Ana Sayfa İletişim

Meder Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Meder Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Meder Resort Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Normal
Herkes çok kaba genel müdür bar personelleri gece müdürü denilen cüce kızları ayarlamak için personeli kullanması genel müdür sanırım Diyarbakırlı ve sanki cezaevinde volta atıo ole bi yürüyüşü var gözlemlediğim kadarıyla 2 kardes otelde memnuniyet sağlamaya çalışıyor bir daha tövbe gitmem!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otel erkek grup aldığı için müşteri grubu ağırlıklı olarak abi rus ayarlayacaz mantığı ile gelmiş türk arkadaslardan oluşuyor. 6 kişilik erkek grubu gördüm ya 6 kişi. Bir kaleci bul, halisahaya takim olur.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBekarsız güzel olabilir.
Aile dedikten sonra bekarları almaları rezillik.
Temizlik ve kısıtlı personeliyle güzel. İçecekleri çok kötü. Plajda otel nimetlerinden faydalanamıyorsunuz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumpolis lojmanı
arkadaşlar. egerki polis olma hayaliniz vardı da polis olamadıysanız ya da polisler le iç içe olmak isterseniz gidin
polis bizim canımız kanımız. fakat ben tatil yapmak için gittim. polis özl haraketın moral motivasyon kampında buldum kendimi.
size tavsiyem otel bakıyorsanız üçe beşe bakmayın düzgün bir yere gidin


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbaattt
1-yemekler çok kötü, kizartmanin yağını kaç gundur değiştirilemiyor bilemedim.. et ve köftelere para verip yazık etmişler çünkü alıyoruz bir lokma alıp çöpe gidiyor.. özetle yemekler berbat.
2-havuzu çok küçük ve pis..
3-calisanlardaki ilgisizlik insanı bezdiriyor.
4-icecek servisinde sunulan alkoller icilmeyecek cinsten. Kötü.
5-odadaki klimalar yeterli sogutmuyor.
6-hijyen ve özen diye bisey sakin beklemeyin
Kötü kötü kötü..
Daha yazipta sinirlenmek istemiyorum, tek kelimeyle berbat, kimseye tavsiye etmem, gelecek olan varsa da vazgeciririm..
%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumZor geçti
Otele kayıt yaptıktan sonra odaya çıktım. Tuvaletin alafranga olması üzerine lobiye indim. Ve otelde Alaturka tuvaletin olup olmadığını sordum. Yetkili bana alaturka tuvalet olmadığını söyledi. Bende personel için bile var ise kullanabileceğimi söyledim. Yetkili ise hem personel hemde müşteri tuvaletlerinin alafranga olduğunu ve bu konuda yardımcı olamayacağını söyledi. 12 gün otelde kaldım ve tuvalet konusunda hiç memnun kalmadim. Bir daha gelmem.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBarmenler ve gece muduru haric mukemmel
Mayis 2015 tarihinde bu otelde bulundum. Odalar buyuk konforlu ve temiz , yemekler ayni ayarda diger otelleri gore guzel.
Benim tek sikayetim barmenlerin lakayitligi ve ozellikle gece mudurunun discoda bayanlari ayarlamak icin masalarina 4-5 duble icki koymalari. Otel yonetiminden istenirse elimde fotografta var bu konuyla ilgili. Demek istedigim elimdeki ickiyi oda numaraniza charge edicez diyip sadece iki tane rus bayanin onune neden 5-6 tane icki koyulabilir?) asagilanmak kotu birsey hem kendi ulkemde Hemde kendi memlekimde((


%75 %25 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET ÖTESİ
arkadaşlar merhaba ;

2004 YILINDA EŞİMLE BALAYI TATİLİNE GİTMİŞTİM OTELDEN O KADAR MEMNUN AYRILDIM Kİ HER SENE BURADA TATİL YAPABİLİRİM DİYORDUM.
AMA BU SENE NASİP OLDU MEDER E GİDEBİLMEK KEŞKE GİTMESEYDİM DEDİM KENDİME BENDEKİ 2004 ANISIYLA KALSAYDI MEDER OTEL DEDİM
YEMEK : 1
ANİMASYON : 1
İLGİ : 1
SANKİ BİR YER KURULMUŞ BURDA NE YAPARSAN YAP BANA PARAMI ÖDEDE EEEEE AMA YAPACAK BİRŞEY KOYMAMIŞSIN İÇERİYE
TEK KELİME İLE HAYAL KIRIKLIĞI
BİR DAHA NE TAVSİYE EDERİM
NE DE GİDER ADINI EDERİM
İNSANLARIN BİLDİKLERİ YERLERE GİTMESİ GÜZEL AMA 9 SENE GECMİŞ BİRYER KÖTÜYE GİTMEZ İYİYE GİDER.%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Meder Resort Hotel Kemer

Şikayet Et