Ana Sayfa İletişim

Unsaphire Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Unsaphire Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Unsaphire Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

harikaydı
bir daha nasıp olsada yine gidebilsek .Tatil dediğin insanı yormayacak.Bu da unsaphırede var çünkü küçük her şey bir arada .Başka büyük otellerde deni ze , havuza bayğı yuruyorsun ..............


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZİL OLDUK
OTEL TAM ANLAMIYLA REZALET YEMEKLER COK KOTU SERVİS KOTU ODALAR PİS VE KOKUYOR. TATİLİMİZ COK KOTU VE HAYAL KIRIKLIGI ICINDE GECTİ. 5 YILDIZ DİYE UMDUGUMUZ HIC HIZMETİ ALAMADIK .BENCE 3 YILDIZ BİLE BU OTEL ICIN COK.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Unsaphire Hotel Kemer

Şikayet Et