Ana Sayfa İletişim

Grand Lukullus Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Grand Lukullus Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Grand Lukullus Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

berbat
21-22-23 nisan 2018 tarihlerinde 2 aile grand lukullus otelde tatile gittik. yemekleri ortalamanın çok çok altında olup ana yemek olarak yiyecek yemek bulamadık. mezelerin tamamı bayat olup resmen ekşimişti. otel müdürü ise otelde müdürden ziyade oranın başçavuşuymuş gibi davranmaktaydı. tartışmadığı aile kalmadı. oğluyla birlikte otel çalışanları ile müşteriler önün de personelle defalarca tartışıp kavga etmiştir. ayrıca birçok müşteriyle de tartışmıştır. şikayet edeceğimi söylediğimde ise otelin akrabalarına ait olduğunu kimsenin kendisine bir şey yapamayacağını söylemiştir. tatilinizin rezil geçmesini istemiyorsanız kesinlikle gitmenizi tavsiye etmiyorum . ayrıca otelde ne kapalı havuz ne spor salonu ne de hamam faaliyette değildi her yönüyle berbat bir deneyim oldu.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Grand Lukullus Hotel Kemer

Şikayet Et