Ana Sayfa İletişim

Amara Wing Resort - Rixos Kemer Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Amara Wing Resort - Rixos Kemer hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Amara Wing Resort - Rixos Kemer Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

mükemmel
Otel gerek çalışanları gerekse hizmet kalitesi açısından mükemmel di yemekleri çok kaliteli ve lezzetliydi birçok ürün kapalı paketler halinde sunulmuştu ve herşey bol du.. Özellikle çalışan personel çok güleryüzlü ve çözüm odaklıydı neredetse bir dediğimiz iki olmadı otelde herkese tavsiye edebilirim Amara kalitesi bir başka.. bu sene de amara prestige otele rezervasyon yaptırdık aynı hizmeti alacağımıza inanıyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumamara wıng resor hotele 29.05.2010-3.06.2010 tarih arasında eşimle gittik tavsiye üzerine.güzel bir tesis yemekleri çok güzeldi.odaya gazete servisi vardı odamız büyük ve genişti.özellikle şampanya koymaları çok hoşuma gitmişti.ne yazıkki talihsizlik yaşadık gittiğimiz gün dolu yağdı.havalar biraz yağmurlu geçti.son 2 gün denize girebildik.denizi çok güzel ve temizdi.tesis küçüktü.yaş ortalaması büyüktü daha çok yaşlılar vardı.ama çalışanlar süperdi.heleki animasyon ekibindeki arkadaşlar bizimle ilgiliydi çok fazla türk yoktu.balık alakartası çok güzeldi ve özenliydi.genel olarak güzeldi.gidecek arkadaşlar için tavsiye edilebilir.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsüperdi
bugune kadar gittğim en kaliteli otel. yiyecek çeşitleri,içki markaları,temızlık hijyen deniz havuz odaların bakımı herşey harıkaydı. ıstesenızde kusur bulamayacgınız bı otel. çalışanlar çok iyi. herkesi kutluyorum süpersiniz


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummisafir gibi ağırlandık
yemekleri lezzetli ve bol çeşitli, çalışanları güleryüzlü, temiz, ayrıntılara önem verilen, içkinin bol ve kalitelisini rahatlıkla bulabilceğiniz bir oteldi,tavsiye ediyorum.


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Amara Wing Resort - Rixos Kemer Kemer

Şikayet Et