Ana Sayfa İletişim

Simena Tatil Köyü II Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Simena Tatil Köyü II hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Simena Tatil Köyü II Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

huzurumuz bozuldu
Tatilimiz 9 Eylül de hayal kırıklığı ile başladı daha önce memnun kaldığım simena sun clup eşime bahsetmiştim o da bana sürpriz yapmak için simena villa tatil köyün de rezervasyon yaptırmış tabi bunu ailece otel gidince anladık üstelik oteller yan yana en çok buna üzüldük ama huzurumuz kaçmasın dedik, tatilimizin 3. gününe kadar öğle yemeğinde saat 14:00 civarın da bir Rus un sarkması ve eşimin bunu görmesi ve adamı dövmesi ile son buldu adam müdüriyette alındı daha sonra öğrendik gün içerisinde bir kaç kişiye aynısını yaptığını Rusça bilmediğim için adamı anlamadım ben ama öyle ahlaksız konuşmuş ki burada dile getirmek istemiyorum. Adamı jandarma bir gece misafir etti haklı olarak otel yönetimi ertesi gün konuştuğumda adamı gönderin ya da bizi çıkartın ben karşılaşmak istemediğimi defalarca belirttim bana otellerde yer bulamadıklarını adamın gün içerisinde otelden atılacağı söylendi, adamın anne ve babasının çok yalvardığını ertesi gün gideceklerini söylediler aradan 2 gün geçti adamı sahil tarafına giderken gördük ve biz tadımız kaçmasın diye geri döndük çalışanlara sorduk bugün çıkacak dediler ertesi gün öyle yemeğinde masamızda peçete almaya kadar işi ilerletti müdüre gittim bugün çıkacak üstelik adamla aynı villa da kalıyoruz alınan hiç bir önlem yok ertesi gün diye diye tatilimiz bitti adam burun buruna kalarak gerçekten para uğruna bunlar yapılmaz adama alkol verilmeye devam edildi bi kere başında güvenlik gördüm yalvaran o anne babasını görmek hiç nasip olmadı her neyse bir daha yanından bile geçmem bu otelin adını bile anmak istemiyorum açılmayan havuz barları pis soyunma ve tuvaletler havuz kenarında ve sahilde yer bulamamak bunlara hiç girmiyorum


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Ben hayatımda daha bu kadar pis eski bakımsız bi otel daha görmedim kapalı mekanlarda nefes alamıyorsun klimaları okadar komikki kendini sogutmuyor yaptıgımız şikayetlere çözüm bulan kimse yok bu otel için iyi diyen kişi kesin kendi adamlarının yorumudur kesinlikle yolun üzerinden gecmeyin bırakın kalmayı....


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü basladi
Şubat ayinda 4 yetiskin olarak rezervasyon yaptirdik.Bize arada kapı olan suit oda ayrıldı. Fakat otele geldigimizde karsilastigimiz oda hic internet sitesindeki gibi degildi.Otel yönetimiyle gorustugumizde bize herhangi bir cozum bylunamadi.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok kötü
Burada tatil düşünmeyin. Herhangi bir sorunda çözüm bulamıyorsunuz. Villalar dökülüyor. İstekleriniz defalarca söyleyince yapılıyor. Deniz uzak. Servis var dediler. Bir kez bile kullanamadık. Saatini bekleyeceksiniz diyorlar. Akşam yemeklerinde ızgara bir şey varsa ciddi bir sıraya girip ayakta bekliyorsunuz. Öğlen pide yemek isterseniz pideyi yapan kişi iki tane vermiyor. Havuzdan eşim mikrop kaptı orada hastaneye gitmek durumunda kaldık. Şikâyetimi yazdığım halde cevap verme gereği bile duymadılar. Bu arada bira diye bol bol su içtik. Bu kadar zaman geçti hala verdiğim paraya üzülüyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem
Çocuklarıma çok rahat tatil yaptığım yerdi. Yemekler çok iyi. Personelin ilgi alakası çok iyiydi. Oda temizliği günlük yapılıyordu.aktiviteler fena değil.çok memnun kaldık..


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkjhkjh
Merhaba,

Hastalarımız için böbrek satın almak için bir kez daha buradayız ve onları kurtarmak için bir böbrek yapmak isteyen herkese iyi miktarda para ödemeyi kabul ettiler ve böylece bağışta bulunmak istiyorsanız veya bir Hayat kurtarmak istiyorsanız, Lütfen aşağıdaki e-postayı bize yazın.

Bu sizin için zengin olmanız için bir fırsattır, biz temin ederim ve garanti ederiz, bizimle% 100 güvenli bir işlem yapın, her şey kanunen bağış yapan böbrek bağışçılarına göre yapılır.
Artık boşa harcamayın, bizi irruaspecialisthospital20@gmail.com adresine yazın.

Irrua Uzman Eğitim Hastanesi.


%0 %33 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat.
berbat ve rezil bir hotel 2 siteye şikayet dilekçesinde bulundum ama henüz dönmediler bile


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
koyünu sahıbı sahıplerı gıbı davransın. Oteldeki musteri az diye perdonel sayısını azaltmak bunun karşılığında iyi hızmet yok villada kalmsmacragmen camasır makinesi yok utu yok adı villa


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Simena Tatil Köyü II Kemer

Şikayet Et