Ana Sayfa İletişim

Halduns Beach Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Halduns Beach Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Halduns Beach Otel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

iskence
2014 haziran 19-26 arasinda guzel ekonomik ve sakin bir tatil yapabilmek icin tervih ettik bu tatil koyunu.
ancak ve ancak burasiyla tatil kelimelerini ayni cumle icerisinde olmasi bile kabul edilebilir degil.
sadece 1 gece kalarak yemek ve kahvalti yapma sansizligimiz oldu....tam bir facia.personel deseniz 0 puan hizmet 0 puan yemekler 0 puan,odalar 0 puan.yani isin ozu ucuz diye sakin aldanmayin.300-500 daha fazla verin gidin pasa pasa guzel birtatil yapin.
biz 2 aile gittik 2 yetiskin 1 cocuk olarak.
sakin ama sakin tercih etmeyin derim.
bu arada biz 1 gece kalip sonraki gunler 2 aile ekstra 1800 tl daha odeyip mikatura adam gibi bir otele gittik.%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Merhaba 14-21 haziran 2014 tarihleri arasında konakladım. Sakın ha sakın gitmeyin yok böyle bir rezalet. Mika turun internetten gösterdiği odalarla alakası olamayan odalara harabe gibi odalara verildik. İtiraz edince ellerinde o gösterilen odalarda ellerinde 30-40 tane olduğunu söylediler. Mika tur bu duruma çok şaşırdı nedense biz oteli kontrole gittik bütün odalar size gösterdiğimiz gibi dediler. Odaların resimlerini çekip gönderince de, bizi uyardığınız için teşekkürler dediler. Pişkinliğin bu kadarı. İnternet tüm odalarda diyor mika tur sadece lobide var. Ertesi günü boşalan oda varmış odanız değiştirilecek dendi. Tabi bunun için bir çok telefon görüşmesi yapıp(mika tur rezarvasyon yaptırdığız büro, genel merkez, kemer genel merkez gibi) itiraz ederek bu sonuca varıldı. Neyse bozmayalım moralimizi dedik. Yemek faslı ayrıca bir rezalet açsınız başka alternatif yok. Evinizde bile kendinize daha özenli yemek yapıyorsunuz. Görünüşleri bile elinizi uzatmanızı engelliyor çok lezzetsiz. Ayrıca tavuk yemekten içiniz dışınıza çıkıyor. Akşamdan kalan mantı ertesi günü öğlen soğuk ve yoğurtlu meze bölümüne konuyor ve o akşam ki yamakta yine konuyor. Tavuk köfteler akşam çıkıyor, ertesi günü öğlen yoğurtlanmış biber konmuş olarak tekrar çıkıyor. Hakkını yemiyim bir kahvaltıda doyuyorsun. Bu arada ilk gün bu oda olayından sonra gece yatmak için o harabe odalara çıkınca çarşafların koktuğunu görünce soluğu resepsiyonda aldım. Cevap temizliğe bakan yok yarın değiştiririz. Tabi ki itiraz edince birini bulup çarşaf gönderdiler. Depodan gelen çarşaflarda kokuyordu. Çocukları plaj havlularını serip yatırdık. Bizde balkonda sabahladık.
Değişen odalara girdiğimizde konulan çarşaf ve havlular, biz otelden çıkana kadar değişmedi. Yatağımı bende toplar, pikemi süslü koyarım. Temizlik bu değil, lovabo, duş ve klozet hiç temizlenmiyor. Animasyon, yok öyle bir şey akşam yemeğinden sonra oturun. Çıkın dolaşın. 5 çaylarında verilen kekler çoğunlukla hamur pişmemiş. Kırmızı şaraplara su katılıyor. Tatil sigortanız varsa son 48 saate kadar iptal ettirebiliyorsunuz iyi düşünü. Yol illaki gidicem, kendim tecrübe edicem diyorsanız, gidin ve görün. Birde harika denizi var demiyorlar mı çok gülüyorum, o sahildeki bütün oteller o denizi kullanıyor, otelin artısı değil, koyun doğal güzelliği.%67 %33 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Halduns Beach Otel Kemer

Şikayet Et