Ana Sayfa İletişim

Sinem Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sinem Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sinem Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Berbat
Otel konum olarak çok iyi oda malzemeleri çok eski kullanışsız kapılar arızalı musluk ve şifon şu kaçırıyor otel sahipleri ilgisiz ve musteriye yaklaşımları çok kaba ve alırsan al almadan alma diyecek kadar üzücü başka otellere bakıp geri geldiğinizde ise size oda bitti za komanında alsaydın diyecek kadar bizi üzdü bahçesi güzel sicak şu devamlı var odayı temizliyorlar bir daha kalmayi asla tercih etmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Sinem Hotel Marmaris

189 Sokak No 8
Marmaris 48700
Turkey

Şikayet Et