Ana Sayfa İletişim

Hotel Oylum Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Oylum hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Oylum Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

idare eder
otelin yurtiçinde reklamı pek fazla yapılmamakta nedeni ise yabancı turist cekmek 1. hedefleri. otel rahatlık ve konfor olarak gusel.6bloktan oluşuyo 3 adet havuzu 1 su kaydıragı 3 barı (birisi kapalı diğerleri açıkhavada)var. Turistlere daha cok ılgı gosterılıyor.Garsonlar iyi fakat barmenler devamlı turist avı peşinde ve turistleri kendi aralarında paylaşmışlar :) Eger benım turk erkeği isenız devamlı skor sorarlar. Değişik bir oteldi. gidilebilir..


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumyabancı müşterilere yapılan ayırımcılık böyle bir yere ne olursa olsun gidilmemesi gerektirdiğini düşünüyorum..
oraya gidince aslında bizlerin özellikle rus bölgesi insanlarından medeniyet olarak ne kadar ileride olduğumuzu gördüm.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Oylum Marmaris

Şikayet Et