Ana Sayfa İletişim

Fame Residence Göynük Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Fame Residence Göynük hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Fame Residence Göynük Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Bir daha mı asla!
Odalar temizlenmiyor temizlendigin de havlular değişmiyor tuvalet kağıdı bile unutuluyor Türk kahvesi istiyorum makine bozuldu 2 gün sonra ancak yapabiliriz deniyor kooosskoca otelde cezve yok sanıyorum... çerez istiyorum bitti deniyor... aktiviteler 22.30da bitiyor sonrasında yapıcak hiç bişeyiniz kalmıyor... gelelim en önemli konuya 6 gece kaldım her öğlen ve her akşam aynı yemekler aynı tatlılar çıktı öyle ki tatlılar beklemekten kurumuş bir şekilde yerlerini alıyorlardı sabah kahvaltısını merak ederseniz kesinlikle extra bişey yok zeytin peynir vs çeşit sıfır. Çalışanlar kesinlikle gayet güler yüzlü ama bir daha Fame'in önünden bile geçmem...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Fame Residence Göynük Kemer

Şikayet Et