Ana Sayfa İletişim

Turkız Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Turkız Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Turkız Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Bende aynı durumdayim.telefinlarina asla ulasilmisyor.mavi dönem üyesiyim
1 defa gittim.hic memnun kalmadım.satmak istiyorum.onada cevap yok.ne yapacağımı şaşırdım.uim.uyeler birleşelim lütfen rica ediyorum.
R


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum15 gün öncesinden yer ayırtıp 4 günlük ücret olan3200 tlyi yatırdım.il dışından geldiğim için çok araştıma fırsatım olmamıştı güvenilir olduğunu düşündüm 22 temmuz günü otele giriş yapacakken levent isimli şahıs klima motorunun yandığını ve başka bir otele gideceğimizi söyledi tartıştık ne haliniz varsa görün diye bize çıkıştı ve biz mecburen başka bir otele gönderildik haytaımda böyle bir saçmalık görmedim o kadar kötü bir muameleydiki balayında olduğum için sineye çektim .madem böyle bir durum var ancak tamamen uydurmaydı başka birisine oda satılmıştı bizede klima motoru yandı yalanını uydurdu önceden beni arayıp bilgilendirebilirdi.son derece saygısız son derece yetersiz bir eleman maalesef kemerin göbeğinde öyle bir otele yakışmıyor maddi ve manevi tazminat açacağım...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Türkiz apart a dava açan varsa haberleşelim beraber birşeyler yapalım. Türkize ulaşamıyorum


%43 %43 %14
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotel battı üyeler mağdur edildi
bu mecradan türkiz apart devremülk satın alanlara sesleniyorum..
türkiz otel batmış ve biz 49 sene üyelik imzalayan üyeler mağdur edilmiş durumdayız.
2017 senesi için farkli bir tesis olması konusunda ödememizi çok erken yatırdık ancak hala mağduruz ve istediğimiz hafta istediğimiz yerde tatile çıkamıyoruz.
ayrıca ilerleyen senelerde ne olacağı ve hak kayıplarımız da meçhul.
dava sürecine giren varsa lütfen buraya yazınız, birleşip birlikte hak arayalım.%50 %17 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
Antalya kemer turkiz otel bes para etmeyen bir otel cunki arac oto parki yok yolun karsisina park ettiriyorlar aracima vurdular sahip bile cikmadilar guvenlik elemani park ettirdi hic birsey olmazdedi olduktan sonrada yapacak birsey yok dedi hemen oteli degistirdim kalinacak yer degil pilaji pilaj degil halk pilajinla beraber kesinlikle kalincak yer degil hersey dalil diye gittim kirmizi et hic cikmadi.


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Türkiz Marina Otel kesinlikle beş yıldızı haketmiyor. Odanın balkonun önünü tamamen ağaçlar kapatmış. Değiştirilmesini istedim otel dolu dendi. Odaya girişte elektrik yoktu, düğmesinde arıza varmış. Resepsiyona dört beş defa gidip söyledim ama uzun süre yapılmadı üstelik resepsiyondaki gözlüklü bayan sert bir şekilde yapılacak elbette diye tersledi. Yemekler çok çok yetersiz ve lezzetsiz. Sürekli hindi ve tavuk yemekleri var. Tatlı büfesi demeye bin şahit ister. Üç beş kalan tatlılar bir araya getirilmiş. Oda temizliği iyiydi. Otelde muhatap bulmak zor, resepsiyon bile çoğunlukla boş. Tek ilgilenen ETS görevlisi genç arkadaştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Benim için tek olumlu yanı çarşı içinde olup animasyon yokluğunda çarşıyı gezmekti. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Türkiz Apart Tam Kap Kaç Oteli Olmuş
16-31 Agustos 2013 Tarihleri arasında Türkiz Apert Otelin Devre tatil üyesiyim Aylar öncesinden rezervasyon yapmamıza ragmen otrele geldigiöizda saat 17 .de odanın hazır olmadıgını hazır diye verilen odanın temizligi bile yapılmadan sadece çarşaf degiştirilerek tamam dite sunulan otelde lavabonun tıkalı olup suların banyoya aktığı ,zemin katta lutfedilen odanın balkon kapısında kapı kolu dahi olmayıp, köy tuvaletlerine takılan çengel ile kapının tutturulmaya çalışıldığı,balkonunun lambasının yanmadıgı mutfak lavabo sularının bonyodan çıktıgı banyo havlularının sızan suları kurutmak için kullanıldıgı 4 günde bir temizlik adı altında göz boyandığı sahiplerinin son derece ukala oldugu kendilerine özel şezlong ayırıp müşterinin maraba gibi görüldüğü bu otelde ve TÜRKİZ GURUBU hizmet yerlerinde tam bir rezillik hakim. BEMCE BU OTELE 5 * NE KARŞILIGI VERİLMİŞ MERAK KONUSU
SİZ SİZ OLUN YOLUNUZ KEMERE DÜŞERSE TÜRKİZ TUZAĞINA DÜŞMEYİN


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumbir hafta
ben antalya kemerde türkis apart otelde aragon firmasından bir haftalık 48 yıllığına yer satın aldım fakat türkis otelin güvencesi ve turizim bakanlığının konturolünde gercekleşen sözleşmeyle beraber yeri istediğimiz an sata bileceğimiz ve satamazsak onların satışta kendilerinin yardımcı olma sözünü garantisini verdiler ilk sezon berbat bir tatil yapabildik bir hafta bir dahaki sezon sezon parasını 150 ero yatırdım banka hesabına bu sezon da yatırıp iki hafta tatil yaparım diye düşünüyordum fakat bu aragon firmasına bir türlü ulaşamadım türkis oteldende yetkili birisinede ulaşamadım bizim gibi irtibat kuramayanlara yardımcı olunmasını istiyorum ben yerimi satmak istedim hiç kimse ilgilenmedi bile acaba türkiz otelde milletin dolandırılmasına gözmü yumuyor diye bir düşünceye girdim bukadar şikayettensonra inşallah aslı yoktur.ben türkis otelden memnunum bu yazda tatil yapmayı düşünüyorum ama şu aragon firmasıylan yada türkiz otelin numaralarına ulaşamadım beni aydınlatırsanız mutlu olucam saygılar iyi çalışmalar.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Turkız Hotel Kemer

Şikayet Et