Ana Sayfa İletişim

One Resort Kiriş Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer One Resort Kiriş hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

One Resort Kiriş Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

begendim
tesis 2 kisma ayrilmis anex ve kervansaray odalari.ben anex odalarda kaldim.7 katli bir bina ve ici oldukca ferahti.otel musterilerinin % 90 ni rus ama personelin hizmet anlayisi cok iyi.turk musterilere karsi guler yuzlu ve her konuda yardimci oluyorlar.sadece bu ozelliginden dolayi bile gidilir.havuzu ve aquasi iyi.tesis kiris mevkindee buraninda denizi cok temiz ama sahilde kucuk cakil tasi var.yemeklerinide cok begendim.bence tek bir konuda eksigi var oda kotu hava sartlarinda kullanilacak kapali havuzun isitmali olmamasi.isitmali kapali havuzda zaten cok az tesisde var.o yuzden nisan veya ekim ayi gibi konaklayacaklar bu konuyu dikkate alabilirler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
alacart rezervasyonlarının daha geniş tutulması gerekir.örneğin ben hiç rezervasyon yaptıramadım.peronel hizmeti yemek konfor harika.böyle bir tesiste tatil yaptığım için memnunum.emeği geçen herkese teşekkürler.2008 döneminde etes tur ile tekrar bu tesise gitmek isterim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum2006 da gittim . İnternette hiç belli olmuyor ama tesis tek kelimeyle harika.
Yemeklere gelince her gün 2/3çeşit deniz balığı çıkıyor.diğer otellerde genelde dalyan çupra veya uskumru veriyorlar.diğer yemekleri hiç saymıyorum.tesisin kumsalı çakıl onun için çocuklar için havuz daha ideal.yalnızca yabancı alkoller biraz zayıf.çerezi bile veriyorlar.snack ikramlar çok.havuz başına adamlar döner kuruyorlar.ruslar heryerde olduğu gibi çok kalabalık.animasyonlar harika.ayrıca ets turada bravo diyorum ,çünkü biz nasılolsa parayı aldık neyaparlarsa yapsınlar zihniyeti yok.Herşey çok güzeldi. Kemere gideceklere tavsiye ederim. İyi tatiller


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

One Resort Kiriş Kemer

Şikayet Et