Ana Sayfa İletişim

Tropikal Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Tropikal Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Tropikal Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Muhteşem
Ben Ailecek 9 yıldır otelle tatile giderim iki defa üst üste gittiğim tek otel. Otelin personelini tek kelime ile tebrik ediyorum. Hizmet harika Yemekler Harika HAvuz harika deniz plaj harika odalar harika temizlik harika. verdiğim parayı sonuna kadar helal ediyoruz. Seneye bir daha gideceğiz. Ben kesinlikle otel ile bağlantısı oolan bir şahıs değilim. Bu otele gidin asla pişman olmazsınız


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumnazi kampi!
tek kelimeyle rezalet! Personelin görgusuzluğu saygisizligi inanilmaz derecede moral bozucu!ben su an oteldeyim oda numaramiz 215! saat daha 22:00 olmamisken odamiza kapandik! Cunku yarim saat önce restaurantta son lokmalarimizi alip bardagimizdaki son damlayi yudumlayamadan tak die isiklar kapatildi!ya biz evimizde tatil gununde bu saatte sofradan kalkmiyoruz buraya tatile geldik ki kimseden servis beklemiyoruz 2 kisi masada oturmus sohbetimizi tamamliyoruz zaten kimse kalmamis belli kalkicaz bizde ama böle bi terbiyesizlige ne luzum var?sabah giris icin geldik resepsiyonistin karsilamasi su "buyur aaaağbi" sanki kahveye geldik!havuz basinda gözleme yapiliyor ,bayana dedimki bizim icin bi tanesini biraz fazla kizartma sansiniz varmi acaba? =evap verme tenezzülünde bile bulunmadan zikkimlan ve defol edasiyla öle bi baktiki!kendimi birinin kapisinda dilenir gibi hissettim!yemekler guzel asla lafim yok ama diken ustunde bi tatil yaparsiniz gelirseniz!verdigimiz para resmen bosa gitti, 2 yildizli bir otelde eminim cok daha huzurlu vakit gecirirdik!ayrica tatilbudur.com yani mika turun rehberide burda ve ona sikayetlerimizi ilettik fakar kendisi maalesef bizi dinlermisi gibi görunup tekne turu satma derdinde oldugu icin oda cözüm olamadi!


%60 %0 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumnazi kampi!
tek kelimeyle rezalet! Personelin görgusuzluğu saygisizligi inanilmaz derecede moral bozucu!ben su an oteldeyim ve saate daha 22:00 olmamisken odamiza kapandik! Cunku yarim saat önce restaurantta son lokmalarimizi alip bardagimizdaki son damlayi yudumlayamadan tak die isiklar kapatildi!ya biz evimizde tatil gununde bu saatte sofradan kalkmiyoruz buraya tatile geldik ki kimseden servis beklemiyoruz 2 kisi masada oturmus sohbetimizi tamamliyoruz zaten kimse kalmamis belli kalkicaz bizde ama böle bi terbiyesizlige ne luzum var?sabah giris icin geldik resepsiyonistin karsilamasi su "buyur aaaağbi" sanki kahveye geldik!havuz basinda gözleme yapiliyor ,bayana dedimki bizim icin bi tanesini biraz fazla kizartma sansiniz varmi acaba? =evap verme tenezzülünde bile bulunmadan zikkimlan ve defol edasiyla öle bi baktiki!kendimi birinin kapisinda dilenir gibi hissettim!yemekler guzel asla lafim yok ama diken ustunde bi tatil yaparsiniz gelirseniz!verdigimiz para resmen bosa gitti, 2 yildizli bir otelde eminim cok daha huzurlu vakit gecirirdik!


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumamacım birilerini kötülemek yada birilerinden hınç almak deyil..bilinçli bir tüketici olarak bir şeylere dikkat çekmek..şu günlerde yılbaşı gecesi için otel araştırmaları içerisindeyiz..bir grup arkadaşımızla beraber kutlayabilmek için araştırma yapıyoruz..ancak bazı otelleri aradığımızda bize otelin gala programına yerli müşterilerin alınmadığı ifade edildi..insanın kendi ülkesinde 2. sınıf muamelesi görmesi kadar iğrenç bir şey olamaz.biz araştırmalarımızı bazı tur şirketlerinin ilanından yola çıkarak yapıyoruz..lütfen bu tür reklamlarda açıklansın..ilanın yada otelin reklamının altına yerli müşteri gala gecesine alınmayacaktır diye belirtsinler..yada böyle bir uygulamadan vazgeçsinler...%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumamacım birilerini kötülemek yada birilerinden hınç almak deyil..bilinçli bir tüketici olarak bir şeylere dikkat çekmek..şu günlerde yılbaşı gecesi için otel araştırmaları içerisindeyiz..bir grup arkadaşımızla beraber kutlayabilmek için araştırma yapıyoruz..ancak bazı otelleri aradığımızda bize otelin gala programına yerli müşterilerin alınmadığı ifade edildi..insanın kendi ülkesinde 2. sınıf muamelesi görmesi kadar iğrenç bir şey olamaz.biz araştırmalarımızı bazı tur şirketlerinin ilanından yola çıkarak yapıyoruz..lütfen bu tür reklamlarda açıklansın..ilanın yada otelin reklamının altına yerli müşteri gala gecesine alınmayacaktır diye belirtsinler..yada böyle bir uygulamadan vazgeçsinler...%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumon numara tesis :)
Tek kelimeyle harika bir otel.Yaptığım en güzel tatillerden bir tanesiydi.Otelin başta yemek ve temizliği üst düzeydi.Havuz ,hamam ,sauna ,deniz,kum cabası.Ödemiş olduğum fiyat karşılığı almış olduğumuz hizmet bizleri çok memnun kıldı.Personelin samimi ve ilgili davranması tatilimizi daha güzel geçirmemize yardımcı oldu.Kesinlikle herkezin rahatça ailesiyle kafa dinlemeye gidip stres atacağı bir otel .


%50 %10 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Tropikal Hotel Marmaris

Şikayet Et