Ana Sayfa İletişim

Fame Residence Kemer Annex Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Fame Residence Kemer Annex hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Fame Residence Kemer Annex Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

REZALETTİ
03/09/2012-08/09/2012 Tarihleri arasında fame rezidans park otelde kaldık,tatile çıkmadan önce otel seçerken ,bol bol denize girebilmek için otelin denize sıfır olmasına çok önem verdik.otele gelir gelmez eşimle birlikte otelin sahiline gittik,yaklaşık 20-25 mt mesafede insanlar tıkış tıkış üstüste şezlonglar tamamen doluydu,plaj görevlisinden yardım istedik,ama heryer doluydu.yapacağı bişey yoktu,bizde hemen yanı başındaki diğer fame rezidans otelin sahili geniş ve şezlonları boş diye oraya geçip oturur oturmaz o otelin plaj görevlisi burada oturamazsınız diyerek bizi resmen kovdu,bu durumu kendi resepsiyonumuza ilettik,onlarda bu izdihamın sebebini açıkladılar,aynı bölgede aynı adı taşıyan 3 otel var bunlardan fame rezidans 5 yıldız olup,imkanlarını sadece kendi müşterilerine kulllandırıyor,bizim kaldığımız otelin imkanlarından,restorant ve sahilden, 3 yıldız olan diğer otelin müşterileride kullandığından böyle kalabalık oluyor.yapacak bişey yok dediler,orada kaldığımız sürece,gerek restorantlarda, gereksede sahilde şezlong ve yemek savaşları verdik,yemekler çok kötüydü genellikle tavuk ve yan ürünleri vardı,restorantta 2 otelin müşterisi birlikte yemek yediğinden masanızda en az 2-3 aileyle birlikte yemek yiyorduk,temizlik orta seviyeydi,çalışan garsonlar okul haşlıklarını çıkarmak için çalışan ,meslekle alakası olmayan, amatör ama çok iyi niyetli çocuklardı.kaldığımız süre zarfında sinirlerimiz alt üst oldu,tatilimiz zehir oldu,hanımla sürekli kavga ettik.bizler böyle bir duruma düştük başkalarıda düşmesin diye bunları yazdım.bu oteli pazarlıyan tatil firmalarına ve otelin yöneticilerine yazıklar olsun.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbattttt
neresinden başlayacağımı bilmiyorum.touristica aracılığıyla gittik ama tatili satarken 5 yıldız olarak pazarladılar artı kemer residence.ın tüm olanaklarından faydalanacağımızı söylediler ama nerdeeee?2. sınıf muamele havuzdan resmen bizi çıkardılar diğer otelden müşteri girmesi yasak diyerek artı bileklik rengimiz farklı old. bizi bu kadar kolay ayırt edebiliyorlar.yemeğe bize 1 birbuçuk saat sonra gelin diyorlar diyorlar ki ikinci sınıf yiyecekleri getirsinler asla ve asla birşey istediğinizde sonuç alamıyorsunuz çünkü kalmadı cevabıyla karşılaşıyorsunuz ve ayrıca buranın birde 3 yıldız oteli var orasıda komple park otelde plajda yemekte sandalye dahi bulmak imkansız.kendimi ne kadar kötü hissettim anlatamam lütfen biraz daha düşünün daha niceleri var ama hatırladığım için sinirlerim bozuldu.2. sınıf insan muamelesi görmek ve kendinizi adeta ücret ödemeden tatil yapmış gibi hissediyorsunuz lütfen birdaha arştırın%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Fame Residence Kemer Annex Kemer

Şikayet Et