Ana Sayfa İletişim

Casa Mare Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Casa Mare Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Casa Mare Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

Ağustos ayında otelinizdeailemle tratil yaptım odaları çok temizdi manzarası müthişti sahili sakin ve çok temizdi personeli,n güleryüzlülüğü sanki daha önce tanışmış gibi samimi bir aile ortamı yarattılar kendilerine güzel bir tatil geçirdiğimiz için teşekkür edrim.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhaziran ayında arkadaş grubumuzla gitmiştik ve mükemmel bir tatildi:) plajı, mutfağı ve personeliyle gerçekten sıcacık ve kaliteli bir otel.odalar temizdi,gürültü yoktu.günün her saatinde,gece eğlence dönüşü bile bizimle ilgilenen birileri vardı etrafta.ücretsiz büyük ekranda ps3 sayesindede oldukça eğlendik:) her akşamüstü ikram edilen ev yapımı kekleride söylemeden geçemeyeceğim.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
temmuz ayında ailemele kaldım harika sabah kahvaltısı super yemekler güler yüz ve temiz oda servisi ile tam bir aile oteli büyük tesisleri sevmeyenler için mükemmel bir otel herkese tavsiye edebilirim...


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok kötüydü
merhaba bayramda iki gün kalmak için Marmaris Casamare oteli seçtik. Çok kötüydü, hatta berbattı!!! oda da tv vardı ama doğru düzgün çalışmıyordu, söylediğimizde ise kimse gerçekten ilgilenmedi. otel konsepti yarım pansiyondu ama ne sabah kahvaltısı ne de akşam yemeği açık büfe değildi.yemek saatleri ya da otelle ilgili bilgi verici hiçbir broşür yoktu. umarım tüm okurlara iletebilirsiniz teşekkürler.


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Casa Mare Hotel Marmaris

Şikayet Et