Ana Sayfa İletişim

Asdem Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Asdem Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Asdem Beach Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat 2gün önce ayrıldık
çok kötü bir otel. servisi kötü yemekler kötü. ilgilenen kimse yok. kahvaltıda hiç çeşit bile yoktu. et zaten hiç bulunmuyor.
tatilimizi o yüzden erken bitirmek zorunda kaldık.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumfelaket
çok kötü bir otel. servisi kötü yemekler kötü. ilgilenen kimse yok. kahvaltıda hiç çeşit bile yoktu. et zaten hiç bulunmuyor.
tatilimizi o yüzden erken bitirmek zorunda kaldık. bir ilgilenen mustafa bey ve fotoğrafçı alex vardı%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Orta kulak iltihabı olduk ailecek pis berbat ilgisizlik diz boyu millet parasını çöpte bulmadı söylenecek çok şey var fakat herkesin söylediği bütün herşey doğru dur


%67 %33 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT SAĞLIK RİSKİ TAŞIYOR
Çoban köpekleri ve restaurantta kediler yemek masamıza bıraktığımız tabağa ortak olmuş ayrıca kirpiler köpekler hayvanat bahçesi gibi ve havuza kedi pislemiş bunun resimlerini çektim kızımı acil enfeksiyon kapmasında şuan hastaneden getiriyorum sizin sağlık anlayışınız nerede kaldı ayrıca rahatsızız görüşmek istiyorum dediğim otel MÜdürü bana telefon verilmemesi ve ayağına gitmemi söylemiş ben hastaneye çocuğumu sizin pis oteliniz yüZünüZden taşımaktan nasıl ayağınıza gelicem benim bildiğim yöneticilikte bu tarz duyulduğunda gelir ilgilenilir aiz nasıl bir iletmecisini insan sağlığınla oynuyorsunuz arılar sokuyor havuz başında içinde kedi pislikleri peçeteler havuz dibinde nasıl hangiisini anlatayım neden düzelmiyorsunuz%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat rezillik pişman olduk
Serefsiz köpekler bole Otel sahibine böyle işletmeye yazıklar olsun berbat bir otel labada sakin gitmeyin yemekler berbat hijyen berbat çalışanlar para almadiklari için yeterli ilgili değiller kesinlikle Otel denmez .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Kimseye tavsiye getmem hayatımın en kötü tatiliydi. Bana verilen oda en alt katta hamam olarak kullanılan ama hamamla alakası olmayan rutubetli ve penceresinden sadece merdiven altı görülen ve önü izmarit dolu bir odaydı o kadar uyarmama rağmen odayı değiştirmediler yataklar çarşaflar pis personel ilgisiz resepsiyondaki kişi kesinlikle ilgilenmiyor otele gelen turist kızlarla sırıtarak saatlerce konuşan kişi bizim problemlerimizi sadece "beğenmiyorsanız başka otele gidin" den başka cümle kuramayan biriydi yemek servis otel havuz tek kelimeyle verdiğiniz paraya yazık kendi paranızla rezillik çekmeyin derim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Kesinlikle berbattı üç aile olarak Ankara'dan gittik ve resimlerle alakası olmayan bir otelle karşılaştık balayı odası olarak gittiğim odada ayrı yataklar ve hiç bir hazırlık yapılmamıştı 2 gün boyunca ısrar etmemize rağmen düzeltme yapılmadı yataklar birleştirilmedi otel çok pıs. Personel çok lakaitti yan odada ise bebekli arkadaşlarımız vardı çocuk var dememize rağmen yalvar yakar çocuk yatağı getirttik bize hiçbir şekilde yardımcı olmadılar ve iki gün sonra tatilimizi yarıda bırakıp ank ya döndük birdaha bedava imkan sunsalar asla gitmem oraya adını bile duymak istemiyorum balayımın içine ettiler😭😭😭


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİdare Eder
Gittik 4 gün kaldık ailece havuz bir kere çok küçük onuda geçtim kirli. yemekler desen vasat yok yani bir yemek bu kadar kötü olabilir mi , çeşit az daha neler neler . :( Personel cana yakın yardımcı oldular. Otel zaten hep rus dolu . Ultra dahil sisteminde olması gereken herşey alakasız beğendiğim şey köpük partisi oldu.


%0 %67 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Asdem Beach Hotel Kemer

Şikayet Et