Ana Sayfa İletişim

Hotel Marbella Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Marbella hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Marbella Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Dusunuyorum
Cok olumlu sözler duydum otelle ilgili. Bana Hotel Marbellanın telefonu nu kim verebilir ? Bir turlu bulamadımm internetten :(


%80 %20 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMukemmel
Agustos 2010 da esimle birlikte 1 hafta kaldigimiz Marbella' dan cok memnun kaldik. Minimalist dekoru, mukemmel yemekleri ile hatiralarimizda yer etti. Ozellikle zeytinyagli ve mezelerinin tadi hala damagimizda. Mutlaka tekrar gelecegiz.


%80 %0 %20
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumyıllardır bu otele giderim ve personelin ağzından tükrük aktığını hiç görmedim öncelikle bunu belirtmek istedim.
konumuyla yemekleriyle temizliğiyle marmariste bulabileceğiniz en iyi otellerden bi tanesi.yarım pansiyon ya da oda kahvaltı olarak hizmet veriyor. her şey dahil otellerin durumu ortada. çeşit çeşit yemekler çıkıyor ve gerçekten çok temiz.


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhotel marbellanın dış görünüşü güzel olabilir fakat yemek yapan personellerin ağzından yemeğe tükürük akıyor%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Marbella Marmaris

Uzunyali Siteler Mevkii
Marmaris 48700
Turkey

Şikayet Et