Ana Sayfa İletişim

Xanthos Apartments Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Xanthos Apartments hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Xanthos Apartments Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

herşey dahil rezilliği
12.07.2010 tarihinde Club Xanthos(KALKAN)'a 4 geceliğine 2 aile giriş yaptık.Saat 11 civarıydı. Odanın hazır olmadığını söylediklerinden eşyaları arabada bırakıp havuza geçtik. Snack ikramı başlamıştı. Hamurger,kızarmış patates ve spagetti vardı. Kafamıza göre bişeyler aldık. Yanına içecek sorduğumuzda ne kola nede bira vardı. Kalmadığını söylediler. Kuru kuru yedik.12 gibi biralar şişelerde, colalarda 1 lt lik plastikte geldi. Neyse 12:30 gibi öğle yemeği için restoranta geçtik. Menüyü göründe şok olduk. Spagetti, kızarmış patates,hazır iğrenç bir köfte,çorba,nohut ve pilav vardı(askeri kışla gibi). Durumun şokuyla müdüriyete gittik. Müdüre hanım bizde böyle,isterseniz tur operatörüyle konuşup otelinizi değiştirebilirsiniz diye bize dayılandı açıkça. Neyse boynumuzu büküp 2 gibi odamıza yerleştik. Sonra tekrar havuza geçtik.akşam üstü odaya geldiğimizde havluların gelmediğini gördük. Aradık resepsiyonu, ellerinde temiz havlu yokmuş. Tek havluyu kullandık. gece geldi havlular. Akşam yemeğine geçtik. Mezeler vardı. Gerçekten iyiydi lezzet ve çeşitleri ama yemek menüsüne baktığımızda karnıbahar,patates kızartması,çorba,bulgur,tavuk kızartma. Tavuk yemeyen adam aç kalır.Neyse odaya döndük. yatmaya hazırlanıyoruz çarşaflar yırtık pırtık. Eşim konuştu görevliyle. sözde en iyiylerini seçip koyuyormuş. Bütün çalışanların suratları asık. Zaten garsonlar 20 yaş altı. 1-2 gün sonra muhabbeti artırdığınızda 8 aydır düzenli maaş alamıyorlarmış. Şefle konuşuyorsunuz, oda elime düzgün malzeme vermediklerini söylüyorlar. 2.gün kahvaltıya indik. tek çeşit beya peynir,tek çeşit zeytin, salam, jambon,reçel vesaire. Sanki herşey dahil otel değilde yarımpansiyon bir yerde takılıyorum. Zaten Herşey dahile yeni geçmişler. saat 10da snack geldi. dünün gene aynısı. ama bu sefer su yok.su 12 civarı geldi havuz bara.öğle yemeği vakti ıspanak,çorba,makarna,patates kızartması,tire köfte. Vel hasıl yemek yönünden çok zayıf. tatil sepetinde ortak kullanımlı plaj diyor. plaj dediği kumsal değil ama. beton iskele yapışlar. ordan denize direk atlamanız gerekiyor. Herşey dahil conceptine alışıksanız bu otel sizi hayal kırıklığına uğratabilir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Xanthos Apartments Marmaris

Çildir Mevkii 137 Sokak 2
Marmaris 48700
Turkey

Şikayet Et