Ana Sayfa İletişim

Asdem Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Asdem Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Asdem Beach Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat Ötesi
Neresinden başlayım bilemedim tam anlamıyla rezalet. Yemekler feci ötesi. odalar eski, inanılmaz kötü. pansiyon bile bundan 5 yıldızlı bir otel gibi gelir. bir an önce bitsin de eve dönelim diye gün saydığım,üzerine de bir ton para ödediğimiz tatil olarak malesef ki anılarımıza kazındı. bir daha gitmek mi? asla... Bedava versen gitmem. Resepsiyonda girişten başlayarak skandal ötesi kötü.Çalışanların hepsi bıkmış. Suratları beş karış. Asansörler daima bozuk sıkıntılı. uzun lafın kısası asla gidilmeyecek bir yer. Aman ha sakın diyim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi
5 günlüğüne bu otelde kaldık. 5 günümüz burnumuzdan geldi. Otele giriş yaptığımız gün 1.5 saat lobide bekledik, odaya girdiğimizde çift kişilik yatak istemiş olmamıza rağmen 2 tane tekli yatak geldi ve oda görevlilerine iletmemize rağmen durum düzeltilmedi. Rezervasyon görevlisinin kasıtlı bir tavırla bunu bize yaptığını dahi düşündüm. Odalar rezalet,senelerce içine hiçbir yenilik yapılmamış. Odalar resimlerdeki gibi değil. Tuvalet banyo çok kötü.
Otel görevlileri(yemekhanedeki komi ve aşçılar hariç) güleryüzlü değil ve üst düzey görevliler de aşırı ilgisiz. Temizlik görevlilerine 2 kere söylemek gerekiyor. Ayrıca temizlik görevlileri 2 keredir kapımızı kilitlemeden çıktı. Yemekleri oldukça kalitesiz, bir iki gün dışarıdan yemek zorunda kaldık. Havuzu fena değildi ancak yetersiz. Alkollü alkolsüz içecekler kalitesiz ötesi ve garsonlardan içecek istediğimizde utanarak istememiz gerekiyormuş gibi suratları asılıyor.

Havlularımız bize verilmedi. Temizlik görevlileri odaya su bırakmadı. Odaların kapıları bozuk, çalışmıyor. Televizyon çalışmıyor doğru düzgün. Balkonumuzdaki masa kırıktı, odaya girdiğimizde balkondaki küllük doluydu, yerler yapış yapıştı.
Hayatımda kaldığım en kötü otel diyebilirim fiyat performans dengesi açısından. 5 günümüz eğer dışarıya çıkmasaydık işkence gibi gelecekti. Şimdi bize bu 5 günümüzün maddi manevi kaybını kim verecek? Buradan tur yetkililerine de bir önerim var. Müşterilerin böyle bir durum yaşamaması için iptal seçeneği koyun ki insanlar sırf paraları kesilmesin diye acı çekmek zorunda kalmasın.

Hiçbir şekilde de tavsiye etmiyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat 2gün önce ayrıldık
çok kötü bir otel. servisi kötü yemekler kötü. ilgilenen kimse yok. kahvaltıda hiç çeşit bile yoktu. et zaten hiç bulunmuyor.
tatilimizi o yüzden erken bitirmek zorunda kaldık.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumfelaket
çok kötü bir otel. servisi kötü yemekler kötü. ilgilenen kimse yok. kahvaltıda hiç çeşit bile yoktu. et zaten hiç bulunmuyor.
tatilimizi o yüzden erken bitirmek zorunda kaldık. bir ilgilenen mustafa bey ve fotoğrafçı alex vardı%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Orta kulak iltihabı olduk ailecek pis berbat ilgisizlik diz boyu millet parasını çöpte bulmadı söylenecek çok şey var fakat herkesin söylediği bütün herşey doğru dur


%67 %33 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT SAĞLIK RİSKİ TAŞIYOR
Çoban köpekleri ve restaurantta kediler yemek masamıza bıraktığımız tabağa ortak olmuş ayrıca kirpiler köpekler hayvanat bahçesi gibi ve havuza kedi pislemiş bunun resimlerini çektim kızımı acil enfeksiyon kapmasında şuan hastaneden getiriyorum sizin sağlık anlayışınız nerede kaldı ayrıca rahatsızız görüşmek istiyorum dediğim otel MÜdürü bana telefon verilmemesi ve ayağına gitmemi söylemiş ben hastaneye çocuğumu sizin pis oteliniz yüZünüZden taşımaktan nasıl ayağınıza gelicem benim bildiğim yöneticilikte bu tarz duyulduğunda gelir ilgilenilir aiz nasıl bir iletmecisini insan sağlığınla oynuyorsunuz arılar sokuyor havuz başında içinde kedi pislikleri peçeteler havuz dibinde nasıl hangiisini anlatayım neden düzelmiyorsunuz%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat rezillik pişman olduk
Serefsiz köpekler bole Otel sahibine böyle işletmeye yazıklar olsun berbat bir otel labada sakin gitmeyin yemekler berbat hijyen berbat çalışanlar para almadiklari için yeterli ilgili değiller kesinlikle Otel denmez .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Kimseye tavsiye getmem hayatımın en kötü tatiliydi. Bana verilen oda en alt katta hamam olarak kullanılan ama hamamla alakası olmayan rutubetli ve penceresinden sadece merdiven altı görülen ve önü izmarit dolu bir odaydı o kadar uyarmama rağmen odayı değiştirmediler yataklar çarşaflar pis personel ilgisiz resepsiyondaki kişi kesinlikle ilgilenmiyor otele gelen turist kızlarla sırıtarak saatlerce konuşan kişi bizim problemlerimizi sadece "beğenmiyorsanız başka otele gidin" den başka cümle kuramayan biriydi yemek servis otel havuz tek kelimeyle verdiğiniz paraya yazık kendi paranızla rezillik çekmeyin derim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Asdem Beach Hotel Kemer

Şikayet Et