Ana Sayfa İletişim

Melissa Residence Hotel & Spa Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Melissa Residence Hotel & Spa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Melissa Residence Hotel & Spa Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat
Ets turun ismine güvenerek aldım fakat odaları pislik içinde banyo havlulari yine aynı şekilde banyo WC kullanılmaz şekilde çalışanlar ruslara asilnaktan bir hal yemekleri çok kötü bir gece kalıp başka bir otele yerleştim kısaca bu otelde kalınmaz ets turdaki resimler aldatmaca bilgilerinize


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Tavsiye etmiyorum oranın otel çalışanları ruslara takılmaktan gözünün Önünü görmüyor üstelik Rus bayanlarla bişeyler konuşup Türk müşterileri hakkında kötüleyici Şeyler konuşup kendisi ruslarla takılıyordu sanki biz oraya bakıyoruz o müşteri


%40 %20 %40
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Tavsiye etmiyorum otel çalışanları ruslara takılmaktan gözünün Önünü götmüyor üstelik Rus bi bayan bana yakınlaşmak istedi kızla bişeyler konuştu oraya bakan genç biri kız benden uzak durmaya başladı ve ondan sonra kızla gezmeye başladı discoya ondan sonrada kızı sarhoş edip kızın odasına gidiyordu şerefsiz


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat kotu
Otel berbat. Çalışanlar karı kız peşinde koşmaktan yerli müşteriye zaman ayıramiyor. Bardan cay kahve haricinde birşey icmeyin. Bardaklar eski pis hijyen yok. Markalar kalitesiz. Odaları temizleyen bayanın bahşiş istemesi tuhaf gelmişti bana. ( ne alaka ) erkekseniz ortam guzel diyerekten her gece merkezdeki diskolara sizleri bilet satıp götürmek istiyorlar. ( 20 TL ) muzo gitmiş yerine biri gelmiş. Mutfak calisani kardes o kendini biliyor rus turistlere türk turistler hakkında olumsuz bilgiler veriyormus. Kendisinin oradaki görevini anlayamadım. Rus arkadaslar anlatiyordu.Otel plaja uzak. Servis hoş değil. Yemekhane hamam gibiydi.otel iyi olmasına rağmen hijyen yok. Çalışanlar turizmle alakası yok... Ruslara belki iyi ama Türk turistlerin bence bbeklentilerine göre bir otel değil.. Her gece cçalışanlar kendileri eyleniyor animasyonda o yani bilginiz olsun. BBir gece de baya bir amatör bir grup geldi onuda unutmayalım(:


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
çok yerde tatikl yaptım ama burda cok rahattım ve tatilin keyfini yaşadım tüm çalışanlara teşekkür ederim%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
türkiyedeki turizm rezilliğinin bir örneğinide bu otelde gördüm..ya arkadaş çalışan personel bukadarmı kalitesiz aciz olurya...ruslar nasıl olsa iyi yada kötü türk kim anlamıyor onlar yiyor dümenleri sorun yok...şimdi başlayalım melissa hotel çalışanlarına...1)hesapta animatör olan ama ne tip olarak nede yaptıklarıyla anımatöre benzemeyen ayı yavrusu muzaffer..ya bi insan bukadar hanzo bukadar görgüsüz bukadar karı düşkünü sapık olur...ve otele gelen tüm ruslara diğer türk müşterileri kötülüyorki sadece kızlara kendisi asılsın..discoya giderken liste yapıyor türklere sormuyor bile.yeni müşteri gelsin hemen peşine takılıyor pirana gibi...garsonlar servisten anlamıyor.sadece bir tane izmirli var zaten o çocuguda eziyorlar..rezilliğin ne boyutta oldugunu burdan anlayın ben müşteri iken personel arasındaki kavgaları argo konusmaları görmüş isem demekki gerçekten bu otelde ciddi sorun vardır...birkere otel personelinin müşteriyle muhatap olma onları rahatsız etme gibi bir lüksü olamaz...hamamdaki azeri abide hepsinden kişilikli birde resepsiyondaki kırgız arkadas meder kardeşim sana helal olsun adam gibi adamsın o barzoların yanında sanada yazık..zaten gecen sene o oteli basmışlar nıye biliyormusunuz turist kavgasndan yok ben kaycam yok sen kaycam derken kıyamet kopmuş...ulan burası neresi otelmi ne oldugu belli değil...sonra gece sabaha kadar bahcede camış gibi uyuyan personeller.otele sizi birisi görmeye gelsin sanki nazi kampındasınız hemen ayı muzo çıkıyor kim bunlar filan ulan sanane sen kimsin ayı..otelin içine girsek amennah...onun konusma şeklinide yazmak isterim ama boşver fazla gülmeyelim...arkadaşlar bu otele gidicekseniz size en önemli tafsiyem personele yüz vermeyin ruscanız var ise bütün turıstleri uyarınki ben gelmeme 3 gün kala o otelin gerçek yüzünü ordaki turistlere anlattım ve haklı oldugumu anladılar..neyse otel patronuna sözüm yok adamın hiçbişeyden haberi yok ama biz herşeyı anlattık..oraya gidicekler bu yazdıklarımdan bişeyler çıkarsın artık..ayı muzooooooooooo tam ayı ama arkadaşlar öyle böyle değil.


%40 %20 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumyazık oldu
Melissa Residence ta tatilim çok güzel başladı. Resepsiyondaki personel çok yardımcı ilgililerdi, onlara teşekkür ediyorum. Canla başla çalışan garsonlar(barmenler) müşteriyi memnun etmeye çalışıyorlar onlara da teşekkürler. yemeklere pek yanaşmadım açıkçası zaten çok fazla bir beklentiyle gitmemiştim. Oda temizliğinde de bir sorun yaşamadım. Buraya kadar her şey normal ve güzeldi. Ancak denize gitmeye çalışmakla dertler başladı. Servislerde insanlar sıcaktan bayılmak üzereler ve servisler çok kalabalık oluyor. Plaja gittiğinizde çalışanların kız tavlamak için attıkları taklalar erkekliğin en alt seviyesinin en büyük kanıtı olduğunu düşünüyordum. Taa ki tekrar otele dönüp animatör kılıklı bi adamı görünceye kadar. bu adı m u z. olan adam öyle bir seviyede ki, akşam diskoya türk müşterileri çağırmıyor sadece asıldığı genç rus kızlarını çağırıyor.(ki gördüğü 15-40 yaş arası tüm rus müşterilerle beraber olmak onun galiba yaşama amacı) sabah akşam onlarla dolaşıyor ve galiba türklerden uzak durmalarnı öğütlüyor. yemekleri onlarla yiyor, bize bir selam bile verdiğini görmedim.Bizi eğlendirecek veya rahat ettirecek hiçbir şey yaptığını görmedim. Asalak bi sülük gibi yapışmış ve otelden yaşamını sürdürüyor. Bu adamın otelin sınırları içine adım bile atmaması gerekirken istediği gibi yiyor içiyor ve müşterileri bazı hareketleriyle gerçekten rahatsız ediyor, türklükten utandırıyor. Şahsım adına ve tanıştığım bazı diğer müşteriler adına rahatlıkla söyleyebilirim ki 'o' bizi bu otelden irrite etti. Yönetim umarım bu tip adamları daha fazla otelde bulundurmaz. bu otelin bu tarz insanları bulundurması otelin kalitesini gerçekten çok aşağıya çekiyor. düzgün, insanlara selam veren, güleryüzlü bir animatör ve biraz daha iyi yemekle müşteri memnuniyeti kazanırsınız sayın otel yönetimi. Saygılar.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMELDİ
TAİLİMİZ SÜPER HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. ODALARDA MİNİ BAR VARDI.
ANİMASYON EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Melissa Residence Hotel & Spa Kemer

Şikayet Et