Ana Sayfa İletişim

Meder Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Meder Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Meder Resort Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Rezalet
Otelde Türklere ilgi sıfır yemekler çok kötü 3.sınıf yemekleri animasyon ları yabancılara yönelik çalışanları çoğunluk Kırgız ne söylediğini anlamıyorlar kumsalı berbat içecekler ücretsiz yazıyorlar sadece su var gittiğimize pişman olduk


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kirikligi
Yetersiz bir otel rus oteli otel girisinde buda heykeli turk otelinde turkiyeyi anlatacak birsey kalmamis sanki allaha inanmayanlarin taptigi buda heykeli yetersiz animasyon yemekler berbat odalarda klima yetersiz temizlik yetersiz aksamlari herkes alkollu aileye uygun degil otel mudurleri rezil tatil icin uygun degil ruslarin oynasma yeri cocuk oyun parki game salonu yok uc yil gittim hic degisme yok basit ve egitimsiz personel


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumNormal
Herkes çok kaba genel müdür bar personelleri gece müdürü denilen cüce kızları ayarlamak için personeli kullanması genel müdür sanırım Diyarbakırlı ve sanki cezaevinde volta atıo ole bi yürüyüşü var gözlemlediğim kadarıyla 2 kardes otelde memnuniyet sağlamaya çalışıyor bir daha tövbe gitmem!!


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otel erkek grup aldığı için müşteri grubu ağırlıklı olarak abi rus ayarlayacaz mantığı ile gelmiş türk arkadaslardan oluşuyor. 6 kişilik erkek grubu gördüm ya 6 kişi. Bir kaleci bul, halisahaya takim olur.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBekarsız güzel olabilir.
Aile dedikten sonra bekarları almaları rezillik.
Temizlik ve kısıtlı personeliyle güzel. İçecekleri çok kötü. Plajda otel nimetlerinden faydalanamıyorsunuz.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumpolis lojmanı
arkadaşlar. egerki polis olma hayaliniz vardı da polis olamadıysanız ya da polisler le iç içe olmak isterseniz gidin
polis bizim canımız kanımız. fakat ben tatil yapmak için gittim. polis özl haraketın moral motivasyon kampında buldum kendimi.
size tavsiyem otel bakıyorsanız üçe beşe bakmayın düzgün bir yere gidin


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbaattt
1-yemekler çok kötü, kizartmanin yağını kaç gundur değiştirilemiyor bilemedim.. et ve köftelere para verip yazık etmişler çünkü alıyoruz bir lokma alıp çöpe gidiyor.. özetle yemekler berbat.
2-havuzu çok küçük ve pis..
3-calisanlardaki ilgisizlik insanı bezdiriyor.
4-icecek servisinde sunulan alkoller icilmeyecek cinsten. Kötü.
5-odadaki klimalar yeterli sogutmuyor.
6-hijyen ve özen diye bisey sakin beklemeyin
Kötü kötü kötü..
Daha yazipta sinirlenmek istemiyorum, tek kelimeyle berbat, kimseye tavsiye etmem, gelecek olan varsa da vazgeciririm..
%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumZor geçti
Otele kayıt yaptıktan sonra odaya çıktım. Tuvaletin alafranga olması üzerine lobiye indim. Ve otelde Alaturka tuvaletin olup olmadığını sordum. Yetkili bana alaturka tuvalet olmadığını söyledi. Bende personel için bile var ise kullanabileceğimi söyledim. Yetkili ise hem personel hemde müşteri tuvaletlerinin alafranga olduğunu ve bu konuda yardımcı olamayacağını söyledi. 12 gün otelde kaldım ve tuvalet konusunda hiç memnun kalmadim. Bir daha gelmem.


%33 %17 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Meder Resort Hotel Kemer

Şikayet Et