Ana Sayfa İletişim

Bolu OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Bolu otellerini görmek için tıklayın!

Bolu bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Kartal Otel - Kartalkaya
Bölge: Bolu

Kartalkaya Kartal Otelde Hırsızlık

28/01/2018 tarihinde giriş yaptığımız Kartalkaya Kartal Otelde, odaların hazırlandığı ve teslim edildiği saate kadar otel

yönetiminin belirttiği ve yer gösterdiği, güvencesi altında olduğunu söylediği valiz odasında eşyalarımız ilk yarım saatte karıştırıldı ve çalındı. Kartal otelin içinde ve merkez noktasında bulunan bu odanın otel yönetimini ilgilendirmemesi
ve sorumluluk almaması tuhaf değil mi?
Kartal Otelin içinde yer alan valiz odası dışarıdan özel bir şahsa mı ait ki otel yönetimini ilgilendirmesin ve sorumluluk alanına girmesin?.
Jandarmayı aramak istediğimizde kamera görüntüleri için bilgi işlemci gelmeden aranmayacak diye bir kural veya yönetmelik mi var?
Kartal Otel eşyalarımızı koruyamazken beni, ailemi ve diğer müşterilerin güvencesini nasıl sağlayacak?
Kamera görüntülerinde eşyamızı çalan şahıs birçok pozisyonda görüntülendiği, yüzü tespit edildiği, otellere rahatça girip çıktığı halde nasıl olurda kim olduğu bulunamaz.
Kartal Otele girişinden itibaren resepsiyon civarında tur atması, lobbye girmesi bir bayan? ın çantasını yoklaması ve
lobby den çıkarak valiz odasına yönelmesi ve orada 2 tur atarak içeri girmesi, 8 dak. İçeride kaldıktan sonra elinde eşyalarımızla çıkarak resepsiyonun önünden rahatça geçerek otelden ayrılması bende soru işaretleri bıraktı?.
Valiz odası gibi resepsiyonun ve lobby?nin bulunduğu alanlarda Kartal Otelin sorumluluğunda değil mi yoksa. Kartal Otelin neresi güvenli ve sorumluluk alanı içinde anlayamadık?
Benim ve ailemin tatilini ve çalınan eşyalarımızın değerini kim karşılayacak. Hiçbir sorumluluk almayan Kartalkaya Kartal Otel olmayacaksa kim karşılayacak..
Ben eşyalarımı sokakta, arabada veya ağaç altında bırakmadım, güvenerek geldiğim canımı, eşyalarımı emanet ettiğim
Kartal Otel olmayacaksa kim?
Kartalkaya Kartal Otelin gerekli sorumluluğu alarak benim ve ailemin zararını karşıla masını istiyorum
Otel: Esentepe Hotel - Gerede
Bölge: Bolu

Temmuz 2015 de eşim ve 4 yaşında oğlumla 1gece konakladık. bina eski ama temizdi. hava buz gibiydi ama otel içi sıcaktı. manzarası güzel, resepsiyon daki çalışanlar güleryüzlü ve yardımseverdi. tavsiye derim.
Otel: Esentepe Hotel - Gerede
Bölge: Bolu

Geçen hafta kar tatili için gittik. Çok profesyonel olmayan ve öğrenmek için bire bir kayak pistleri var. YP konakladık ve yemeklerine diyecek yok. Çocuklu ailelere özellikle tavsiye edebilirim. Fiyatlar makul seviyede. Ama Gerede çok soğuk. En kalın kıyafetlerinizi yanınızda götürün. Personel ilgili ve samimi.
Otel: Esentepe Hotel - Gerede
Bölge: Bolu

Balayı için gittik. Muhteşem bir doğaya ve profesyonel personellere sahip. Oda ikramları ve akşam yemekleri çok iyi idi.

Otel: Esentepe Hotel - Gerede
Bölge: Bolu

Hotel Esentepe te iki günlüğüne gidecektik, 200 lira hesaplarına kapora yatırmamız istendi, yatırdık!! Gidiş tarihimizden bir önceki gece rahatsızlandım, bu şekil gidemeyeceğim için , aynı gece oteli aradık rezervasyonu iptal ettiğimizi bildirdik! Yatırdığımız kaporayı talep ettik, vermeyeceklerini gayet kaba bir dille belirttiler, anneniz şeker hastasıysa yapın bir iğne iyileşir diyebilecek kadar saygısızca davranan elemanlara sahip bir Hotel!! Hotel esentepeye kapora yaptırmadan önce on kere düşünmeniz gerekir!!!
Otel: Esentepe Hotel - Gerede
Bölge: Bolu

Biz bir arkadaş vasıtasıyla gittik. İyi bir tatil geçirdik. Kaliteli,güvenli huzurlu biyer. Tam bir aile oteli.
Otel: Esentepe Hotel - Gerede
Bölge: Bolu

HER YIL SABIRSIZLIKLA BEKLEDİĞİM SÖMESTİR GELDİĞİNDE AİLECEK KENDİMİZİ ESENTEPE OTELDE BULUYORUZ YILLARDIR GİTMİŞ OLDUĞUM BU OTEL KESİNLİKLE KALİTEİ VE GÜLER YÜZLÜ PERSONELİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR .GÜZEL, KEYİFLİ BİR TATİL İSTEYEN HERKESİN RAHATLIKLA GİDEBİLECEĞİ LEZİZ YERLERDEN DOĞA HARİKASI BİR YERDİR .....SAYGILARIMLA
Otel: Esentepe Hotel - Gerede
Bölge: Bolu

Aşağı yukarı her sömestr döneminde grup olarak gittiğimiz Gerede Esentepe Otel'de başımıza hiçbir kötü olay gelmedi. Tamam kışı sert, karı çoktur yolda falan kalabilirsinizi otele giderken ama, otele bir telefon açarsınız hemen 4X4 gelir, sizi ve aracınızı otelin önüne kadar getirir. Çok zaman kış tatilini burada geçirdiğimizden personeli de hep aynıdır zaten. İmkan yok bir ihtimal vermem, otelden şüphe etmem.
Otel: Esentepe Hotel - Gerede
Bölge: Bolu

Bolu Gerede'de Hotel Esentepe'de kaldığımız sırada 402 numalı odamız kilitli olmasına rağmen girilerek soyuldu.. Olay 23.05.2009 günü, biz kahvaltıya indiğimizde meydana geldi. 17 inç Laptopum, Lumix FZ50 fotoğraf makinem, sürücü belgem (!), eşimin cüzdanından parası, cep telefonu çalındı. Parmak izi ekibinin olay yeri incelemesi sonucunda hırsızların temizlikçi (ya da ameliyat) eldiveni denilen lastik eldivenler kullandıkları saptandı. Poliste şikayette bulunduk. Aradan 1,5 ay geçmesine rağmen otel yetkililerinden bir özür bile almadık. Halbuki ben tercüman olduğum için Laptop bilgisayarım olmadan para kazanamam. Nitekim işlerimi yürütebilmek için hemen yeni bir laptop almak zorunda kaldım. Otelin hiçbir yerinde kamera sistemi yok! Kapı kilit sistemi Allah'a emenet, sıkıca bir omuz vurunca açılan cinsten. Şikayetçi olduk, şikayetçiyiz. Otel zararımızı tazmin etmez, kulağının üstüne yatmaya devam ederse daha da ileri giderek bu oteli internette afişe etmeye kararlıyız. Sizden de yardım rica ediyoruz. Saygılarımla..

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz