Ana Sayfa İletişim

İçmeler Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer İçmeler Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

İçmeler Beach Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

REZALET
büyük bi hevesle gittiğimiz tatilimiz rezil oldu hiç keyif alamadık otel gerçekten rezaletti böyle herşey dahil olamaz yani çalışanlar çok yetersiz otel çok kötü sıcak su yok yemek yok odanızda el sabunu bile yok kesinlikle uzak durun !!!!!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet igrenc
rezalet bir otel gercekten tatilimiz mahvoldu otelde acık büfe diye bişey yok bende bir turizmci olarak bu kadar rezalet olamaz sıcak su akmıyor, odalar piss .hawuz insan yüzemeyecek kadr pis kulasnılan tabak bardak pis,hersey dahil sistem ama hiç bişey yok bu nette bulunan fotograflarla alakası yokk resmen dolandırıcık bu...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet igrenc
rezalet bir otel gercekten tatilimiz mahvoldu otelde acık büfe diye bişey yok bende bir turizmci olarak bu kadar rezalet olamaz sıcak su akmıyor, odalar piss .hawuz insan yüzemeyecek kadr pis kulasnılan tabak bardak pis,hersey dahil sistem ama hiç bişey yok bu nette bulunan fotograflarla alakası yokk resmen dolandırıcık bu...


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrenç
asla ve asla yazılanların tutmadıgı bi otel…kimselere tavsiye etmem..otelin gercek halini görmek isteyenler gidip içinden görsun…buyuk hayallerle ayırttıgımız rezervasyon bize en buyuk pişmanlıgı yasattı…odalarda antensız tv,kendını sogutamayan bı klima..var…ne mını bar ne sac kurutma makınası hiç bişi yok…oda dıye catı katında kumesten bozma bı yer verdıler.otele özgu plaj denılıo 4 otel bı plaj kullanıomus.oda sınırlı sayıda kişilere verılior..açık bufe denılende tam bı yalan sadece tek ceşıt yemek acık bufe dıye verılıo…24 sa sıcak suda yalan..belli saatlerde ki bu saatler denızden cıkıs saatıne denk gelıo sular keslıomus sıcak su yokmus…ootele ozgu otopark da yok…otopark sordugumzda sokaga park edebılecegımızı söyledıler..buyuk hayal kırıklıgı yasatan bı oteldiii..
Marmaris İçmeler Beach Hotele
sakın gitmeyin derim ileriki zamanlarda ayrıntılı yorum yazacağım elbet ama ne olur sakın gitmeyin gerçekten rezalet 3* bile olmaz bu otel. mutsuz bir insan olur çıkarsınız. yemekler yemek değil çalışanlar tam bir keko, işi hiç bilmiyorlar suratsızlar, okey masaları ve örtüleri var bulamaç veriyolarlar yemekte, gold cola var su gibi bira var, sıcak su yok, tuvaleti tıkalı ağlayan insanlar var burada. sakın gitmeyin kanmayın bu fırsat gibi gösterilen yere...Unuttuklarımı ise yukarıdaki arkadaş yazmış zaten..
http://blog.tatilisec.com/oteller/ege-otelleri/marmaris-icmeler-beach-hotel/#comment-24
burada yazan “Ayrıca otele ait özel plaj bulunmaktadır.”
“Odalarda ise, split klima, minibar, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Zemin halı kaplıdır.Otelde sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilmekte olup, 10-23 arası alkollü ve alkolsüz yerli içecekler ücretsizdir. Ayrıca snack ikramlar, çay-pasta saati de keyifli ikramları arasında. Her zaman misafir memnuniyeti birinci öncelikte olan İçmeler Beach Hotel’de Marmaris’in eşsiz doğasının ve denizinin tadına varabileceksiniz.” İbareleri tamamen ya yalan yazılmış yada var gibi gösterilmiş ifadelerdir.
Grupanya kanalı ile Marmaris İçmeler Beach Otel'den erken rezervasyon ile rezervasyon yaptırdık. Ancak otele gittiğimizde beklediğimizden çok ama çok farklı bir manzara ile karşılaştık:

- Otelin internetteki fotoğraflarının tamamı sahte.
- Odaları otel veya pansiyon odası gibi değil baraka gibi.
- Çalışanlar çok çok kötü.
- Havuz son derece kirli ve küçük. Otel görevlisine sorduğumuzda diğer otellerdeki gibi su taşmalı sistem değil oluklu sistem olduğu için böyle olduğu gibi tuhaf bir açıklama getirdi.
- Odalar son derece kirli. Eşyalar çok eski ve kir içinde.
- Sıcak su için elektrikli ısıtıcı koymuşlar ancak açtığınızda elektrik çarpıyor.
- Tuvalet kullanamayacağınız kadar kirli. Kullanma gafletinde bulunursanız sifonun çalışmadığını görüyorsunuz.
- Asansör tek kişilik ve 30 senelik, kullanmak cesaret ister ve ben o cesareti gösteremedim.
- Odalar gerçekten çok küçük ve daha önce de belirttiğim gibi oda değil aslında baraka.
- Kendine ait bir plajı yok, para vererek diğer otellerin plajlarından faydalanıyorsunuz (otel görevlileri kendi plajlarının olduğunu ancak misafir sayılarının yarısı kadar yer olduğunu, bu yüzden sabah 08:00 de gelerek bilet almamız gerektiğini söylüyorlar. Ancak biz ne o plajı bulabildik ne de bulabilen birisini gördük.
- Bunların tamamını fotoğrafladık, isteyen olursa paylaşabiliriz.

Sonuç olarak resmen kandırma ve Grupanya da bu kandırmayı bilerek veya bilmeyerek aracılık etti.%83 %0 %17
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
böyle rezil bir hotel hayatımda görmedim hacizli hoteli pazarlayan bir zihniyet insanların parasını gasp edenler yazıklar olsun size aklı olan varsa bu hotele gıtmez grupanyayıda buradan kınıyorum boyle bır hotele aracılık edıyor


%94 %0 %6
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Yazdığımız tüm yorumları sildiniz burdan. Otelin rezaleti bir yana, zaten haciz gelmiş, müşterilerin valizleri bile dışarıya çıkarılmış, polis çağrılmış daha ne denir... Lütfen kendinizi kurtarmak için aslı astarı olamayan harikaydı gibi yazılar yazmayın sayın otel sahipleri. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler diğer şikayet sitelerinde yazılanlara bakabilirler...


%87 %0 %13
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayatımın tatiliydi
bol bol eğlendik...yemekler güzeldi hizmet daha güzeldi çalışanlar çok güler yüzlüydü.mutlu bir tatilin güzel anılarıyla evime döndüm.


%7 %1 %92
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiçmeler tatil beldesine gitmiş olmakdan çok keyif aldık ama dönmesii biraz üzüntü yarattı işte insan oğlu böyle bir varlık alışmaya görsün herşeyi bir anda yo sayabiliyor.neyse amacım felsefe yapmak değil otel yetkililerine teşekkür etmek ama som olarak da güzellik insanı konuşturuyor diyebilirm.gelelim asıl konumuza içmeler ve marmaris süper çok iyi yemekler yedik çok fazla içki içtik kısacası yedik itik ve eğlendik...fırsatlarının sürmesi dileğiyle herkese emeği geçen herkese teşekkürler....


%8 %0 %92
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

İçmeler Beach Hotel Marmaris

Şikayet Et