Ana Sayfa İletişim

Corinthia Hotel Tekirova Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Corinthia Hotel Tekirova hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Corinthia Hotel Tekirova Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

eh
doğa harikası bir otel tek kelimeyle harika hizmet desen personel yarışıyor animasyon harika gelelim şikayetimize ana restaurant sanki fabrika yemekhanesi gibi yer bulursan oturabilirsin elimde tabaklar 20 dk. masa boşalsın diye bekledik müşteri kalitesi düşük burada oteli suçlamıyoruz yabancı müşteriler çocuklarını biz yemek yerken yanımızda çişlerini yaptırdılar havuza duş alınmadan giriliyor şunu söylemeden geçmeyelim yemekler harika


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHuzurlu
Valla ne yalan söliim, Kemer tarafında ilk tatilim.. Acentacı arkadaşım tekirova dediğinde çok heveslenmemiştim, yalnız acaip haklıymış. yemyeşil bi otel, deniz fıstık gibi. plaj uzun ve sakin. arkasında dağ manzarası, önünde adalar.. doğa harikası bi otel. Yemekleri leziz, aşçı yı tebrikler, belboy Naimden animasyon müdürü tanere kadar herks çok ilgili. Tesekkurler corinthia, bu sene tekrar görüsürüz (bunu kızım söylüyor)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Corinthia Hotel Tekirova Kemer

Şikayet Et