Ana Sayfa İletişim

Isparta OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Isparta otellerini görmek için tıklayın!

Isparta bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Basmacıoğlu Oteli
Bölge: Isparta

Otel şehir merkezinde. Odaların temizliği iyi. Fiyatı normal.
Çalıştığım iş yeri tarafından otel aranıp rezervasyon yaptırılırken fiyata sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil denilmiş, yani yarım pansiyon fiyatı 80 tl. Ancak otel yönetimi akşam yemeğinde çorba ve soğuk mezeler ücretsiz diğer yenilenler ücretli şeklinde bir kurnazlıkla uyguluyorlar.. Ayrıca restoran bölümünün temizliği odaların temizliğinin gerisinde görünüyor.
Otel personelinin genel anlamda profesyonelce konukseverlikten ve kurumsallıktan uzak, daha çok kişiselliklerini ön plana çıkaran ucuz işgücü kaygısıyla toplanan ancak otelcilik tecrübesi bulunmayan kişiler oldukları belli. (Bu, orada çalışanların bir kusuru da değil, o çocuklar ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar ama takdir edersiniz ki tecrübeli olma ve profesyonellik başkadır ve onun da ona göre bir bedeli vardır.)
Odanıza kapıyı çalmadan bir kat görevlisi giriyor ve sizi görünce kaçıyor, durumu otel idaresine bildirdiğinizde aynen; "minibar ya da havlu koymak için girmiştir" gibi bir karşılık veriyor. Bu işi profesyonelce yapan pek çok otelde gördüğümüz önce özür dileme ve fiyat indirimi kabilinden bir gönül almayı veya benzer bir nezaketi göremedik.
Bilgisayar sistemlerindeki düzensizlik sebebiyle (resepsiyon görevlilerinin ifadesi böyleydi), oda kartları ve internet erişim anahtarlarının her gün resepsiyona uğranarak veya telefon ederek yenilenmesi gerekli. Çıkış gününüz önceden belli olmasına rağmen bu iş kendiliğinden neden yapılmaz diye sormuyorum bile. Çünkü profesyonellik başkadır.
Saygılar.

Otel: Akkoç Oteli
Bölge: Isparta

Sabah kahvaltısı hariç oldukça güvenli bir otel güleryüzlü çalışanlar durumu kurtarıyor :) ayrıca carsı ve oradaki popüler mekanlarada çok yakın :)
Otel: Akkoç Oteli
Bölge: Isparta

Sabah kahvaltısı hariç oldukça güvenli bir otel güleryüzlü çalışanlar durumu kurtarıyor :)
Otel: Artan Oteli
Bölge: Isparta

YAZ- KIŞ RAHAT EDEBİLECEĞİNİZ, HEM KNFORLU HEM EKONOMİK BİR AİLE OTELİ . BEN ÇOK MEMNUN KALDIM, AYRICA BAŞTAN AŞAĞI YENİLENMİŞ , ÜÇ YILDIZ OLMUŞ. HERKESE TAVSİYE EDERİM.
Otel: Kroisos Lake Resort Oteli
Bölge: Isparta

Otele Aralık ayında Eşimle birlikte gittik gerçekten cok menmun kaldık 1 haftalık tatilimizde bize ellerinden geleni yaptılar sonradan öğrendikki aile tarafından işletiliyormuş kısacası çok güzeldi kesinlikle gitmenizi isterim simdiden iyi tatiller dilerim herkese
Otel: Büyük Isparta Oteli
Bölge: Isparta

30. 12. 2012 akşam saat 21:00 civarında otele yerleştim eşyalarımı açmadan şehir merkezinde yemeğe gittim otele geri döndüğümde yatağı açınca yatağın pis olduğunu gördüm gözden kaçabileceğini düşünerek diğer yatağı açtım geri kalır yanı yoktu. resepsiyon görevlisine odanın pis olduğunu söylediğim halde ücret talep etti sorun çıkarmadan ödedim ancak bu derece sorumsuz otellerin bırakın 4 yıldız pansiyon sıfatına uymayacağını düşünüyorum
Otel: Akkoç Oteli
Bölge: Isparta

8-9 Haziran 2012 tarihlerinde Isparta'da konaklamak üzere 1 hafta önceden telefon ile 2 yıldızlı Otel Akkoç'a rezervasyon yaptırdım. Resepsiyon görevlisi kaydımı yaptı ve iletişim bilgilerimi aldı.7 Haziran günü beni arayıp rezervasyonu teyit ettiler, onlara kesin geleceğimi söyledim. Onlar da tekrar "tamam, oda sizin" dediler.8 Haziran günü otobüs ile yola çıktım. Yolda ne olur ne olmaz diye tekrar oteli aradım. Yolda olduğumu ve biraz geçte olsa geleceğimi söyledim. Yine "tamam, sorun yok" dediler.Isparta'ya gece yarısında vardım. Taksi ile otele gittim. Ama şok.

Odamı başkasına verdiklerini başka da odalarının olmadığı söylediler. Buna haklarının olmadığını, en azından yoldan aradığımda bunu söyleselerdi başka bir çare bulabileceğimi, gece 1'de bilmediğim bir şehirde ne yapacağımı sordun. Sabah saat 9'da SDÜ'de yüksek lisans final sınavım var dedim.
Hiç umursamadılar. Özür falan da dilemediler. Hatta fedai kılıklı elemanları diklenmeye başladı.

Sonra dediler ki falanca otele gidin, yer varmış orda. Hatta orası 3 yıldızlı dediler. Çaresiz atladım taksiye, git git bitmiyor yol. Şehrin dışında bir otelmiş meğer. Nerdeyse gecelik oda ücreti kadar taksi parası ödedim. Otel de 2 yıldızlı çıktı. Daha beter bir otelde mecbur sabahladım. Ertesi gün şehir merkezinde 3 yıldızlı başka bir otele geçtim.Oteli bu uygulaması ile hem maddi hem de manevi olarak bana zarar vermiştir.
Otel: Akkoç Oteli
Bölge: Isparta

çok güzeldi sıcak su kilima war çok çok tavisiye ederim herkez için savsiyo tupie şim di ordayım leptopum war wayless war ondan çekiyorum oyun oynuya bilyorum forumlarda qeze biliyorum

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz