Ana Sayfa İletişim

WL White Lilyum Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer WL White Lilyum Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

WL White Lilyum Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Kesinlikle Türklerin tercih etmemesi gereken bir otel sadece yabancılara hizmet için yapılmış Türklerin gelmesinden çokta memnun değiller


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTEK KELİMEYLE REZALET
İYİ BİR TATİL YAPMAK İSTEYENLERE SESLENİYORUM LÜTFEN AMA LÜTFEN WHİTE LİLYUM OTELDEN OLABİLDİĞİNCE UZAK DURUN ÇÜNKÜ SUNULAN HİZMETLERİN HEPSİ REZALET ZATEN ORTADA HİZMET FALAN DA YOK PERSONELLER YİYECEKLER İÇECEKLER ANİMASYONLAR ODALAR TEMİZLİK VE AKLINIZA GELEBİLECEK DİĞER UNSURLARIN TÜMÜ FELAKET DERECEDE KÖTÜ FİYATLARDA BU SEVİYEDEKİ BİR OTELE GÖRE OLDUKÇA FAZLA BU OTEL NASIL BEŞ YILDIZLI BİR OTEL OLABİLİR ODA AYRI BİR SORU İŞARETİ KISACASI KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM.


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumbaşka oteller resimlere aldanmayın
1. temizlik süper di kağıdı her gün assanız her gün gelir temnizlerler...
2.yemek : yemekte yemeğimden saç çıktı çok sinir oldum köfteler paket köfte olmamalı tadı çok kötü...
3.faaliyetler: süperdi hele de memoli :)))...
4.iyi ama başka oteller daha daha da iyi :))))


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

WL White Lilyum Hotel Kemer

Şikayet Et