Ana Sayfa İletişim

Emin Apart Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Emin Apart hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Emin Apart Konum: , Amasra, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

mükemmel
Öncelikle fiyat performans anlamında gayet başarılı bulduğumuzu belirtmek isterim.Merkezi bir konumda sahile 2-3 dakikalık yürüme mesafesinde.Otelin İşletmecisi Aziz Bey ve eşi Hülya hanım gerçekten çok güleryüzü ve nezaketli.Ayrıca kahvaltıları harika ev yapımı reçelleri ve soslarını denemenizi tavsiye ederim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSaygısız işletme
15 Temmuz hafta sonu için yaklaşık 1 ay öncesinden arayıp rezervasyonumu yaptırdım. Kapora isteyip istemediklerini sorduğumda cep telefonuma mesaj ile banka bilgilerini ileteceklerini söylediler. Ancak 1-2 gün bekledim mesaj gelmedi, tekrar aradım "çok fazla sözünden dönen oluyor o nedenle kapora alıyoruz ancak kesin gelecekseniz sıkıntı yok yerinizi ayırdık" dediler. Ben yine de isterlerse kapora göndereceğimi ancak kesin geleceğimi belirttim.

14 Temmuz günü (rezervasyondan 1 gün önce) kendilerini arayıp tekrar yerimi konfirme ettim (3. kez) ve özellikle geç girişi yapacağımı, yolda gezerek geleceğimi, girişimin akşamüstünü bulacağını ilettim, "sıkıntı yok yeriniz hazır" dediler.

15 Temmuz saat 17:00'da pansiyona vardığımda rezervasyonumun iptal edildiğini, beni arayıp ulaşamadıklarını, zaten sabahtan beri telefonlarda bir problem olduğunu (!) ve gelmeyeceğimi düşünüp odayı bir başkasına verdiklerini belirttiler.

2 kez kapora vereceğimi belirtmeme rağmen kendi beceriksizliği nedeniyle bana hesap numarasını iletmeyen, sonra "kapora olsaydı odayı başkasına vermezdim" diye pişkin şekilde üste çıkan ve tüm bunlara rağmen en ufak şekilde bize oda bulma konusunda yardıma yanaşmayan, açıkça (gerçekten bu şekilde) "yapabileceğim hiçbirşey yok, başka yerlere bakın" diye bizi gönderen saygısız, seviyesiz ve işletmecilikten nasibini alamamış, sözünü tutmayan bu aç gözlü işletmenin tek kuruşu hak etmediğini düşünüyorum.

Konumu, binası, kahvaltısı güzel olabilir, denemediğim (ve denemeyeceğim) içim hiç bir fikrim yok ancak işletme sahibi kesinlikle terbiyesiz ve ticari ahlaktan yoksundur.

400km'den gelmiş, geç kalacağını haber vermiş müşterilerine gönül rahatlığı ile ve hiç bir hatası yokmuş gibi pişkince kapının yolunu gösterebilmiştir.

Onlarca alternatif dururken bu işletmeye asla gitmem, kimseye tavsiye de etmem. TripAdvisor'da bir sürü yer ile ilgili iyorumumu bulabilirsiniz, hiç bir işletme için kolay kolay bu derece ciddi yazım yoktur. Kötü niyet ile hizmette aksamayı birbiri ile karıştırmamak gerekir.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Emin Apart Amasra

Şikayet Et