Ana Sayfa İletişim

Sungate Port Royal Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sungate Port Royal hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sungate Port Royal Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

BERBAT
Aslında otelinizden ayrılmadan şikayet etmediğimize çok pişmanım. Öncelikle çalışanlarınız türkçe bilmiyorum diyerek yardımcı olmuyorlar. Hiç yabancı dil bilmeyen insan ne yapsın bu otelde. Hem burası Türkiye değil mi? Ne demek Türkçe bilmemek.
Garsonlar hiç ilgilenmediler, ayaklarında paten sesleniyoruz çağırıyoruz duydukları halde oralı olmadılar. Kendimiz gidip içeceklerimizi aldık, hatta masaya çatal kaşığı bile biz alıyorduk.

Ultra herşey dahil bir otel olup, odalarda herşeyi parayla satmanıza ne demeli.

Gece gösterinize geliyorduk, yer yok, koltuklar sınırlı. Havuz başındaki yumuşak şezlonglar bile sınırlı, niye heryerde yok? O zaman hiçbiryere koymayın da açgözlü insanlarla mücadele ettirmeseydiniz insanları...

Geçen sene kardeşim gittiği için bize tavsiye etti. Ama bu sene başka mutfaklar bile ücretliydi. Yemekler yenecek gibi değildi. İlk defa herşey dahil otele gidip zayıflamayı başardık.

Buradan Rixos otellerinin hiçbirine gidilmeyeceğini anladım. Herkese de anlatıyorum yaşadığımız rezaletleri...
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHüsran
Otelde hırsızlık oluyor.Otelin diğer grup müşterisi rahatça otele girip,Beldibinden gelip hırsızlık yapıyor.Yönetim ben çıkış yapana kadar görüşme talep etmeyip,sonra "Eğer iğreti olmasaydınız size 1000tl teklif edecektim diyor."Benimle görüşüp üzüntümü bile paylaşmayan bu kişilerin açıklamaları kabul edilir gibi değil.Crm koordinatörü ayrı konuşuyor.GM ayrı konuşuyor.Ayıp çoook ayıp !!!!!!


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum2010-2011 sezonun da ot tanıtımı çekiminde bulunmuştum..gayet başarılı otel idi. Ancak 03.07.2013 tarihinde bizzat yaşadığım bir olay yüzünden bukadar büyük kurumsal bir otelin amatörce saçma sapan cvplar vermesinden yakınıyorum..eşitliğin olmadığı bir otelde huzurun rahatlılığın mutluluğun dinlenmenin vb. Şeylerin olabileceğine inancım kalmamıştır.. Damsız girilmez gbi konuların böyle bir otel de olmasını saçma buluyorum ve aldıkları para üç beş günde bikaçbin tl dir. Erkeğin toplumda geçerli sayılabilmesini yada adam olmasını bir bayan sağlıyor ise ve bayan olmadan herhangi bir toplumda kuruluşta erkek vaar olamıyorsa bunun diyoloğuna bile girmiyorum..SINIF AYRIMI YAPMAYA hAKKINIZ YOKTUR..


%25 %0 %75
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgitmedim tatile
cem uzan denen şahsı neden bu kadar kötülüyolar çalışanlarının hakkını yediği ne kadar doğru yalan yanlış bilgiler gerçek mi değil mi koskoca müdür neden çalışanlarının hakkını yesin hem nasıl yiyebilir maaşlarınımı eksik veriyo nedir yani olayın aslı kimseyi zan altında bırakmayın sayın yorumcular siz bir tatil ayı gidip bellirli süre kalıp evlerinize işlerinize dönüyorsunuz ama eleştiri yaptıgınız ınsanlar daima ordalar ve bu işten ailelerini geçindiriyolar lütfen biraz daha sağ duyulu yaklaşın eleştiri elbette olacak ama bu eleştiriler orantılı olması gerekmez mi


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumüzgün
otele vardıgımuzda bellboylar bizle ilgilendi ama aralarındaki konuşma bizi sonra cok üzdü iki bellboy adını hatırlamıyorum ama biri bieaz şişmandı ararındaki konuşmada olum ben bu odadanen az 20 tl alırım başlarındaki şefleride bu odayı kacırmayın iyi tip almanız gerekiyor diye talımat veriyordu biz kendimizi o an bir av olarak göemeye başladık ilk saatten itibaren tatilimiz zehir oldu yazık


%55 %9 %36
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMemnun
Otel Hakkında söylebileceklerim şunlar mevkii ve güzellik bakımından otele hiç bir söz sözlenemez fakat yöneticileri
hakkında bi şeyler söylenebilir 1 i gider 1 i gelir mantığıyla eleman çalıştıran bir yönetim anlayışı var eleman bulamayınca da maaş artışı yapıyorlar fakat zamanında maaşlarını da ödemiyorlar daha ne söylenebilir ki.????
Bu otel de çalışmak isteyenler bunları göz önüne alırsa sevinirim bu tür oteller da sadece çok zor durumda eşi çalışmayan veya oğlu kızı okuyan ihtiyacı olan insanlar çalışıyor allah onlara sabır ve daha iyi iş imkanları versin dilerim.Benim tavsiyem otelde çalışacak olan personellerin girerken otelde çalışma şartlarını çok iyi öğrensin ve otel yönetimi kendi söylediği şartlara uymuyorsa örneğin elemanların en temel hakkı öğle yemeğine bile iş yoğunluğundan çıkılamıyorsa o iş yerinde tek kelimeyle ça-lı-şıl maz allah herkesin nasibini bir şekilde verir.


%40 %0 %60
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel
Daha önce diğer rixos deneyimlerimize dayanarak son tatilimizi yine farklı bir rixosta geçirmeye karar verdik .Rixos ve Ets firmasının kalitesine güvenerek rezervasyonumuzu yaptık. Oteli tanımak adına internetten biraz araştırayım dedim ama ne göreyim .Çoğunluk söz birliği etmiş gibi otel için ne kadar olumsuzluk var ise sıralamışlar. Acaba dedim ben görmeyeli çok şey mi değişti rixos kalitesinde .Açıkcası biraz kuşkulu biraz pişman gittim otele ve ailemi de endişelendirmemek için hiç bir şey söylemedim.İyi ki de söylememişim..Sabah 05 te otelde idik ve resepsiyon görevlileri çok güzel karşıladı hatta annemin yaşlı olduğunu belirtince olabilecek en uygun odaları hiç bekletmeden verdiler.Bu incelik için otel görevlilerine ayrıca teşekkür ediyoruz. Çok uzun yıllardır hizmet kalitesine güvendiğimiz otellere gideriz ve neyi ne ile mukayese edebileceğimize dair bir alt yapımız var.Bu bir tatıl kültürüdür.Lütfen eleştirilerimizi yaparken insiyatifli olalım.Saçma sapan görüşler yazarak insanların kafasını karıştırmıyalım.Tabiiki evimizdeki alışkanlıklarımız .damak zevkimiz vs. zaman zaman uyum göstermeyebilir ama böyle kaliteli bir işletmeye berbat demeden önce biraz düşünelim lütfen.Ben kendim ve ailem adına tüm otel yönetici ve personeline emeklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Ets grubuna ilgi ve hizmetlerindan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz .


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumДоган большая глава сомелье, ее меню и обслуживание очень профессионально, "Риксос группа успешно.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Sungate Port Royal Kemer

Şikayet Et