Ana Sayfa İletişim

Martı La Perla Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Martı La Perla hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Martı La Perla Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Berbat
Marmaris Martı La Perla otelinde konakladık. Her gün ayrı bir sorun. Otelde güvenlik ve ilgi sıfır. Kilitli odamızdan profesyonel fotoğraf makinemiz çalındı. Koridorda kamera yok ilgilenme yok haliyle bulunamadı. Serap hanım diye biri var operasyon müdürü sözde ama sanki geçerken uğramış öylesine otele gelmiş biri gibi. Kendisine sorduğumuzda bana değil bilmem nereye sorun deyip başından savan biri ve bir de siz kendinizi sorgulayın demesi son noktaydı. O kadar ilgisiz birinin otelde çalışması da insanı düşündürüyor. Kilitli odadan nasıl bir eşya çalınabilir? Otelinde bize ne tavırlarında olması beni hayal kırıklığına uğrattı gerçekten. Yazıklar olsun!%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Kesinlikle gitmeyin alkoller berbat yemekler berbat personeller acemi paranıza yazık etmeyin +16 yada aldanmayın +35 hepsi ;)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Odalardaki ilave yataklara yatak denemez. Şiltenin üstüne ince bir sünger atıp yatak diye insanlara vermeye çalışıyorlar. Odaya geç aldıkları yetmiyormuş gibi bu yatağı gördükten sonra şok olduk. Burada küçük çocuk bile yatamaz. Yatak demeye bin şahit lazım.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat bir yer asla gitmeyin!
Marti la perla verilen paraya asla değmeyen tatilden beklediğiniz ne varsa hiç birini bulamayacağınız berbat bir otel.
Klimalar motor gibi ara sıra çalışıyor kendine bile hayrı yok sıcaktan tere karışıyorsunuz
Mimikleri alınmış ve çözüm bulmaktan kaçınan yardımcı olmayan yetkili personeller
Oldukça laubali aç aç bakan restaurant görevlileri
Aç kalma ihtimaliniz yüksek olduğu karnınızı kavun karpuzla doyurduğunu restaurant menüleri
Alkol kullanmayanlar için çay kahve meyve suyundan başka çeşit doğru düzgün yok
Saçma sapan yapmaya çalışılan gece eğlenceleri sıfır masraf bi canlı müzik bile yok
Temizlik doğru düzgün yapılmıyor halılar lekeli
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumCan sıkıcı
Kesinlikle çok kötü bir işletmeye sahip çalışanlarının güleryüzlüğü haricinde havuzun temizliği haricinde bizi memnun eden hiç birşey yoktu.Kahvaltılar en az 2 günlük ve sıcacıklar erimiş artık kaşarlar tabağın üstünde tost olcak o derece.Bir soğutucusu bile yok.Akşam yemekleri bazen taze bazen bayat kafalarına göre heralde.İçecek birşey bulamıyorsunuz meyvesuları bile zaten toz karışımlarından yapılmış olan markası ne olduğu belirsiz.Klima ve wi-fi var yazıyor ama yok bilin ki. İnternette klimalı olarak geçmesine rağmen klimalar çalışmıyor.Fotoğraflarda çok şık görünmesine aldanmayın.Martı Resorttan almış fotoğraf koymuşlar ordan burdan koymuşlar gelince karşılaştığınız oda moral bozucu.Çift yatakları ise ayrı ayrı tekli yatakları birleştirmişler.Plajdan çıkıp öğle yemeği yemeğe gittiğimde martı la perla'nın müdüresi mayoma karışıp azarlamaya geçti.Gelip garson giyiminize karışabiliyor ancak müdürenin uyarısıyla.Kesinlikle çok saygısızca ve müşteri memnuniyeti yerlerde.Verdiğiniz parayla rezil ederler sizi.Kesinlikle acentalarla bir daha iş birliğine de girmicez özellikle Tatil Sepetinin yönlendirdiği Jolly tur burayı çok övmüşlerdi iflas edicek nerdeyse otel.Martı otellerini tavsiye etmiyorum.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Tek kelimeyle berbat.Odalar ,yerdeki halılar lekeli ve pis.Klima mekezi sistem eski bir teknoloji.Ara sıra çalışıyor onunda faydası olmuyor. Yemekler az ve kalitesiz.İkinci günde midem bozuldu.Pesonel sinirli.ilk günden otelden ayrılmak istedik kabul etmediler.Tatilin yarısında oteli terk edip başka otele geçmek zorunda kaldık.Tatiliz berbat olsun istemiyorsanız bir aparta gidin ama Martı la perla'ya gitmeyin


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Paranızla rezil olmanın tam karşılığı. Otel batmış arkadaşlar, bu nedenle en az maliyetle durumu kurtarmaya çalışıyorlar Martı'nın ünlü ismini kullanarak. Klimalar merkezi sistem ve kesinlikle açmıyorlar sıcaktan uyuyamıyorsunuz. Zaten açsalar bile klimanın kendine hayru yok 1990 model bildiğin eski sistem klima. Kişi başı 300 TL'yi çatır çatır alıyorlar ama.. Otel hakkında söyleyebileceğim tek iyi şey, güzel bir koya sahip onun dışındakiler bildiğiniz rezalet. Yemek konusunda fazla beklentisi olan bir insan değilim ama ben 300 TL verdiğin bir otelden biraz daha kalite beklerdim. Tüm bu rezilliklerin farkında olan ama elinden geldiğince gayret ve çana gösteren personele otel yönetiminin tapması lazım tapması. Animasyon ekibi de yoktan var etti bazı geceleri, otel bu kadar kötü durumda. Gerisini siz düşünün..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Çok kötü hiç böyle berbat otelde kalmadım bir otel düşününlü klimalar çalışmıyor uykusuz geceler geçiriyorsun yemekler berbat bu oteli tavsiye etmiyorum kesinlikle gitmeyin


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Martı La Perla Marmaris

Şikayet Et