Ana Sayfa İletişim

Riva Hotels Zena Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Riva Hotels Zena hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Riva Hotels Zena Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Çok iyi bir tatil
17-23 haziran 2012 tarihleri arasında zenadaydık. Otelin %90 ı Rus olmasına rağmen bir türk ailesi olarak çok ilgi gördük. Odaların temizliği animasyon mükemmel. Çok memnun kaldık.Yemek konusunda biraz zayıf geledi bize gerçi damak tadınıza göre değişir.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumeh
15/06/2009 tarıhınde otel de tatılımı gecırdım.oncelıkle ılk gırısde resepsıyonda oda bakımından ruslara ve yabancılara oncelık tanındıgını ıtıraf etmelıyım.kesınlıkle turk musterılere en ıyı odalarını vermedıgını soyleyebılırım.otelde cok yabancı oldugu ıcın yemeklerde ona gore guzel.sef garsondan tutun resepsıyon harıc anımasyon dakı arkadasların ılgı ve alakası cok guzel.konum ıtıbarı ıle kemer e 7 km komumu cok guzel denızı mukemmel anımasyon cocuklara ozel yapılıyor ama guzel.oda dısında hıc bır sorunum olmadı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Riva Hotels Zena Kemer

Şikayet Et