Ana Sayfa İletişim

Tropical Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Tropical Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Tropical Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

İdare eder
Genel olarak otelin kalitesi iyi yemekler mükemmeldi. Fakat gençlere yönelik pek fazla uygun değil. Ayrıca anons yapılan etkinlikler genelde yabancı dilde idi. disko da hiçbir yabancı olmamasına rağmen dj Türkçe müzik çalamayacağını söyledi animatör Ekin'inden bir arkadaşta bahşiş atarsan çalar dedi daha sonra ben konsepte uymayacağını söyleyip bahşişle Nasıl çalınabileceğini söyledim daha sonra kıvırmaya başladı konsept böyle güvenlik müdürü azarlıyor bizi dedi. Adeta beni kandırmaya çalıştı bana dj ile misafirler konuşmaz dedi fakat dj yabancı uyruklu bir kızla konuşmakta idi. Bu durumdan dolayı şikayetçiyim böyle şeyler otelin reklamına kalitesine zarar vermektedir bu durumdan ayrıca rahatsızım şikayetçiyim gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzeldi
Bu oteli cok sevdim..bir yıl içinde 3.ncü gidişim...herşey çok güzel ve tam dinlenme yeri...hiçbir konuda mahrumiyet yok...ancaakk hiç hayvansever değil(adem bey)...4 yavrusu olan anne kediyi su atarak kovaladı...bir kap mama ve su verdirmiyor...yazıklar olsun ona..turist bayanlarla biz besledik...ama bir hafta oluyor döneli cok merak ediyorum...


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel
Kafa dinlemek için en iyi otel...Yemekler ve ilgi mükemmel..Para hizmet olayında mükemmel...


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHarika
Adem Beye çok teşekkürler ailecek çok memnun kaldik personel çok ilgiliydi dekarasyon yeni olduğundan her yer pırılpırıldi.Başarılarılarinin devamını dileriz Ets ile çalışmaya devam.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFARE
Az önce odamızda yemekten dönüp odamızda FARE ile karşılaştığımızdan ve otelde yer olmadığından bizi yan otele aldılar. Halbuki herşey o kadar güzel gidiyordu ki, böyle bir şanssızlık binde bir olur herhalde. 1. Kattaki odamıza balkondan girdiğini tahmin ediyorlar. Bilgilerinize..


%60 %20 %20
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEğlenceden ve zevkten yoksun
Otel Yemek üzerine yapılmış, geri kalanı inanılmaz derecede berbat. 65+ kişilerin tercih etmesi gereken bir yer ve kesinlikle tüm marmarisi gezdim marmarisdeki en kötü yer burası. Havuz müziği bile yok etraftaki otelleri gezdiğinizde zaten anlarsınız durumun vahimliğini. Genç arkadaşlara önerim kesinlikle burayı tercih etmemeleri. Otele giriş yaptığımızda reseresepsiyondaki adam bize normalde kahvaltı yapamayacağımızı söyledi böyle bir saçmalık. Saat 11 den sonra dışarıdan otele geldiğinizde yanan ışık göremezsiniz ölüdür. Eğlence olarak hiçbir aktivitesi yok ne bir plaj voleybolu ne bir dart ne bir küçük oyun... Tam bir rezalet bu konuda. Denizi temiz ama 5-10 metre sonra 50-60 cm lik yosunlar başlıyor ama sıkıntı olmuyor. Sadece garsonlardan birkaç abimizin sayesinde biraz eğlenebildik hoşsohbetlerdir kendileri (hakan mert, mustafa abimiz) tanışılması gerekilen kişilerdir. Odalarda sıkıntı yaşamadık ancak klima kumandası duvara monte edilmiş ve sadece açıp kapatılıyor herhangi bir derece arttırıp azaltılamıyor. Genel olarak bence marmarise kesinlikle gidin ama sakın burayı tercih etmeyin.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok güzeldi
Daha önce yazdığım yorumu neden yayınlamadınız...? Taraflı davranmayın lütfen...!!!


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok güzeldi
Dün gece döndük....Biz çok memnun kaldık....Evimizde gibi rahat ettik..çok huzurlu bir ortamda çok güzel dinlendik...bütün personel çok disiplinli, saygılı ve güler yüzlüydü....çok memnun ayrıldık...Valla ne yalan söyleyeyim tekrar gidebilirim..haaa az kalsın unutuyordum tek sorun İnternet idi....çok zayıf hatta hiç çekmiyordu..,ilgilenseler çok daha iyi olurdu...yine de çok teşekkürler...Ets tur zaten eşsiz...sonsuz güveniyorum...tavsiye ederim.,


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Tropical Hotel Marmaris

Kenan Evren Bulvari No 55
Marmaris 48700
Turkey

Description: 122 rooms

Şikayet Et