Ana Sayfa İletişim

Corinthia Club Tekirova Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Corinthia Club Tekirova hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Corinthia Club Tekirova Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Berbat
An itibariyle berbat diskosu yemeği içkiler kadro eksikliği kalite çok düşük otel full bastığı halde


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumValla ne yalan söliim, Kemer tarafında ilk tatilim.. Acentacı arkadaşım tekirova dediğinde çok heveslenmemiştim, yalnız acaip haklıymış. yemyeşil bi otel, deniz fıstık gibi. plaj uzun ve sakin. arkasında dağ manzarası, önünde adalar.. doğa harikası bi otel. Yemekleri leziz, aşçı yı tebrikler, belboy Naimden animasyon müdürü tanere kadar herks çok ilgili. Tesekkurler corinthia, bu sene tekrar görüsürüz (bunu kızım söylüyor)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok mükemmel bir otel
Bu sene ilk defa gittiğimiz otelden çok memnun kalarak geri döndük. Tek kelimeyle çok güzeldi. Seneye inşallah tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Son derece ilgili nazik çalışanları var. Garsonlarından resepsiyona kadar herkes çok kibar. Mevkii olarakda süper.Gitmek isteyenlere tavsiye edebiliriz. Eşimle gerçekten çok beğendik. Herkese teşekkürler...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
tek kelimeyle mükemmel herkeze tavsiye ederim
bu güne kadar tatil için çok otel seçtik ama burası mükemmeldi.karşılama,ilgi,hizmet,çalışanlar,yemek,eylence herşey çok güzeldi arkadaşlarım ve ben çok memnun kaldık.bu yaz yine orayı düşünüyoruz.özellikle recepsiondaki kaan bey tek kelimeyle harika ve çok güler yüzlü.her şey için teşekkürler.her şey çok başarılıydı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Corinthia Club Tekirova Kemer

Şikayet Et