Ana Sayfa İletişim

BARTIN OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi BARTIN otellerini görmek için tıklayın!

BARTIN bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Hisar Pansiyon Ahmet Öğretmenin Yeri
Bölge: BARTIN

Güzelcehisar Köyü, Hisar Mahallesi No: 39, Bartın adresinde bulunan Hisar Pansiyon'da iki gece olarak kalmayı planladık fakat bir gece dahi zor kaldık.
27 numaralı odada sabaha kadar pireler yüzünden hiç uyuyamadık.
Sabah saat 7'de resepsiyona müracaat edip şikayetinizi dile getirdik. İşletme sahibi düzenli olarak ilaçlama yapıldığını söyleyip, belki tatarcık olabileceğini söyledi. Vücudumuzdaki ısırılmış bölgeleri gösterdiğimizde, personel bize hak vermesine rağmen, işletme sahibi bu sefer de "sizin pireyi dışarıdan getirmediğinizi nereden bilelim" yorumunu yaptı. Müşteri memnuniyeti olarak en azından bir özür beklerken, bir de pişkince "dilediğiniz yere şikayetl edebilirsiniz " karşılığını aldık.

32 senedir seyahat acentası çalışanı ve ortağı olarak böylesine kötü bir işletme görmedim.

Pire sorunu haricinde 27 no'lu odada kapı kolları ve ranza paslanmış, tuvalet sifonu akmakta, tuvalet kağıdı tutucusu oksitlenmiş.

Hijyen ve sağlık kurallarına uyulmadığı ve tatilimizi zehir eden ilgili tesisten şikayetçiyiz.

Saygılarımla,


Otel: İnkum Terrace Hotel
Bölge: BARTIN

Otel çok kötü hıc tavsiye etmem çok Gürültülü uyutmuyor odalar çok pis bir gezgin olarak böyle bir otel görmedim Necmettin bey sahibi çok ilgisiz paranız yanmasın Necmettin bey işletmecilikten anlamıyor aile olarak geldik dınlemedik uyuyamadım izinsiz çok Gürültülü otel
Otel: İnkum Terrace Hotel
Bölge: BARTIN

Çok Gürültülü dınlenemedik ailecek geldik geç saatlere kadar müzik var uyuyamadık
Otel: İnkum Terrace Hotel
Bölge: BARTIN

1 günlügüne gittigimiz inkumda girişini çok begenmesekte içine bakalım bir dedigimizde muhteşem teras evleri ve manzarasına bayıldık. 14 adet çok şık odası, muhteşem rahat yatakları, muhteşem manzarası ve çok elit personeli ile 4 4lük bir konaklamaydı. Sezon olmadığı için eglence neredeyse yokgibiydi ama dinlenmek icin ideal.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz