Ana Sayfa İletişim

Seren Sarı Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Seren Sarı Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Seren Sarı Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

berbat
Marmaris'te bulunan Seren sarı Hotel internet üzerinden online olarak www.otelz.com adresine rezervasyon ilanı vermiş. Ancak otel Otelz.com fiyatlarını kabul etmiyor ve kendisi 3 katı fiyat talep ediyor. Ve bu duruma Otelz.com'un bir yaptırımı da yok. Yani rezervasyonu yapacaksınız otele gideceksiniz. Bir bakmışsınız rezervasyonunuz kabul edilmemiş. 1 sene beklediğiniz o güzelim tatil daha 1. gün zehir olacak. Bu oteli ve rezervasyon sitesini tercih ederken iki kere düşünün derim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOLDUKÇA İYİYDİ
ÖDEDİĞİMİZ TUTARA GRE ALDIĞIMIZ HİZMET OLDUKÇA FAZLAYDI.TEMİZ BİR OTEL.PERSONEL İYİ,RESTAURANT YEMEKLERİ NEFİSTİ.HERKESE TAVSİYE EDİLECEK,BÜTÇEYE UYGUN BİR OTEL


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Seren Sarı Hotel Marmaris

Şikayet Et