Ana Sayfa İletişim

Kartal Otel - Kartalkaya Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kartal Otel - Kartalkaya hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kartal Otel - Kartalkaya Konum: , Bolu, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

hayallerin ve emeklerin yıkıldığı otel
Kartalkaya Kartal Otelde Hırsızlık

28/01/2018 tarihinde giriş yaptığımız Kartalkaya Kartal Otelde, odaların hazırlandığı ve teslim edildiği saate kadar otel

yönetiminin belirttiği ve yer gösterdiği, güvencesi altında olduğunu söylediği valiz odasında eşyalarımız ilk yarım saatte karıştırıldı ve çalındı. Kartal otelin içinde ve merkez noktasında bulunan bu odanın otel yönetimini ilgilendirmemesi
ve sorumluluk almaması tuhaf değil mi?
Kartal Otelin içinde yer alan valiz odası dışarıdan özel bir şahsa mı ait ki otel yönetimini ilgilendirmesin ve sorumluluk alanına girmesin?.
Jandarmayı aramak istediğimizde kamera görüntüleri için bilgi işlemci gelmeden aranmayacak diye bir kural veya yönetmelik mi var?
Kartal Otel eşyalarımızı koruyamazken beni, ailemi ve diğer müşterilerin güvencesini nasıl sağlayacak?
Kamera görüntülerinde eşyamızı çalan şahıs birçok pozisyonda görüntülendiği, yüzü tespit edildiği, otellere rahatça girip çıktığı halde nasıl olurda kim olduğu bulunamaz.
Kartal Otele girişinden itibaren resepsiyon civarında tur atması, lobbye girmesi bir bayan? ın çantasını yoklaması ve
lobby den çıkarak valiz odasına yönelmesi ve orada 2 tur atarak içeri girmesi, 8 dak. İçeride kaldıktan sonra elinde eşyalarımızla çıkarak resepsiyonun önünden rahatça geçerek otelden ayrılması bende soru işaretleri bıraktı?.
Valiz odası gibi resepsiyonun ve lobby?nin bulunduğu alanlarda Kartal Otelin sorumluluğunda değil mi yoksa. Kartal Otelin neresi güvenli ve sorumluluk alanı içinde anlayamadık?
Benim ve ailemin tatilini ve çalınan eşyalarımızın değerini kim karşılayacak. Hiçbir sorumluluk almayan Kartalkaya Kartal Otel olmayacaksa kim karşılayacak..
Ben eşyalarımı sokakta, arabada veya ağaç altında bırakmadım, güvenerek geldiğim canımı, eşyalarımı emanet ettiğim
Kartal Otel olmayacaksa kim?
Kartalkaya Kartal Otelin gerekli sorumluluğu alarak benim ve ailemin zararını karşıla masını istiyorum


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kartal Otel - Kartalkaya Bolu

Şikayet Et