Ana Sayfa İletişim

Carelta Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Carelta Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Carelta Beach Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Berbat
Kesinlikle gidilmesi gereken bir otel denize sıfır olması avantaj onun haricinde personel berbat odalar ultra pis


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
acentaya rezervasyondan önce özellikle sorduk bu kadar ucuz otel kaç yıldızlı diye orda Fatma hanım 4 yıldız dedi meğerse doğru değilmiş otel berbat böcek var inanabilirmisiniz havuz rengi bulanık ve bakımsız yemekler rezalet sabah çıkacağız dedik güle güle dediler yalan söylediniz dedik .bildiğinizi yapın dediler tam üçkağıtçılar bir denetim yokmu.rezervasyonun iptali mümkündeğil dediler başka otele geçmek zorunda kaldık.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkisa surdu
Ötel sektöründe çalışmış olmamdan dolayı 5 saat kalabildim.tahta kasada kek ve börek geldi ,pet bardakta içecekler,sahil berbat turbo a yazmak lazım.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kırıklığı
Tek kelime ile hayal kırıklığı.
Kimse görmeden rezervasyon yaptirmasin. Otel dökülüyor. Rezillik diz boyu


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBiz yandık siz yanmayın !!!
Tüm halka sesleniyorum her sene otel e giden biri olarak şimdiye kadar gittiğim en berbat otel alkol plastik bardakla veriliyor odalar yıkılıyo tadilat yetmez otelin yıklaıp tekrar inşa edilmesi lazım personel yok denilecek kadar az yemekler berbat kaydırakalrda görevli yok havuzda yüzen şeyleri görseniz inanamazsınız afedersiniz ama bayan ped i vardı resmi mevcut saat sabah 10 da gelmemize rağmen odaya aldılar çnkü odalar boş 😀 Ve buna benzer biraürü olumsuzluk yorumumu okuyup giderseniz siz bilirsiniz ama ben vatandaşlık görevimi yapmış olıyım!!!


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
Standartları çok çok düşük bir otel. Yemeklerin bazıları kokuyor. Çeşit fazla yok, bir iki güzel ana yemek var onlarda az olduğundan hemen bitiyor. Porselen tabaklar artık kararmaya başlamış, yıllardır demekki hiç değişmemiş, insanlar onları leke zannediyor ama kaliresiz bir mal olduğundan kasik catal bicak dahil çoğu kararmiş. İçecekler plastik bardakta servis ediliyor, cam bardak rica minnet aliyosun. Denizi çok temiz ama full kayalik. Mumkun değil sakatlanmadan yuzmek. Kumsali da ayni, hep çakillik. Inrernette yazan ozelliklerin bir çoğu yok yada bozuk. Odamda klima çalisiyor ama buzdolabi bozuk, içine bir su bile koymamişlar. Internet sadece lobide var. Tv sadece birkaç yerli kanal var, kaydiraklar gunde sadece dort saat açik. Havuzu fena değil. Temizlik olarak çok çok kötü bir tesis, odalar sanirim bir on onbeş sene önce elden geçmis. Doksanli yillardan kalma klima, tv, musluklar, kapilar. Çocuklar için gün içinde hiçbir aktivite yok. Sadece havuz oda kaydiraklar açik olduğu saatlerde. Şu an otelde olduğumdan iletişim bilgilerim doğru değil. Döndüğümde dahadetaylu yazacam.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHerşey otelin kapısından içeri girer girmez başlıyor aslında.39 derecede otelin içinde pisiyorsunuz . Klima diye bir kavram yok.(odadaki klima çalışıyordu ancak hepimiz mikrop aldık sanırım bogazimiza garip bir öksürük yerleşti ) Restoranda yemek yemek eziyet, sicak bir yandan, içecekleri kendiniz alacaksiniz, temizlik hiç ama hiç yok.2 gün yemek yiyemedim. Sonrasında makarna ve sandwich ile geçti. Çok sağlıksız bir ortam. Havuz; temiz su sirkülasyonu yok. Gece içindeki ler temizleniyor ancak temiz su ilavesi çok sınırlı. Mini disco 5 şarkı ile bitiyor. Deniz suyu çok güzel ama deniz öyle taşlı ki ve içindeki balıklar da eklenince biraz ürkütücü, giremiyorsunuz, öylece kıyıdan bakıyorsunuz. Kıyı deyince kum diye bir şey yok. Sezlonglar sağlıksız. Üzerlerindeki minderler temiz değil. Profesyonellik ve iş sağlığı diye bir şey yok. Böyle bir pislik olamaz. Çatal kaşık tabak sandalye yapış yapış. Havlular imdat diyorum. Ne kadar kötü olabilir diye düşünün, o kadar kötü. En kötü peynir domates ekmek yerim deyin.yok. İnterneti kullanmak için lobi de oturacaksiniz. Sıcak bir ortamda. Odada internet yok. Ağustos 2016 tarihi ile durum bundan ibaret. 😟


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Her sene tatile giden biri olarak bu otel temizlik yemek içmek animasyon açısından berbat bir otel bilerek ilgilenmiyolar umursamaz davraniyolar deniz güzel ama son derece yavaş işleyen yeme içme sıraları var temizlik berbat wc ler içler acısı bu otele gelirseniz aç kalırsınız


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Carelta Beach Hotel Kemer

Şikayet Et