmamızı istedi. Kendi vatandaşınıza ayıp değil mi hepimiz biliyoruz birbirimizi. Havuzunuz aşırı sıcak ve pis kokuyor havuz başı şezlonglarda boş yer bulmak mümkün değil. Yemek çeşidi az lezzeti çok kotu içeçek kalitesi berbat, garsonlar suratsız ters davranıyorlar Güler yüz hak getire. Hepsi mutsuz. Deniz sözde mavi bayrak ancak çok kirli bulanık kötü kokan bir deniz ,plajda yok lavantalı soğuk havlu servis ediyoruz yazmışsınız pardon ama nerde?

Odamızda bir çocuk iki yetişkin konaklayacağız geldik odada çocuk için yatak yok bize gösterilen kirli ve yıpranmış eğilip bükülmüş bir kanepe sözde yatak oluyormuş, istedik kıytırık bir yatak geldi birçok tarafı çökük bir yatak havlu değişmiyor ya da eksik değişiyor odalarda bazı prizler çalışmıyor klima derecesi bozuk. Aquapark yolu kurumuş dal yaprak diken dolu ben saymaktan yoruldum siz okumaktan duymaktan yoruldunuz mu? Kaç şikayet okudum hakkınızda ? Yazık değil mi senelik birikim yapıyrouz bu tatil için bir gelen bir daha gelir mi sadece yabancı turiste güveniyorsunuz sanırım 10bin lira dört gün için çöp oldu ve vaktimiz de. Aldıgmız hizmete asla değmedi
Otel: WL White Lilyum Hotel
Bölge: Kemer

Berbat bir otel kahvaltısı rezaletti odaya çıkamadık bile yemeklerini temizliğini düşünemiyorum iptal etmek istedik otelin Web sitesinde ds turizm acentasinin numarasını vermişler otelle görüşme yaptığınızı sanarken acenta ile gorusme sagliyosunuz paramızı yatirmadilar iptal etmemize rağmen üstelik bizden almadığımız hizmetin parasını kesmeye çalıştılar otelde hiç bir işlem yapmadı muhatap bulamıyorsunuz resmen dolandırıcılık şiddetle gitmemenizi tavsiye ederim biz rezil olduk paramızla sizler rezil olmayin
Otel: Magic Sun Hotel Beldibi
Bölge: Kemer

Biz şuan oteldeyiz. Hayatımda gördüğüm en kötü otel.. lütfen buraya gelmeyin.
Paranıza yazık . Her şey kötü. Yemekler berbat
Otel: Club Otel Rama
Bölge: Kemer

hayatıımda gittiğim en berbat otel . resimlere kesinlikle aldanmayın alakası yok , 20-30 yıldır bir çici bile çakılmamış kaplıca otelleri gibi pansiyonlar onlardan daha hijyen ve daha temiz banyo havluları paspas gibi .pilaj havlusunu kiralıyorsun kasayı kiralıyorsun ,her şey dahil konsepte içecek dahi kalmadı yok cevabı alıyorsun , personel sıfır yönetim sıfır tek güzel yanı denizi gelen turist kalitesi, betbat kesinlikle gitmeyin
Otel: Turkız Hotel
Bölge: Kemer

2006 yılında türkizapart üyesi oldum 4600 Euro 50 yıllık üye oldum 4 yıl tatile
Gittim 6 yıldır telefona bakan yok dolandırıldık dava açan varsa bizimle irtibata geçiniz lütfen 05327032452

Otel: Turkız Hotel
Bölge: Kemer

Bende aynı durumdayim.telefinlarina asla ulasilmisyor.mavi dönem üyesiyim
1 defa gittim.hic memnun kalmadım.satmak istiyorum.onada cevap yok.ne yapacağımı şaşırdım.uim.uyeler birleşelim lütfen rica ediyorum.
R
Otel: Kiriş Diamond Garden Hotel
Bölge: Kemer

2012 de ağustos ayında gittiğim bu otelde değişen hiç bir şey yok galiba,öğlen hindi haşlama akşam hindi kızartma.içeçekler side kola side fanta yemekler berbat talılar desen berbat.birde 4 yıldızlı bir oteldi güzel olan tek şey havuzu havuzu çok güzeldi
Otel: Kilikya Palace Göynük
Bölge: Kemer

yazılan yorumları okudum ve inanmak istemedim çünkü hep yorumlara baktım kimi personelle kimi otelde çalışan görevlilerle kimide yemeklerle yorumlar yapmış çünkü gözumle gördum hiç alakası yok yazılan yorumlara inanmamanızı bizzat gidip kendiniz karar vermenizi tavsiye ediyorum bu yapılan yorumlarıda yanlarında bulunan otellerden yazıldığını tahmin ediyorum
Otel: Gelidonya Hotel
Bölge: Kemer

Otelde limon yok.. Şezlonglar pis havuz kenarları toz toprak. Servis yapılan bardakları leş gibi. Restaurant magara gibi
Otel: Turkız Hotel
Bölge: Kemer

15 gün öncesinden yer ayırtıp 4 günlük ücret olan3200 tlyi yatırdım.il dışından geldiğim için çok araştıma fırsatım olmamıştı güvenilir olduğunu düşündüm 22 temmuz günü otele giriş yapacakken levent isimli şahıs klima motorunun yandığını ve başka bir otele gideceğimizi söyledi tartıştık ne haliniz varsa görün diye bize çıkıştı ve biz mecburen başka bir otele gönderildik haytaımda böyle bir saçmalık görmedim o kadar kötü bir muameleydiki balayında olduğum için sineye çektim .madem böyle bir durum var ancak tamamen uydurmaydı başka birisine oda satılmıştı bizede klima motoru yandı yalanını uydurdu önceden beni arayıp bilgilendirebilirdi.son derece saygısız son derece yetersiz bir eleman maalesef kemerin göbeğinde öyle bir otele yakışmıyor maddi ve manevi tazminat açacağım...
Otel: Amara Dolce Vita Hotel
Bölge: Kemer

ETS turla başka bir oteli satın almıştık yalnız corona dolayısı ile bizim kalacağımız otel açılmadı,bize amara dolceyi önerdiler.fakat ilk girişten memnuniyetsizliğimiz başladı.ets yetkilisi yanımıza uğramadı bile.girişte göstermelik ikramlık içecekler var,ama ikram eden yoktu.herşey için para talep ediliyordu.çocuk klubü vasattı,iki abla bulunuyordu,onlar da iki çocukla birlikte resim yapıyorlardı ,diğer gelen çocuklara bakmadılar,ilgilenmediler bile.çocuk klübünde çocuklarım boya yapmak istedi 100 lira dediler.konser vardı ,localar patron ,arkadaşlarına ve villa da kalanlara ayrıldığını söylediler.çocuk dostu deniliyor ama hiçbir şekilde animasyon ,coşku ,eğlence yoktu.akşamları sahilde sandalye masa bulamıyordun.masa kapmak için uğraşıyordun..garsonlar kalan misafirlere oranla çok azdı.zavallı garsonları 12 saatten fazla çalıştırıyorlardı ve yetersizkredi..yemekler 6 gün boyunca hep aynıydı.bir kere sıcak çay içemedik.masalarda peçete bile bulmakta zorlandık.havuz kenarına ve deniz kenarına servis yoktu.yani açıkçası vip müşteriler ve villalarda kalanlar için hizmet iyi olabilir ama diğer müşteriler için oldukça kötü bir oteldi.
Otel: Amara Dolce Vita Hotel
Bölge: Kemer

Covit -19 önlemleri uygulayacağız diye olmayan kurallar çıkarmışlar, ziyaretçi yada günübirlik misafir almıyorlar , misafirime rezil oldum , ilk defa böylesi bir kabalık ile karşılaşıyorum , güvenlik ve misafir ilişkileri birimleri çok kaba insanlardan oluşuyor, araştırdım; Turizm Bakanlığının böyle bir uygulaması da yok kendi kendilerine çıkarmışlar , turist dediğiniz ille de yurt dışından gelmez, böylesi zamanlarda yerli turist size kazandırır, ama siz bunu hak etmiyorsunuz, zaten otel tam kapasite çalışmıyor, ödediğimiz ücreti karşılamıyor, diğer Amaralara gitmiş biri olarak hayal kırıklığı yaşıyoruz
Otel: Novia Lucida Beach Hotel
Bölge: Kemer

5 ay önce erken rezervasyondan tatil aldım, corona virüs nedeni ile iptal ettirmek zorunda kaldım, 15 gün içinde iade olacak dediler olmadı, aradım 30 gün içinde iade olacak dediler olmadı, tekrar aradım 45 gün içinde iade olacak dediler yine olmadı, tekrar aradım ne zaman iade olacağını bilemiyoruz muhasebe biliyor diyorlar, sanki ayrı şehirdeler paramı kullanıyorlar resmen tam 6 aydır iptal ettiğim tatilin parasını ödüyorum, yaptıkları resmen GASPTIR, sakın ama sakın bu otelden rezervasyon yaptırmayın, lucida pişmanlıktır. Ne zaman iade edilecek bilemiyoruz dediler tam 2 ay sonra, sakın diyorum başkada birşey demiyorum.
Otel: Novia Lucida Beach Hotel
Bölge: Kemer

5 ay önce erken rezervasyondan tatil aldım, corona virüs nedeni ile iptal ettirmek zorunda kaldım, 15 gün içinde iade olacak dediler olmadı, aradım 30 gün içinde iade olacak dediler olmadı, tekrar aradım 45 gün içinde iade olacak dediler yine olmadı, tekrar aradım ne zaman iade olacağını bilemiyoruz muhasebe biliyor diyorlar, sanki ayrı şehirdeler paramı kullanıyorlar resmen tam 6 aydır iptal ettiğim tatilin parasını ödüyorum, yaptıkları resmen GASPTIR, sakın ama sakın bu otelden rezervasyon yaptırmayın, lucida pişmanlıktır. Ne zaman iade edilecek bilemiyoruz dediler tam 2 ay sonra, sakın diyorum başkada birşey demiyorum.
Otel: Limak Limra Hotel and Resort
Bölge: Kemer

Otele Yapılan özel bir yarışma için dış katılımcı olarak gittik. Güvenliğe geldigimizde otelin içerisindeki yarışmaları izlemek için geldik dedik. "Tamam efendim kimliginizi alayım 100₺ ödemeniz var recepsiona geçebilirsiniz" dendi. Reception çok kalabalıktı ve orada beklerken beni güvenlik 5 dk sonra cep telefonumla arayıp "hala ödeme yapmamışsınız" dedi. Sanki ben reception da beklemiyormuşum gibi. Ödeme yapmak için sıra bana geldi ve ödedim. "turnuva için geldim ödemem olacakmış bunu ödemek istiyorum" deyip 100 TL verip bana hiçbirsey anlatmadan hiçbirsey vermeden FATURA - FİŞ Bile kesilmeden "Tamamdır gidebilirsiniz" dendi. Turnuvalar saat 10:00 da başlayıp 18:00 de bitmesi beklenirken saat 19:00 oldugun da dahi hala finaller başlamamış bu yüzden ben 20:00 da olan randevum için otelden 19:00 da ayrılmak istedim. Ayrılmak istediğimde güvenliğe doğru gittiğimde güvenlik benim 100 TL ödemem olduğunu söyledi Ben bunu ödediğimi söylediğimde "Hayır fazla saat burada kaldığımız için ödeme yapmanız gerekiyor" ikinci bir 100 TL'den bahsediyordu. Rezervasyona gittiğimde tekrar çok kalabalıktı Bir süre bekledikten sonra oradan 5 farklı kişi ile görüştüm. Herkes bana güvenlikte resepsiyonda iddiasına göre size bu " ödediniz 100 TL nin sadece 6 saat geçerli olduğunu 6 saati geçtiği takdirde ikinci bir 100 TL ödemek zorunda olacağınızı söyledik" dediler. ben de ısrarla "böyle bir şey söylenmedi başka arkadaşlarımın da geldiğini Onların da bundan haber olmadığını Hatta onlar Hala turnuvayı izliyor" diyerek cevap verdim Buna rağmen çok gergin olan ortamda bir saati geçmişti ve herhangi bir çözüm bulunamadı baştan aşağı günüm otelin bilgisiz personeli yetersiz işlemler saçma sapan bir otelde almadığım hizmet karşılığı 200 TL ödemem istendi otelde gecelik 250 TL konaklarken 9 saat kullanım için 200 TL ödemek dünyanın en saçma işi olsa gerek almadığım hizmet için ukala bir resepsiyonistin verdiği cevap da "ama otelin bütün imkanlarından faydalanabilirsiniz yapsaydınız" ve burada gecelik 250 TL konaklayabilirim dediğimde de "keşke rezervasyon yapsaydınız yapabilirsiniz" gibi ukalaca cevaplar geldi. Ne bir güvenlik ne de bir resepsiyondan müdürüne kadar hiçbiri yardımcı olmayıp hiçbir şekilde hatalarımı kabul etmemiştir bana herhangi bir check in Check out formu doldurmayıp günübirlik bilgisi vermeyip kendilerini haklı göstermişlerdir otelde konaklayan kişiye nasıl kayıt formu oluşturuyorsa günübirlik gelen misafire de kayıt formu oluşturulur orada bilgiler yazar bana böyle bir şey verilmedi fiş fatura dahi kesilmedi otelin açığı vardır otelin hatası vardır Bunu asla kabul etmemiştir otelden aldığım hizmet dedikleri sadece bir Öğlen yemeği dir iğrenç, çeşidi olmayan bütün gün karın ağrısı yapan yemeklerden başka hiçbir şey yok içecekler bile toz içeceklerden daha kötüydü. Reception personelinin ukala önerilerinde tutun. Güvenlik personelinin beni tanıtırken kısa boylu adam var ya o geldi demesine kadar REZALETTİ. Turizm hizmet sektördür. Bunu sanırım hiç bir personelin haberi yokki gelen misafire iğrenç davranışlarda bulundular. Bununla alakalı gerekirse Turizm Bakanlığına kişisel haklarım için bana yapılan küçük düşürme, eksik bilgi verip dolandırma olayına kadar şikayette bulunacağım.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz