Ana Sayfa İletişim

Özmenler Otel Çakraz Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Özmenler Otel Çakraz hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Özmenler Otel Çakraz Konum: , Amasra, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

bir daha gelir miyim tavsiye edermiyim kesinlikle hayır.
31 07 15 - 06 08 15 tarihleri arasında bartının ilçesi olan çakraz koyunda özmenler otelde kaldık.buraya 4 yıl öncede gelmiştim amatör ruhlu otel işletmeciliği mantığıyla çalışıyorlardı, ozman hataları görmemeye çalışarak 5 gün tatil yaptım fakat terar geldiğimde hiçbir gelişme olmadığı gibi eksiler dahada artmış buldum.odalar suit beş kişi rahat kalabiliyo şekilde dizayn edilmiş ama temizlik hergün yapılmıyor,havlular yetersiz,oadada banyo harici çöp kovası yok beş kişi kalsan çöp atmaya yer yok,koca odada bir adet fiş var onada buzdolabı bağlı tak çıkar yapmaktan bunaldık,rezervasyon yapılırken odada kaç kişi kalırsa kalsın tek fiyat verdiler biz 3 kişi yerine dort kişi gittik tek fiyat diye bizden dort kişi olduğumuz için ekstra para istediler gece dışarı çıtık 23 30 da otele geldiğimizde otelin giriş kapıları kilitliydi tesadüfen görevliyi gördük kapılar neden kilitli dediğimizde gayet lakayıt bir cevap sezonluk otellerde kapı kitlenirmiş saçma absurd bir cevap daha beteri apartta kalıyolarmış kapıyı vursak açarlarmış bu bilgiyi herkes bilirmiş bize kayıt yapılırken böyle bilgi verilmedi 30 yıldır otelde kalırım ilk defa rastladım sanki okul yurdu, otelede çalışanlar aile bireylerinden eğitim sıfırciddiyet sıfır üzerlerinde otel çalışanımı müşterisi olduğu belli olmayan kıyafetler,ayrıca istenen paraya göre çok basit yetersiz eksik bir sabah kahvaltısı en basiti herkes çay içmez tek içecek çay ekmek tek çeşit diet yapanlar olabilir kahvaltı sevmeyip corn flakes yada benzeri sütlü gevrekler uzun yolda açık büfe kahvaltı veren cafe restaurantlarda bile bulunuyor burada malesef işin kötü tarafı özmenler otel çakrazın en eski otellerinden sahipleride büyük şehirde yaşamış yada hala iş yapıyolar sanırım olmasına rağmen bir daha gelir miyim tavsiye edermiyim kesinlikle hayır.


%96 %0 %4
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Özmenler Otel Çakraz Amasra

Şikayet Et