Ana Sayfa İletişim

Corinthia Club Hotel Tekirova Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Corinthia Club Hotel Tekirova hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Corinthia Club Hotel Tekirova Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

İyi başladı kötü bitti
Müşteri memnuniyetine önem vermiyorlar.Ramazan bayramı tatilini değerlendirmek için gittiği otelde ücretsiz alakart hizmetlerden faydalanmak imkansız olduğu için Kuver ücretli dedikleri Anchor restauranttan bir gün öncesi yer ayırttık ve istediğimiz yere oturabileceğimiz belirtilmesine rağmen söylenen saatten 15 dakika öncesi gittik.Görevlilere deniz kenarı bir yere oturmak istediğimizi belirtiğimiz de o yerlerin rezerve olduğu ve başka bir yere oturmamız söylendi.Bize böyle bir uygulamanın olduğu söylenmediği için herkesin gelip geçtiği ortalık bir yerde oturmamızın imkansız olduğunu belirttiğimizde ellerinden gelen bir şey olmadığı ve seve-seve istemediğimiz bir yere oturtulmak zorunda olduğumuz söylendi.Bizde eşimle beraber konuyu otelin müşteri hizmetleri sorumlusuna iletmek için restorandan ayrıldık.Müşteri hizmetlerine bakan kişiye konuyu ilettiğimizde sonuna kadar haklı olduğumuz ama yapabilecekleri birşey olmadığını bizim rezerve yaptırırken üzerine basa basa deniz kıyısı diye belirtmemiz gerektiği belirtildi.Bu arada görevli kişi konu ile ilgili olarak yaptığı telefon görüşmesinde önce Türkçe konuşurken birden bire rusça idi sanırım konuşmaya başlaması ve bizim Türk misafirler olduğumuzu belirtmesi hiç şık olmadı.Acaba yabancı müşteri olsa idik bu şekilde başlarından savabilecekler miydi? veya rezerve yaparken deniz kıyısı isteyip istemediğimiz sorulur muydu bilmiyorum.En son olarak protesto ederek çıktığımız bir yere geri dönmemizin imkansız olduğunu "tükürdüğümüzü yalamayacağımızı" belirterek yemeğe gitmedik. İşin en ilginç tarafı ertesi gün hesap kesim esnasında yemediğimiz yemeğin parası ekstra olarak fatura edildi. Müşteri hizmetlerinin yapmış olduğu bu hata telafi edilmek yerine cezası bize kesildi.Yalnız gözüm yok helalihoş olsun.Bir daha otellerini ziyaret etmeyiz olur biter.Bu oteli tercih edecek olanlara tavsiyem aman dikkat hakkınızı savunmak için her türlü alternatifleri araştırarak rezerve yaptırın derim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
biz gittiğimizde işletme yeni değiştiğini söylediler..
fakat tesis öyle böyle değil süper yani aç kalmanız mümkün değil eşim etçil olduğundan et çıkmaz korkusuyla gittik fakat danadan kuzuya her şey ama her şey wardı..
snack ikramlar yine öyle..
verdğiniz paranın üstünde kalite ve hizmet alıyorsunuz.
kesinlikle tavsiye ederim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayalkırıklığı
Otelin yeri aslında güzel, ormanın içinde, kuş cıvıltıları, her taraf yeşillik falan. Ama sadece bu yetmiyor maalesef. Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. O kadar çok problemle karşılaştık ki.. 1- Ayırttığımız Deluxe junior suit oda bahçe katı değildi -ki internette bütün bu odaların bahçe katı olduğu yazıyordu, fakat nedense bizim oda 2. katta idi. 2- Uçağımız erken saatte olduğu için sabah 11 gibi otele vardık ve odamız hazır değildi. bize saat 1 de hazır olacaklarını söylediler fakat odamıza anca saat 3te geçebilidk. 3- Odanın kliması kesinlikle yetersiz. 2 kere teknisyen geldi ama olmadı. Yetersiz olduğu yetmezmiş gibi gece belli bi saatten sonra da klimaları kapatıyorlar, sabah ezanında mecburen sıcaktan çatlamış bi şekilde uyanıyorsun. 4- Odalardaki buzdolabı lütfen soğutuyor. hatta soğutmuyor sadece süs için ordalar desek daha doğru olur. serinlemek için bari su içelim diyorsun ama buzdolabı soğutmadığı için sıcaktan kaynamış sularla idare etmekzorunda kalıyorsun. Sizlerin de başına aynı şeylerin gelmesini istemem, bence başka otelleri deneyin.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Corinthia Club Hotel Tekirova Kemer

Şikayet Et