Ana Sayfa İletişim

La Perla Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer La Perla Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

La Perla Resort Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

la perlanın çökme devri

Daha önce iki defa ziyaret ettiğim ve beğendiğim otel bu sene bende hayal kırıklığı yarattı.
henüz girişte resepsiyonda bizi siz neden geldiniz bakışlarıyla karşılayan meyhane garsonu tipli şahıs
tatil hevesimi kırmaya yetmişti. adam nerdeyse 24 saat orada takılıyor elinden sigara hiç eksik olmuyor.
oteli kiracı işlettiğinden onarma yenileme çalışmaları yok eskime her yerde göze çarpıyor. havlular çarşaflar lekeli ve delik. musluklardan tuzlu akıyor.
garsonların tavırları çok rahat, turistlerle sürekli dalga geçiyorlar, aralarında yüksek sesle tartışıyor kürtçe konuşuyorlar. çalışanların çoğu yemeklerini restoranda yiyor. yemeklerin tadı kötü . köfteleri kaşarı kediler bile yemiyor. patates kızartması bile tahta gibi kuru tadı yok. tuborg diye verdikleri bira aslında alt kaltesi troy marka.
otelde çok fazla kedi var, tezgahların üstünde mutfakta bile geziniyorlar.
animasyonu arap kökenli iki kardeş yapıyor. insanlara bağırıp çağırarak eğlendirdilerini sanıyorlar. abi olanı eskiden otelin sahibi benim derdi şimdi onu bırakmış ağa havasında dolanıyor. sürekli zenci arabeski diye tabir ettiğim aynı parçaları çalıyorlar. disko 22:30-23:30 saatleri arası sadece 1 saat sürüyor. işletmeci ve akrabalarının diskoda kız tavlama çabaları izlemeye değer.
hamamcı asansör girişine masa koymuş gelene geçene reklam yada şamata yapıyor, pc den kıro şarkılar dinleyip çekirdek yiyecek kadar tenis topuyla oynayacak kadar rahatlar.
sauna 16:00-18:00 saatleri arası açık olduğu için dolmuş minibüs gibi kalabalık.
bu güzelim otele yazık etmişler, bir daha asla gitmem.


%80 %20 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

La Perla Resort Hotel Kemer

Şikayet Et