Ana Sayfa İletişim

Karia Bel Otel - Bozburun Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Karia Bel Otel - Bozburun hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Karia Bel Otel - Bozburun Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

sahane
Egenin en güzel koylarindan birinde cok güzel bir otel. Odalar, temizlik ve servis üst seviyede. Kahvalti ve aksam yemeklerine kücük motorlu teknelerle didip geliniyor, kisa süre de olsa deniz üstünde olmal cok hos, hic bir yerde görmedigimiz bir olay. personel de dakik calismakta. Lokanta kuzey Avrupadaki 4 yildiz restoranlar seviyesinde, servis te ayni sekilde. Her bakimdan mükemmel bir hizmet veriliyor. Mümkünse her sene Karia Bel de tatil yapmak isteriz.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Karia Bel Otel - Bozburun Marmaris

Şikayet Et