Ana Sayfa İletişim

Amasra OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Amasra otellerini görmek için tıklayın!

Amasra bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Emin Apart
Bölge: Amasra

Öncelikle fiyat performans anlamında gayet başarılı bulduğumuzu belirtmek isterim.Merkezi bir konumda sahile 2-3 dakikalık yürüme mesafesinde.Otelin İşletmecisi Aziz Bey ve eşi Hülya hanım gerçekten çok güleryüzü ve nezaketli.Ayrıca kahvaltıları harika ev yapımı reçelleri ve soslarını denemenizi tavsiye ederim
Otel: Emin Apart
Bölge: Amasra

15 Temmuz hafta sonu için yaklaşık 1 ay öncesinden arayıp rezervasyonumu yaptırdım. Kapora isteyip istemediklerini sorduğumda cep telefonuma mesaj ile banka bilgilerini ileteceklerini söylediler. Ancak 1-2 gün bekledim mesaj gelmedi, tekrar aradım "çok fazla sözünden dönen oluyor o nedenle kapora alıyoruz ancak kesin gelecekseniz sıkıntı yok yerinizi ayırdık" dediler. Ben yine de isterlerse kapora göndereceğimi ancak kesin geleceğimi belirttim.

14 Temmuz günü (rezervasyondan 1 gün önce) kendilerini arayıp tekrar yerimi konfirme ettim (3. kez) ve özellikle geç girişi yapacağımı, yolda gezerek geleceğimi, girişimin akşamüstünü bulacağını ilettim, "sıkıntı yok yeriniz hazır" dediler.

15 Temmuz saat 17:00'da pansiyona vardığımda rezervasyonumun iptal edildiğini, beni arayıp ulaşamadıklarını, zaten sabahtan beri telefonlarda bir problem olduğunu (!) ve gelmeyeceğimi düşünüp odayı bir başkasına verdiklerini belirttiler.

2 kez kapora vereceğimi belirtmeme rağmen kendi beceriksizliği nedeniyle bana hesap numarasını iletmeyen, sonra "kapora olsaydı odayı başkasına vermezdim" diye pişkin şekilde üste çıkan ve tüm bunlara rağmen en ufak şekilde bize oda bulma konusunda yardıma yanaşmayan, açıkça (gerçekten bu şekilde) "yapabileceğim hiçbirşey yok, başka yerlere bakın" diye bizi gönderen saygısız, seviyesiz ve işletmecilikten nasibini alamamış, sözünü tutmayan bu aç gözlü işletmenin tek kuruşu hak etmediğini düşünüyorum.

Konumu, binası, kahvaltısı güzel olabilir, denemediğim (ve denemeyeceğim) içim hiç bir fikrim yok ancak işletme sahibi kesinlikle terbiyesiz ve ticari ahlaktan yoksundur.

400km'den gelmiş, geç kalacağını haber vermiş müşterilerine gönül rahatlığı ile ve hiç bir hatası yokmuş gibi pişkince kapının yolunu gösterebilmiştir.

Onlarca alternatif dururken bu işletmeye asla gitmem, kimseye tavsiye de etmem. TripAdvisor'da bir sürü yer ile ilgili iyorumumu bulabilirsiniz, hiç bir işletme için kolay kolay bu derece ciddi yazım yoktur. Kötü niyet ile hizmette aksamayı birbiri ile karıştırmamak gerekir.

Otel: Özmenler Otel Çakraz
Bölge: Amasra

31 07 15 - 06 08 15 tarihleri arasında bartının ilçesi olan çakraz koyunda özmenler otelde kaldık.buraya 4 yıl öncede gelmiştim amatör ruhlu otel işletmeciliği mantığıyla çalışıyorlardı, ozman hataları görmemeye çalışarak 5 gün tatil yaptım fakat terar geldiğimde hiçbir gelişme olmadığı gibi eksiler dahada artmış buldum.odalar suit beş kişi rahat kalabiliyo şekilde dizayn edilmiş ama temizlik hergün yapılmıyor,havlular yetersiz,oadada banyo harici çöp kovası yok beş kişi kalsan çöp atmaya yer yok,koca odada bir adet fiş var onada buzdolabı bağlı tak çıkar yapmaktan bunaldık,rezervasyon yapılırken odada kaç kişi kalırsa kalsın tek fiyat verdiler biz 3 kişi yerine dort kişi gittik tek fiyat diye bizden dort kişi olduğumuz için ekstra para istediler gece dışarı çıtık 23 30 da otele geldiğimizde otelin giriş kapıları kilitliydi tesadüfen görevliyi gördük kapılar neden kilitli dediğimizde gayet lakayıt bir cevap sezonluk otellerde kapı kitlenirmiş saçma absurd bir cevap daha beteri apartta kalıyolarmış kapıyı vursak açarlarmış bu bilgiyi herkes bilirmiş bize kayıt yapılırken böyle bilgi verilmedi 30 yıldır otelde kalırım ilk defa rastladım sanki okul yurdu, otelede çalışanlar aile bireylerinden eğitim sıfırciddiyet sıfır üzerlerinde otel çalışanımı müşterisi olduğu belli olmayan kıyafetler,ayrıca istenen paraya göre çok basit yetersiz eksik bir sabah kahvaltısı en basiti herkes çay içmez tek içecek çay ekmek tek çeşit diet yapanlar olabilir kahvaltı sevmeyip corn flakes yada benzeri sütlü gevrekler uzun yolda açık büfe kahvaltı veren cafe restaurantlarda bile bulunuyor burada malesef işin kötü tarafı özmenler otel çakrazın en eski otellerinden sahipleride büyük şehirde yaşamış yada hala iş yapıyolar sanırım olmasına rağmen bir daha gelir miyim tavsiye edermiyim kesinlikle hayır.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz