Ana Sayfa İletişim

PGS Kiriş Resort - Kiris Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer PGS Kiriş Resort - Kiris Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

PGS Kiriş Resort - Kiris Resort Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

berbat
adılar. Aldım valizleri sora sora odayı bulduk. Çelik kasa nasıl kullanılır bilmiyoruz. Aradim resepsiyonu kaç defa. Sonunda aksam geldiler. Aradığım görevlilerle anlaşamıyoruz. Çünkü türk değiller. Turkceleri zayıf. Otel odasının kapısı emanet duruyor. Ufak bir zorlamada açılabilir. İç kapılar çürümüş. Yemekler öyle abartıldığı kadar çeşitli değil. Masalarda peçetelik yok. kişi başı 1 adet konuluyor. Kullaniyorsunuz, 2. Peçete ihtiyacı oluyor, bulamıyorsunuz. Yemek bölümü çok kalabalık. Adeta insanlar birbiriyle yarışıyor. Personel ilgisiz. Alkollü içki ile normal içecekler aynı barda olması saçma. Bir kola almak için içki hazirlatan birsürü turisti beklemek zorunda kalıyorsunuz. Otelden ayrılırken resepsiyona kartı teslim ettim, odayı bosalttigimizi soyledim, elimden kartı aldi, tamam gidebilirsiniz dedi arkasını döndü. Bu mudur yani. Memnun kaldınız mi. Yine bekleriz falan filan hiç birsey yok. Bir daha asla gitmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsuper otel mne vse ponravılsya vot eto nazıvaetsya otdux koroce govarya vse osobeno mne ocen ponravılsya kak fotogravı fotkoet profeshinil eslı xotıte profisanalnıye foto ıdıte k fotografu ŞAHİN PROSTO SUPER ı mne eshe ponravıslya anımatorı ocen klasno


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHAYAL KIRIKLIĞI
balayı tatilimiz için gitmiştik.temizliği konusunda hiçbirşey söyleyemem gayet iyiydi.fakat bir koordinasyon eksikliği ilgisizlik vardı.biz odamıza saat14.00 de girecek iken saat 17.00 olmasına ragmen odamızı görememiştik. 17.00 de verdikleri oda da yanlış oda çıkmıştı. bunun gibi bir çok aksaklıkları oldu.Ayrıca çok fazla yabancı turist vardı.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtele gitmeden önce ilk size tavsiyem Rusça öğrenin.Çünkü ilk gittiğimde yanlışlıkla Rusya'yamı gittik diye dşündük eşimle.Anonslar rusça oluyor genelde.Çalışanların çoğu rus.Bir şey sorduğunuzda anlayabilirseniz size bravo.Rusça bir anons olupta 5 rus hızlan bir yere gidiyorsa sizde peşinden koşun kesin yiyecek birşey dağıtıyorlardır.Otelde bir türk gördüğünüzde gurbette bir Türkü görmüş gibi nerdeyse birbirinize sarılacaksınız.Havuzlar oldukça yeterli.Deniz hemen derinleşiyor.Birde havuz kenarında içecekler plastik bardakla veriliyor.Bu tamamen hijyen dışı.Ama vtamin barda taze portakal suyunun herşey dahile dahil olması artı yanıydı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

PGS Kiriş Resort - Kiris Resort Kemer

Şikayet Et