Ana Sayfa İletişim

Asia Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Asia Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Asia Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

mükemmel
Yorum ve şikayetleri okuyunca şuna karar verdim şikayet edenler bence hiç bu otele uğraşmamışlar bu kadar acımasızca eleştirilmez biraz vicdan babamızın yeri değil neticede para verip kaldık mükemmel mutfağı ve personeli var teşekkürler


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
4 gecelik ücret ödememe rağmen 1 gece bile dayanamadım. oteli görünce midem bulandı. hem param gitti hem sinirlerimiz bozuldu. yatak o kadar kötüydüki uyuyamadık ve yemekte aç kaldığımız içn gece geri döndük. sakın internetteki görüntülere inanmayın. bana ders oldu bilmediğim bir yere gitmeyeceğim. tatilim zehir oldu.havuz avuçiçi kadar birsürü rus var. gece boyu havlayan köpekler heryerde. otelde oturup dinlenecek yer yok.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrenç
DÜNYANIN EN KÖTÜ OTELİ. BU KADAR OLABİLİR. OTELE GİRER GİRMEZ AĞLAMAYA BAŞLADIM. OTELİN MASKOTU DİYE ADLANDIRILAN PİS KÖPEKLER HAVUZDAN SU İÇİYORDU.
HAVUZDADA 3-4 KİŞİ ANCAK YÜZEBİLİYORDU. YEMEKLERİ BERBAT, KAHVALTILARI DAHA DA KÖTÜYDÜ. NE KADAR ANLATSAM BİTİREMEM.İNTERNETTE Kİ HİÇBİR SİTENİN FOTOĞRAFLARINA VE BİLGİLERİNE İNANMAYIN!!!!!!!!!!!!!!!!


%80 %20 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
arkadaşlar, gerçekten kötü bir otel, internetteki fotoğraflara ve yazılanlara asla bakmayınnnnn, sakın önceden sözleşme imzalayıp otel ayarlamayın kendinize, hayatımın tatil konusundaki en büyük hatası hotel asia ile karşılaşmak. paranızı daima tatilden sonra ödemeye çalışın. oda, yemekler, hizmet, hijyen, havuz, berbattı, uğramayın bile sitedeki sayfasına


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Asia Hotel Kemer

Şikayet Et