Ana Sayfa İletişim

Simena Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Simena Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Simena Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Tatilim bu kadar rezalet olacağı hiç aklıma gelmezdi tatilbudur.com dan simena otelde kaldık zaten otele girdiğimizde otelden tuvalet kokusu geliyordu .otelimizi değiştirmeyi talep şikayet ettik paramızı geri iade etmediler muatap bulamadık.otel tek kelimeyle rezaletti.odalar kirli yiyecekler kokuyor.tavuk dişinda bişey bulamazsınız.tuvaletler kokuyor her yer kirli.şok şok şok.personellerin üstü başı kir içinde ben hayatımda ne böyle bir yer duydum nede gördüm.biz yandık siz yanmayın


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Merhaba, tatilbudur.com un verdigi eksik bilgilerle geldimiz tatilimiz zehir oldu, otelin de ize konumu soylenmedi bu sicakta yurumek bebekle iskenceydi otelin eskiligi yorumunu sanirim.herkes yapmistir


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Hindi Eti'ni dana antrekot , dana kavurma adı altında sunarlar. Odalar pislik içinde. Tatil köyü ve otel tek lokantada yemek yerler.tabak dahi bulunmaz. Temiz bardak mümkün değil. Odalarda buzdolapları soğutmaz. Litrelik içecekler buzdolabında bekler. Plaj çok küçük. Yer bulmak olanaksız. Sabah 7 de şezlonga havlu bırakılırsa belki. Bir daha Simena otel mi?ASLA


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Hindi Eti'ni dana antrekot , dana kavurma adı altında sunarlar. Odalar pislik içinde. Tatil köyü ve otel tek lokantada yemek yerler.tabak dahi bulunmaz. Temiz bardak mümkün değil. Odalarda buzdolapları soğutmaz. Litrelik içecekler buzdolabında bekler. Plaj çok küçük. Yer bulmak olanaksız. Sabah 7 de şezlonga havlu bırakılırsa belki. Bir daha Simena otel mi?ASLA


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat.
önce birkaç cümle ile bahsedeceğim maddeler halinde şimdiden söyleyim bir daha düşünün heleki çocuklu gidiyorsanız?
1- kesinlikle ufak çocuğunuz varsa eline boya kalemi vermeyin. benim çocuğum çarşafı çizdi diye 30 tl çarşaf parası aldılar. çarşafı iade edin dedim getiremediler tabi. birinci rezalet bu sanırım duvarı boyasaydı çocuk duvarı boyatacaklardı bize.
2- yemekler berbat. kahvaltıda sadece peynir var aynı peynirden 20 çeşit koymuşlar kesinlikle tadı bile berbat.
3- eğer sıra beklersenız öğle yemeği gözleme fena değil. ama 1 saate yakın sıra beklediğimi hatırlıyorum. yazık gözlemeci kadıncağız tek başına hem yapıyor hem sıcakta pişiriyor ve çok rahat yarım saatten fazla ayakta o sıcakta bekliyorsanız sonra birde masa bulmaya çalışıyorsunuz.
4- yemekhane oldukça kalabalık almıyor masalar. dışarı otursanız ayağınızın altında kediler dolaşıyor. yemekmi yiyeceksiniz kediylemi uğraşacaksınız siz bilirsiniz artık.
5- akşam yemeği için oldukça berbat ve can sıkıcı bir sıra var. her gün tavuk . yakında civciv olacaktık. ve o mangaldaki tavuk yada bayat balığıu almak için bir saat sıra bekledik. dışarıda olsa inan yemezsiniz. tatlılar hep aynı çeşit. birinin kreması yeşil diğerinin kreması kırmızı ama aynı tatlı. çok kalabalık içeride yemek yemenin imkanı yok dışarısı ise oldukça havasız ve yer bulursanız iyi.
6- animasyonu berbat. aynı şarkılar aynı gösteriler adam bikini mayoyla animasyona geliyor uyaran yok güvenlik denen bir şey zaten kesinlikle yok.
7- havuz başında bir içecek almak için 10 dakika bekliyorsunuz tek çalışan ancak yetişiyor. her yerde tek çalışan hiç yardımcı birisi yok.
8- sadece animasyondan orhan bey ismini tam hatıurlayamadım ama helal olsun size gerçekten güzel gösteriler yapıyorsunuz ama lütfen şarkıları değiştirelim biraz. her zaman asii . alii olmuyor.
9- odalarda temizlik denen bir şey yok . tuvalat kağıdı bitmiş söylecek temizlikçi yok. villaları çiçekle sarmaya çalışmışlar böcekler içeri giriyor. klimalar yetersiz yada bozuk tv ler eski model .
10- havuzlar çok pis. özellikle çocuk bölümü . çocuklar havuza çıplak giriyor uyaran yok diğer bölümde çok pis içerisinde herşeye rastlamak mümkün 2 gün çocuğumun vucudu alerji döktü.
11- denize gitmek için 200 metre yol yürümek zorundasınız . zaten bizim gibi villada kalıyorsanız otele gitmek için cadde geçeceksiniz sonra otele ulaşıp ordan denize . denize ulaşım yok bir akülü araçları var bulana aşk olsun binmek için.
yani işin kısası gitmek için bir daha düşünün ve öyle karar verin.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Biz her yıl otel ile her şey dahil yemek ücret ödeyerek anlaşıp otelden faydalanıyoruz. 8 yasındaki kızımdan bile tam ücret aldıLar. Bu yıl yemekleri rezalet. Daha Kırmızı et yüzü görmedik. Çeşit yok hep aynı yemekler Kahvaltı berbat. Sırf menü zengin gözüksün diye aynı peynirden aynı salamdan 3-4 tabakla servis etmişler. Bal diye sunulan şey baldan başka her şeye benziyor. Kaşar küflenmiş. Salata malzemeleri iyi yıkanmamış. Maydonoz çamur içindeydi. Üzümün üzerinde sümüklü böcek duruyordu. Animasyon çok kötü.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
öncelikle ismine yani eski otel oluşuna aldandık eskiden giden arkadaşlarımızın güzel yorumları bizi heveslendirdi ama gidince herşeyin eskiden olduğunu anladık tek kelimeyle vasattı otel kendi içinde
bölünmüş eskisiyle hiç alakası yok yemek zamanı ızgara kuyrukları istediğinizi yiyememek hiçte ultra herşey dahil konsepttine uymuyor animasyon sıfır havuz başında hergün sırasıyla aynı müzikler çalıyor eski modası geçmiş şarkılar personel eksikliği var ama olanlarda her söylenileni yapmaya çalışıyordu en azından ne söylense yerine getiriyorlardı tek güzel olan gözleme diğer herşey kötü bu kötülüğede fiyatıda hiç uygun değil


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Simena Hotel Kemer

Şikayet Et