Ana Sayfa İletişim

Ketenci Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ketenci Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ketenci Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

SALDİRİYA UGRADİK!!
Berbat bir oteldi odalarda minibar dahi yok!! Havuz denilebilecek cok ufak bir yer var! oyel yonetimi ve sahipleri tarafindan SALDİRiYA UGRADİK !!! Gereken yerlere sikayetlerimiz yapilmistir goruldugu anda bucak bucak kacilmasi gereken bir yer!!! Can guvenliginiz icin asla adiminizi dahi atmayin!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi hotel işte biraz güzel biraz kötü küçük bi hotel yemekleri kötü hotel küçük bilardo salonu güzel havuzu küçük
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsüpperr
bence güzel bir otel normal orta halli insanların gitmesi gereken güzelbir otel otelin en güzel yeri teras katı gerçekten çeok güzel bir teras katı otele gitmenizi tavsiye ederim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Ketenci Hotel Marmaris

Kemal Seyfettin Elgin Bulvari
Marmaris 48700
Turkey

Şikayet Et