Ana Sayfa İletişim

Marmaris Horse Club Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Marmaris Horse Club Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Marmaris Horse Club Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Berbat
Tek kelimeyle sahtekarlar. Pis bir yer paramızı iade etmediler. Her foto aldatmaca. Odalar pis havuz sinekli denize uzak ne desemboş fena kazık yemiştik


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbaaatttt
Tek kelime BERBAT bi yer. hele bir işltmeci ailesi var homini gırtlak yiyor asla insanlık olmayan rezalet kelime bulamıyorum tarif edicek. sakın sakın sakın gitmeyin. sadece aşçının yemekleri yok böyle mezeler. ama onlar bilşe kurtarmaz buranın berbatlığını..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBATTTT
Hayatımda geçirdiği en berbat tatildi.Eşime evlilik yıldönümü süprizi için böyle bir paket aldım.Fakat başlangıçtan sona kadar herşey kötü ötesiydi.Odalar baraka şeklinde ve tavan çuvaldan ,klima yok kendine bile hayrı olmayan bir fan veriyorlar,sıcaktan yatamıyorsunuz.Havuz küçük ve sinek ve arılardan girilemiyor.Yemekler kötü ve eleman yetersizliğinden soğuk servis yapılıyor.Çalışanlar laubali ve temiz değiller,zaten 3 kişi ile döndürülen biryer .Servis yok ,denize uzak ,merkeze uzak dağın başı.Verilen sözlerin hiçbiri tutulmadı.Tekne turu ücretli aldanmayın.Ayrıca bizim kaldığımız odada koca bir AKREP çıktı.Bize verilen cevap "korkmayın zehirli değil".Paranızı sakın böyle bi yer için harcamayın.Bu insanlara aldanmayın.Hayattaki en büyük pişmanlığım.


%60 %20 %20
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotel ile taille alakası yok buranın
24.07.2012 tarihinde 4 gece konaklamaya çalıştığımız berbat bir yer,buraya otel diye daha önce otel kelimesini hiç hecelememiş olması lazım,at çifliği görmek isteyen gitsin,yaralı,hasta bitik atları getirmişler size seyrettiriyorlar,yemekler berbat, ortam denen bişey yok,havuz zaten berbat.
aklınız varsa bu yankesici insanlara resimlere fotolara aldanmayın,gitmeyin.
oraya geldiğimde beğenirsem kalırım parayı öyle vereyim deyin.bunlara rağmen genede mallık yapıp giderseniz benim gibi düzenli olarak şikayet yazın,zaten bunu bir görev bilip başbakana kadar yzmak bile istersiniz:)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsıradan basit bir tatil
24-30/06/2012 tarihleri arasında eşim ve 2 çocuğumla beraber tesiste kalmış bulunduk.tesiste bulunan havuz sürekli sinek ve arılarla doluydu.temizlemeye çalışıyorlar fakat kısa sürede tekrar doluyordu.odalarda klima yerine fan vardı.saç kurutma makinası ,fırçalarımızı koyacak bir yer dahi yoktu.1 hafta süresinde odamız hiç temizlenmedi.aynı havlu ve çarşaflar durdu.2 gün su ve elektrik sıkıntısı yaşadık.personel sayı olarak çok yetersizdi düşünün garson ( 2 kişi) hem temizlik hemde restaurant hizmetlerine bakmaya çalışıyorlardı.akşam yemekleri porsiyon olarak çok azdı servis inanılmaz yavaştı.arı ve böceklerden fırsat bulup yemeğinizi yediyseniz ne mutlu size .herkes arı kovalamakta helak oldu durdu.tekne turu ücretsiz dediler ama sakın inanmayın kişi başı 15 tl alıyorlarbu transfer adı altında ama kendi imkanlarınızla gitseniz dahi ödüyorsunuz.hiking hergün rehber eşliğinde 1.5 saat yürüyüş kesinlikle yok.ata istediğiniz saatlerde binemiyorsunuz ancak akşam saatlerinde binebiliyorsunuz ve sadece 2 at la bu işi hallediyorlar diğerleri ya hamile yada yavrusu var yada safari için ayrılmış vs......tek olumlu tarafı eğer kafamı dinliycem başka birşey istemiyorum derseniz evet hiçbir aktivite olmadığı için gerçekten dinlersiniz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtemmuz 2011 de bu otelde kaldık kalmaz olaydık.Otel dedikleri geçen yıla kadar atların kaldığı ahır odalarını otele çevirmişlerdikleri yer.Odada klima tv ve eşyalarınızı koyacak dolap bile yok zoraki bir sehpa alıp üzerine yerleştirebilirsiniz.(Biz öyle yaptık)Odalar inanılmaz sıcak uyuyamadık, çarşafların üstünde son gün farkettiğim minik böcekler vardı.Atlara binmek imkansız.Öğle saatinde 1-2 saat içinde binmene izin veriyorlar.Hayvanlarda gerçekten iyi görünmüyorlardı.Arılardan havuza girilmiyor ölmüş arı dolu akşam yemek yiyemiyorsunuz arılardan masalara kahve yakıyorlar arıları kovmak için duman altı eşliğinde yemek yiyorsunuz.Ama yemekler çok lezzetliydi bu çok şaşırtıcı.Denize çok uzak ancak arabayla gidilebilir.Minibüs v.s hiç yok.Hayatımda kaldığım en kalitesiz pansiyon diyebilirim...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal Kırıklığı
Şehir fırsatı ile 4 gece 5 gün şekilde paket alıp 4 arkadaş gitmiştik. Tesis gerçekten hayal kırklığıydı odalar baraka şeklinde, sıcak ve haşereden uyuyamıyorsunuz. Temiz olmayan bir havuz, temizlenmesi için su devridayım bile yapmıyor. Doldurup bırakılmış. Şikayet ettiğinizde ise laubali bir şekilde cevap alıyorsunuz. "İçmeye suyu zor buluyoruz şeklinde." Sahile uzak arabanızla gitmezseniz tatile gittiğinize pişman olursunuz. Sahile ulaşmak için tek araba var işletmenin oda yetişmiyor herşeye. Başka alternatiflere bakın.


%75 %25 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Marmaris Horse Club Hotel Marmaris

Şikayet Et