Ana Sayfa İletişim

Sunrise Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sunrise Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sunrise Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Ben Hotelinizde kalmıyorum Kayın biraderimin kızı kalıyor.
Benim şikayetim oteliniz hakkında değil çalışanlar hakkında. Hem Sunrise Hoteli hemde Sunrise Apartı aradım bana yardımcı olmadılar. Kayınbiraderim kızı ve erkek arkadaşı otelinizde veya apartınızda kalıyor şu anda Çarşamba/3 Eylüle kadar, fakat sizin resepsiyondaki çalışanlarınız bana isimlerinin bilgisayarda olmadığını söylediler. İsimleri NATALİE HEGNEY ve erkek arkadaşı HODGKİNSON. Lütfen birisi İlgilenip onları bulursa memnun olurum çünkü bizim Manchesterde Pubımız ve pekçok müşterimiz var Marmariste tatile gelen, hakkımız olarak müşteriler sorduğu zaman onlara pek iyi bir hotel olduğunu tavsiye etmemizi beklemeniz doğru olmaz çünkü el eli yıkar elde döner yüzü yıkar.
Teşekkür Ederim
Osman Koca
Bodrum


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHOTELİNİZİ AÇIKCASI BEĞENMEDİM SEBEBİ YATAK VE YASTIKLARI ÇOK KÖTÜ YEMEK SIRASI BEKLETTİRİYORSUNUZ YETERLİ SAYIDA ŞENZLOKUNUZ YOK VE DAHA YÜZLERCESİ BANA BU YAZ KÖTÜ BİR TATİL YAPTIRDIĞINIZ İÇİN SSİZE TEŞEKKÜR EDERİM


%33 %11 %56
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Sunrise Hotel Marmaris

Kenan Evren Bulvari No 21
Marmaris 48700
Turkey

#1 hotel in Marmaris for romance.

Şikayet Et