Ana Sayfa İletişim

Lunamar Apartments Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Lunamar Apartments hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Lunamar Apartments Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

çok güzel
çok memnun kaldım.yemeklerini ve limonlu tatlısını unutamadım.müşterilerle iletişimleride mükemmel.marmariste herzaman kalmayı düşüneceğim bir otel .teşekkürler


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmeler
Yorumum şudur. Şimdiye kadar bulunduğum en iyi oteldi..

Tüm personel ilşkileri düzenli.. müşterilerin kıymetini bilir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Lunamar Apartments Marmaris

Sinam Mah 52 Sok 43
Marmaris 48700
Turkey

Şikayet Et