Ana Sayfa İletişim

Larissa Akman Park Hotel‎ Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Larissa Akman Park Hotel‎ hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Larissa Akman Park Hotel‎ Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Rezillik
Paranızla rezil olmak istiyorsanız durmayın. Burası doğru adres, bu otelde konaklama yapacağınıza vereceğiniz parayı yakın daha iyi, kısaca bi Kaç bişeyden bahsedeyim.
Otele araçla giderseniz aracınız dışarda kalır 6 arabalık otoparkları var. Yetkiliye söylediğimizde yapılabilecek bişey yok diyor.
Otelde tek bir restoran var. Onda yemek almak için önce savaşmamız lazım, tabi lağım kokusundan içeri girip yemek almaya kalkışabilirseniz. Personel desem demeyim. Odadan bizim kendi çocuk nevresimimizi almışlar. Yıkamaya göndermişler gelince ulaştığımız dediler. Sonradan dedikleri ise şu yıkamadada çıkmadı eşyanız yok.
Kısacası ben rezil mi rezil bi tatil ne olursa ne kadarsa vereceğim derseniz buyrun.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Larissa Akman Park Hotel‎ Kemer

Şikayet Et